18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Pawehan 2023-06-14, 17:32 13
Co to za bąbelek co nie pęka pod kołami ?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-06-14, 17:37 3
Juuuupi, niech żyje wolność i swoboda! Deskorolka to jest to! Jebać kredyty społeczne i jebać tych chu...
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-06-14, 17:58 4
Gratulacje dla rodziców.
Zgłoś
Avatar
patmon 2023-06-14, 18:33 5
Raz obejrzeć to za mało! Piwo postawić trzeba. To jest właśnie ta, jedna z kilkudziesięciu lub kilkuset sytuacji tu na Sadolu, gdzie piszę i zastanawiam się ciągle nad tym samym, jak!? Pytam się jak??? Kierowniki, czy kierowniczki prowadzą swoje super nowoczesne wozy naszpikowane kamerkami, czy czynnikami, mają także swoje mózgi i ślepia, jak można nie widzieć co dzieję się dookoła prowadzonego " rowera " ??? Jak? Pytam się grzecznie. A to gdzie rodzice kaszojada i dlaczego pozwoli bawić się mu tam gdzie deskorolką nie powinien był napierdalać, no to jedynie poklask dla Sadola widzów i mnie samego
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2023-06-14, 18:38
Akcja "samobójstwo' zakończona sukcesem
Zgłoś
Avatar
Wojaczek 2023-06-14, 18:49 1
Szkoda mi dziecka i kierowcy gdyż zapewne kierowca był w takim samym szoku jak to dziecko. Mam nadzieję że kierowca nie odpowie za to bo serio ciężko byłoby to zauważyć z pkt kierowcy
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2023-06-14, 19:06 1
Młody wiedział co robi to chiny
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-06-14, 19:49 1
Ślizg i... Hop!
Spowalniacz zadziałał.
Mały gnojek to zaplanował...

patmon napisał/a:

Raz obejrzeć to za mało! Piwo postawić trzeba. To jest właśnie ta, jedna z kilkudziesięciu lub kilkuset sytuacji tu na Sadolu, gdzie piszę i zastanawiam się ciągle nad tym samym, jak!? Pytam się jak??? Kierowniki, czy kierowniczki prowadzą swoje super nowoczesne wozy naszpikowane kamerkami, czy czynnikami, mają także swoje mózgi i ślepia, jak można nie widzieć co dzieję się dookoła prowadzonego " rowera " ??? Jak? Pytam się grzecznie. A to gdzie rodzice kaszojada i dlaczego pozwoli bawić się mu tam gdzie deskorolką nie powinien był napierdalać, no to jedynie poklask dla Sadola widzów i mnie samego



Gdyż te dzbany uważają że poza wciśnięciem pedału gazu, jeśli takowy jeszcze jest, to to "auto" jedzie samo.

I jak widać, jedzie...
Zgłoś
Avatar
siewie 2023-06-14, 19:50 3
patmon napisał/a:

Raz obejrzeć to za mało! Piwo postawić trzeba. To jest właśnie ta, jedna z kilkudziesięciu lub kilkuset sytuacji tu na Sadolu, gdzie piszę i zastanawiam się ciągle nad tym samym, jak!? Pytam się jak??? Kierowniki, czy kierowniczki prowadzą swoje super nowoczesne wozy naszpikowane kamerkami, czy czynnikami, mają także swoje mózgi i ślepia, jak można nie widzieć co dzieję się dookoła prowadzonego " rowera " ??? Jak? Pytam się grzecznie. A to gdzie rodzice kaszojada i dlaczego pozwoli bawić się mu tam gdzie deskorolką nie powinien był napierdalać, no to jedynie poklask dla Sadola widzów i mnie samego



A ja ci odpowiem właśnie tak ta sama nowoczesna technologia nas zabiją spójrz czasem dookola jadąc samochodem ile głów kierowców spuszczonych jest gapiąc się w ekran smartfona czy innego hujostwa kiedyś tego nie było że co zmiana świateł to ktoś trąbi bo drugi "zaspal" przy zmianie swiatel
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2023-06-14, 20:14
a później go zjedzą, albo breloczek zrobią, albo mu pedo żone po śmierci znajdą.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-06-14, 23:13
siewie napisał/a:

A ja ci odpowiem właśnie tak ta sama nowoczesna technologia nas zabiją spójrz czasem dookola jadąc samochodem ile głów kierowców spuszczonych jest gapiąc się w ekran smartfona czy innego hujostwa kiedyś tego nie było że co zmiana świateł to ktoś trąbi bo drugi "zaspal" przy zmianie swiatel



Zobacz, stać ich na zajebiste auta a dalej w gówniany mały ekran się gapią.
Zombie.
No life.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-06-15, 8:32
Ta baba co wysiadła z samochodu kieruje się chyba do kibla, bo biegnie tak, jakby kret był już na ostatnim zakręcie przed wystrzeleniem z nory
Zgłoś
Avatar
krzakkk 2023-06-15, 9:22
fajnie mlasnęło
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-06-15, 12:15
Cgrupło coś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie