18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-04-16, 16:46 51
Zgłoś
Avatar
maczugaherculesa 2018-04-16, 16:46 39
Kiepsko, kierowca pojazdem 4 kołowym powinien zwiększyć minimalnie predkość ponieważ zepsuł materiał filmowy który miał potencjał na harda. a tak widać jak kierujący motocyklem wstaje bez wiekszych obrażen.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-04-16, 17:01 21
Sezon rozpoczęty.
Producenci trumien zacierają ręce. Zakłady pogrzebowe pewnie dają na mszę w intencji, by sezon był udany.
Kwiaciarnie zarobią. No i najważniejsze, że zarobi ksiądz
I poziom debilizmu w narodzie może ciut spadnie.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-04-16, 17:06 4
I że takiego nie można legalnie dobić...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-16, 17:08 11
No to czekać na sadolowe motopizdunie co będą pierdolić farmazony typu "no przecież kierowca puszki mógł zwolnić i przepuścić" albo już utarte "bo was nie stać na motór biedaki i zazdrościcie" i chuj, że te ich mótóry kosztują ułamek ceny samochodu.
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-04-16, 17:22 88
No przecież kierowca puszki mógł zwolnić i przepuścić.Bo Was nie stać na motór biedaki i zazdrościcie
Zgłoś
Avatar
matigzi 2018-04-16, 17:46 3
Gerald z Rivii w nawigacji?
Zgłoś
Avatar
tralala101 2018-04-16, 17:47 65
Pierwszeństwo miał motor, bo to jest ich pasja i wolność i w ogóle Wy tego nie rozumiecie.
Zgłoś
Avatar
sadolja 2018-04-16, 17:56 8
idzie wiosna będą warzywa
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2018-04-16, 18:04 4
@up up...
Wszyscy wyżej, no poprawiliście mi dzień. Poziom waszego spierdolenia nie odbiega wiele od pizdy, co próbowała wymusić. W zasadzie jesteście typowymi motopizdami, tylko za duże z was pizdy, żeby jeździć, więc stanęliście po drugiej stronie barykady i motocykle wyśmiewacie. Ile radości wam jedno wymuszenie dało, a przecież na drogach co chwilę gdzieś ktoś czymś wymusza. Skoro wreszcie dołączą do filmików motocykle, wasza radość będzie trwała nieprzerwanie do jesieni. To musi być wspaniałe uczucie, być prostym człowiekiem i się tak cieszyć z małych rzeczy. Zazdroszczę.

@Velture, "motory" kosztują ułamek ceny samochodu? Kurwa, zwariowałem, dawno ofert nie przeglądałem. Co prawda motocykle to bardziej dobra luksusowe, a samochód jest jak kibel - prawie każdy musi go mieć - ale skoro tak się ceny pozmieniały, muszę sobie kupić kilka. Zawsze chciałem, niestety stać mnie było tylko na kilka samochodów Się pozmieniało.
A tak przy okazji, drogi moderatorze, popracowałbyś trochę zamiast głupoty w komentarzach wypisywać.
motorcycleman napisał/a:


cóż... hmmmm... spierdalaj


Wiesz co z nim zrobić
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2018-04-16, 18:11 7
"poziom waszego spierdolenia... zazdroszczę".
cóż... hmmmm... spierdalaj
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-04-16, 18:38 9
Nihilista napisał/a:

@up up...
Wszyscy wyżej, no poprawiliście mi dzień. Poziom waszego spierdolenia nie odbiega wiele od pizdy, co próbowała wymusić. W zasadzie jesteście typowymi motopizdami, tylko za duże z was pizdy, żeby jeździć, więc stanęliście po drugiej stronie barykady i motocykle wyśmiewacie. Ile radości wam jedno wymuszenie dało, a przecież na drogach co chwilę gdzieś ktoś czymś wymusza. Skoro wreszcie dołączą do filmików motocykle, wasza radość będzie trwała nieprzerwanie do jesieni. To musi być wspaniałe uczucie, być prostym człowiekiem i się tak cieszyć z małych rzeczy. Zazdroszczę.

@Velture, "motory" kosztują ułamek ceny samochodu? Kurwa, zwariowałem, dawno ofert nie przeglądałem. Co prawda motocykle to bardziej dobra luksusowe, a samochód jest jak kibel - prawie każdy musi go mieć - ale skoro tak się ceny pozmieniały, muszę sobie kupić kilka. Zawsze chciałem, niestety stać mnie było tylko na kilka samochodów Się pozmieniało.
A tak przy okazji, drogi moderatorze, popracowałbyś trochę zamiast głupoty w komentarzach wypisywać.

Wiesz co z nim zrobić





PS
W garazu stoja dwa motocykle, ale jak widze motopizde, to sie nie moge powstrzymac.
Zgłoś
Avatar
MgrMajster 2018-04-16, 18:51 1
Kierujący autem pokłada zbyt wielkie nadzieję, że wymuszacz ma mózg...Powinien powiedzieć: jaki bezmózg!
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2018-04-16, 19:05
46 sekunda, 5 gwiazdek w testach zderzeniowych.
Zgłoś