18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Warystor 2021-03-27, 17:42 2
Fajnie się tam podkładają moto i buto cipy pod ciężarówki. Widać, że nic nie słyszą i niczego nie widzą.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-03-27, 19:43 2
Warystor napisał/a:

Fajnie się tam podkładają moto i buto cipy pod ciężarówki. Widać, że nic nie słyszą i niczego nie widzą.



jak byś słyszał 100 klaksonów na minutę też byś miał na wszystko wywalone...
Zgłoś
Avatar
Warystor 2021-03-27, 19:49 3
Halman napisał/a:

jak byś słyszał 100 klaksonów na minutę też byś miał na wszystko wywalone...



Mądrego to miło posłuchać. To wiele wyjaśnia. A ja głupi myślałem, że oni są wszyscy głusi jak pień.
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2021-03-28, 10:03
Kara za wyprzedzanie na skrzyżowaniu.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2021-03-28, 10:44
jakim trzeba być głupim żeby z boku jechać
Zgłoś
Avatar
Smokw 2021-03-28, 13:22




Dla leniwych "angles morts" to po francusku "martwe pole". We Francji ruszyła niedawno kampania uświadamiająca innych użytkowników, że kierowca ciężarówki naprawdę ma bardzo ograniczoną widoczność. Dla matołków odpowiednio czerwone i żółte pole to "angles morts".
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2021-03-28, 17:12
Smokw napisał/a:

Dla leniwych "angles morts" to po francusku "martwe pole". We Francji ruszyła niedawno kampania uświadamiająca innych użytkowników, że kierowca ciężarówki naprawdę ma bardzo ograniczoną widoczność. Dla matołków odpowiednio czerwone i żółte pole to "angles morts".



Z tym czerwonym to przesadziłeś. Wedlug mnie to jeszcze czarne pole za czerwonym.
Zgłoś
Avatar
Slayer Mosiek 2021-03-28, 19:31
A mnie tak zastanawia, jak ich te ciężarówki rozjeżdżają. Ciśnienie krwi ich nie rozsadza? Łeb pewnie z miesiąc boli od takiego nagłego skoku.
Zgłoś