18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Skrzyżowanie
o................9 • 2012-05-26, 8:47
tak to bywa gdy sygnalizacja jest wyłączona
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-05-26, 10:00 11
sygnalizacja sygnalizacja ale co za skonczony debil zapierdala i nie patrzy. kazdy normalny czlowiek widzac takie skrzyzowanie zwolni chociazby z powodu ograniczonej widocznosci (Kamienice). Niewiem czy tak zapierdalal baba czy facet ale ponowny egzamin na prawo jazdy bez mozliwosci zrobienia najmniejszego bledu bylby dla takiego zjeba wskazany, oczywiscie po 5 letnim zakazie prowadzenia pojazdow
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-05-26, 11:55 4
@up a Ty jak masz pierwszeństwo to zwalniasz na każdym skrzyżowaniu? Wina jest tego co nie ustąpił koniec pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
Cogito 2012-05-26, 12:28 1
@up

Wina jest po obu stronach. Jeden nie ustąpił a drugi zapierdalał jak pojebany w środku miasta, na skrzyżowaniu.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-05-26, 12:33 11
@ dr dere
tak w nocy jak sygnalizacja jest wylaczona zwalniam nawet jak mam pierszenstwo bo za duzo debili jezdzi ktorzy prawo jazdy zrobili za karton wsiowych jajek
Zgłoś
Avatar
bartula 2012-05-26, 12:56 1
Teraz będziecie pierdolić, kto zwalnia kto nie zwalnia.

Wina leży po stronie tego, który pierwszy wjechał na skrzyżowanie.
Nie ma ani oznakowania poziomego ani pionowego, które by mówiło kto ma pierwszeństwo, czyli panuje zasada prawej ręki. Kropka.

A odnośnie zwalniania to wystarczy spojrzeć na wypadki z udziałem pociągów na niestrzeżonych przejazdach.
W totka ludzie wygrywają to i w tym przypadku mogą mieć "szczęscie"
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-05-26, 13:53
Kurwa lubie ocenianie winy na podstawie 'logicznego myslenia' (a bo on za szybko jechal, a bo to, a bo tamto). Pierwszeństwo z prawej więc wina tego co 1wszy wjechał. Koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-05-26, 14:51
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
bartula 2012-05-26, 15:52 1
@up
gdzie jest ten znak? zrób screena i zaznacz mi w paintcie bo ja się dopatrzeć nie mogę.

ten co wjechał pierwszy mija znaki:
droga kierunkowa (potwierdza to również sygnalizacja po drugiej stronie skrzyżowania) i przejście dla pieszych
a drugi kierowca mija tylko przejście dla pieszych

udowodnij swoją rację to zwrócę honor, bo teraz cię mam za internetowego krzykacza, który używa caps locka czego nie lubię.
Zgłoś
Avatar
spyyd3r 2012-05-26, 17:55
Jeden nie ustąpił pierwszeństwa( widać trójkąt)a nad nim dodatkowy znak a drugi za szybko jechał ! i po sprawie
Zgłoś
Avatar
baxter 2012-05-26, 18:12 8
@bartula

mi się wydaje że tam są znaki:
na dole ustąp pierwszeństwa
u góry nie jestem pewien bo w troche dziwnym miejscu wg. mnie, ale moge się mylić - droga jednokierunkowa




aby lepiej było widać że to ustąp pierwszeństwa widać też jak światła samochodu się od niego odbijają:

Zgłoś
Avatar
bartula 2012-05-26, 18:49
Jak tak to ok, ale znak ustąp powinien być na samej górze wszystkich znaków..
Dobra kij z tym, dobry dzwon był
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-05-27, 14:14 3
DR_DRE napisał/a:

@up a Ty jak masz pierwszeństwo to zwalniasz na każdym skrzyżowaniu? Wina jest tego co nie ustąpił koniec pierdolenia.



Tak, kurwa, zwalniam.
Dlaczego zwalniam? Bo obowiązuje "zasada ograniczonego zaufania". Czyli po prostu mam ludzi za idiotów.
I powiem ci, że raz takie zabieg pomógł mi i uratował kretyna na motocyklu, co zapierdalał mimo, że to ja miałem pierwszeństwo. Sygnalizacja wyłączona (noc), skrzyżowanie 2 sporych ulic (Racławicka i Wołoska).
Zgłoś
Avatar
robertow99 2012-05-27, 14:56
żółte było myślał że zdąży
Zgłoś
Avatar
Tremor 2012-05-27, 15:55
Kurwa, że w totka tak pięknie nie trafiam jak oni w siebie na tych skrzyżowaniach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie