18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Bonzacz92 2021-12-10, 13:03
Skośni mają w zwyczaju pracować dużo, za to bezmyślnie, podejście rodziców na filmiku doskonale to obrazuje
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-12-10, 16:47
Starzy pokazali mu swego skilla.
Zgłoś
Avatar
Hose88 2021-12-10, 17:42 1
wilkoala napisał/a:

Już widzę oczami wyobraźni jak niedosłysząca emerytka w super sex call center drzę się "CO" do słuchawki, aż jej sztuczna szczęka wypada.



Aleś głupi... ze skrajności w skrajność, nic pomiędzy.

Oświecę Cię zatem. Moja siostra będąc na studiach poszła dorabiać na seks liniach wraz ze swoimi koleżankami. Część z tych koleżanek śmierdzącym kijem byś nie szturchnął, ale to jeszcze chuj, bo erotyczne smsy głównie pisali faceci podając się za baby. Emeryci dodam, co sobie dorabiali.

Te ładniejsze szły na kamerki.

I co, zatkało, że żeś w chuja został zrobiony przez jakiegoś Pana Zbigniewa, albo Bożenę spod nocnego?
Zgłoś
Avatar
sobi37 2021-12-10, 19:06
Ale że ten ziomek ani razu się nie obrócił tylko wyjebane i gram
Zgłoś
Avatar
klaszczebrwiami 2021-12-10, 19:28
Hose88 napisał/a:

Aleś głupi... ze skrajności w skrajność, nic pomiędzy.
Oświecę Cię zatem. Moja siostra będąc na studiach poszła dorabiać na seks liniach wraz ze swoimi koleżankami. Część z tych koleżanek śmierdzącym kijem byś nie szturchnął, ale to jeszcze chuj, bo erotyczne smsy głównie pisali faceci podając się za baby. Emeryci dodam, co sobie dorabiali.
Te ładniejsze szły na kamerki.
I co, zatkało, że żeś w chuja został zrobiony przez jakiegoś Pana Zbigniewa, albo Bożenę spod nocnego?



Hahahah Śmiechłem w chuj Ale co prawda to prawda
Zgłoś
Avatar
izo 2021-12-10, 21:19
Juzwa napisał/a:

Te wedlug ciebie "kurwy" najprawdopodobniej nie miały nic wspólnego z kurwieniem się. To mogły być studentki, ale też emerytki, a ty grysikiem sufit lagrowałeś.



kurwienie się przez telefon to też kurestwo
Zgłoś
Avatar
gixi 2021-12-11, 14:35
narkotykiTanio.pl napisał/a:

774? Mi w pamięci zawsze dzwoni "770".



A ja pamiętam "771", było dużo tych numerów Ale nutka pod reklamę wyszła im porządnie jedna, i dlatego kilkanaście roczników nadal sobie ją nuci
Zgłoś
Avatar
izo 2021-12-12, 0:18
gixi napisał/a:

A ja pamiętam "771", było dużo tych numerów Ale nutka pod reklamę wyszła im porządnie jedna, i dlatego kilkanaście roczników nadal sobie ją nuci



Zgłoś
Avatar
Private677 2021-12-13, 0:24
Nie dość że mu starzy wpierdolili to jeszcze później butelką w łeb dostał
Zgłoś