18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
black88 2018-04-16, 19:09 4
a to nie jest skręt z autostrady za wrocławiem na jelenią? tam się zmieniła rok/dwa temu organizacja ruchu i gość lecial na pamięc
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-04-16, 19:19
Trzeba było patrzeć w lusterka
Zgłoś
Avatar
bobi140 2018-04-16, 20:00
Komentarz w filmiku wystarczający...
Zgłoś
Avatar
steniek 2018-04-16, 20:10
black88
Dokladnie to jest ta droga. Kiedys droga z pierwszenstwem byla ta po ktorej poruszali sie motocyklisci a teraz z pierwszenstwem jest zjazd z autostrady. Ogolnie widac ze motocyklisci nie jada szybko a jak pamietam jest to droga z ograniczeniem do 90 (chyba ze sie cos zmienilo).

Pozdrawiam wszystkich, ktorych nie stac na motor i jedyne co potrawia to jebac komentarze, ze motory to ino tanie plus motopizda i chuj
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2018-04-16, 20:28 1
Tam zawsze jest meksyk...Korkował się zjazd z autostrady to zrobili go jako drogę główną...Średnio raz w tygodniu teraz tam jest jakiś wypadek
Zgłoś
Avatar
misiopysio123 2018-04-16, 20:54 3
@Nihilista: średnio w Polsce kupowany jest nowy samochód za ok 70 tysięcy złotych.

Za ile średnio w Polsce kupowany jest nowy motocykl? Moim zdaniem za sporo mniej, bo wyłączając niektóre marki, chętnie kupowane przez rozsądnych ludzi (i nie mających 18-25 lat), to reszta to stare pizgawki dla pryszczatych przygłupów, po ciężkich dzwonach - żeby potem takimi ulepami szał na wiosce robić i wkurzać decybelami sąsiadów.
Ważne, że Karynom kisiel w majtach pływa gdy Seba wjeżdża 200 km/h w teren zabudowany.

Pozdro dla tych którzy mają motocykl(e), znają przepisy ruchu drogowego i nie chcą się zabić na asfalcie lub poza nim.

Tak, też jeżdżę, tylko nie zapierdalam jak dzik wszędzie i kupiłem w salonie - i kosztował mniej niż dobrze wyposażona Octavia czy inny Gulf (<100k).
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-04-16, 21:17
Essent napisał/a:

No przecież kierowca puszki mógł zwolnić i przepuścić.Bo Was nie stać na motór biedaki i zazdrościcie



No przecież motocyklista mógł kurwa stosować się do prawa ruchu drogowego. Mam i samochód i motocykl wieśniaku.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2018-04-16, 21:28 3
@up
Na pewno motocykle kupowane są za mniej, bo w tej kategorii są wszystkie piździki powyżej 50ccm, czyli masa taniego chińskiego i nie tylko złomu. Nowe samochody za to możliwe że mają zawyżoną średnią przez leasing. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy Janusz potrzebuje samochodu, choćby żeby do roboty dojeżdżać, a motocykl jest zazwyczaj zabawką. Jeden wydaje 70.000 na samochód, inny na szampana, dlatego bawią mnie takie porównania.
Co do spierdolenia umysłowego ludzi, którzy się tu udzielają, niestety jest coraz bardziej widoczne. Kiedyś pod filmem o wypadkach można było pogadać, teraz do głosu dochodzą niedojrzali emocjonalnie pryszczaci idioci i Velture. Pojawia się motocykl i nie trzeba czytać, żeby wiedzieć co będzie w komentarzach. Ostatnio jakiś idiota w samochodzie zabił prawidłowo jadącego człowieka na motorze, a komentarze były w tonie "dobrze tak motopiździe, szkoda, że drugi raz go nie przejechał". Prymitywne podjazdy mające na celu podkurwienie motocyklistów za ich rzekome spierdolenie umysłowe, a prawda jest taka, że popierdolone są wyłącznie dzieci to piszące.
Całe szczęście większość udzielających się tu gówniarzy może pomarzyć o własnym pojeździe, jednak nie da się ukryć - przez tych idiotów robiących kurwę z logiki przestałem tu wpadać bo poziom jebnął o dno i zakopuje się w mule. Rzadko w ogóle czytam komentarze, a jeśli to wyłącznie po to, żeby sobie kogoś powyzywać. Zrobili z sadistica latrynę, to czasem wpadnę się wysrać. Szkoda, lubiłem ten portal. Przesiadłem się na wykop - jeszcze więcej pedałów niż tu, ale czasem dyskusje trzymają poziom. Sadistic to rynsztok dla umysłowych cweli, śmietanka się już dawno zmyła lub przestała udzielać. Także jebał was pies sadolowe szczyle, idę sobie coś mądrego poczytać, a wy sobie motopizdujcie ile chcecie w tym szalecie. Mnie to chuj obchodzi, w tym roku interesują mnie wyłącznie samoloty.
Zgłoś
Avatar
bobi140 2018-04-17, 4:57
Komentarz w filmiku wystarczający...
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2018-04-17, 10:00
Po chuj ta spina między motocyklistami i kierowcami aut. Kierowcy aut jak i motorów to zjeby, nie wszyscy ale większość.
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2018-04-17, 11:02
Essent napisał/a:

No przecież kierowca puszki mógł zwolnić i przepuścić.Bo Was nie stać na motór biedaki i zazdrościcie



Podejrzewam że kierowca by to zrobił jednak jest jeden mały szczegół, oślepiło go słońce i chuja widział.
Zgłoś
Avatar
motocipka 2018-04-17, 11:13
Dwa dni - trzy materiały z motocwelami w rolach głównych i ktoś ich jeszcze broni?
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-04-17, 13:02
teraz będzie coraz więcej tego typu materiałów
Zgłoś