18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
bloodwar 2012-02-05, 15:17 6
Kurwa zamiast gumek powinni lepiej produkować jakiś sensor wykrywający i unieszkodliwiający, że tak powiem: w zarodku, płody posiadające wady genetyczne które mogą skutkować patologią w przyszłości. A tak niestety zamiast snajperskich, precyzyjnych szczałów w dziesiątke mamy prucie szotgańca w cel wielkości igły na zasadzie "raz się uda, sto razy się nie uda". Owszem, może Durexy wyeliminowały kilku potencjalnych Masonów i Hitlerów ale kto wie, ilu geniuszy którzy mogliby wynaleźć lekarstwo na raka czy AIDS przy okazji zakończyło żywot w kawałku gumki.
Zgłoś
Avatar
ODkarzacz 2012-02-05, 15:20
up a ile geniuszy jest zdrowych i sobie gdzieś żyje tylko nie mają pieniędzy albo warunków ba nawet chęci do nauki i rozwijania ? Masło maślane.
Mnie zastanawia ta szrama pod prawym okiem u każdego ?
Zgłoś
Avatar
Suicide_on_demand 2012-02-05, 16:47 8
@ODkurzacz
Tu jest przedstawiony skrót z życiorysu jednego człeka, mianowicie tego dziadka z pierwszej chwili, następnie pokazywane są jego poczynania z coraz młodszych lat aż do momentu gdy był jeszcze plemnikiem.
A jeżeli pytasz skąd ją ma to nie wiem.
Zgłoś
Avatar
ODkarzacz 2012-02-05, 17:08
a widzisz dzięki, nie załapałem motywu ;]
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2012-02-05, 19:29
Każdy ma pieprzyk wtf?
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-02-05, 19:31
^50Cent^ 2 Posty wyżej masz napisane ^.-' Czytanie nie boli.
Przekaz dobry.
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-02-05, 19:35 6
I_know_when_you_die napisał/a:


A jeżeli pytasz skąd ją ma to nie wiem.



po matce???
Zgłoś
Avatar
zawszespoko 2012-02-05, 19:37
Hm... zależy w jaki sposób poczynano.

Weźmy przykład Tuska - robili go w rozjebanym łóżku i o proszę co wyrosło, skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-02-05, 19:41
@upjego przedszkolanką była transwestytyka po hitlerjugend z zespołem tureta on sam miał niedotlenienie mózgu i kompleks edypa
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-02-05, 19:49 3
ODkarzacz napisał/a:

Mnie zastanawia ta szrama pod prawym okiem u każdego ?


Znamię, kropka, pieprzyk czy jak tam to się zwie to nawiązanie do Biblii, mianowicie piętno Kaina. Historia Kaina i Abla: Kain zabija Abla, Bóg naznacza Kaina znamieniem na czole, i teraz każdy, kto go spotkał wiedział, że jest on przeklęty przez Boga. Nie wolno go zabić, ale musi nosić ciężar tego co zrobił. W literaturze, sztuce najczęściej jest ukazywane jako krwawy, niezwykle czerwony ślad (plama, rysa, kropla (krwi)) na czole zabójcy.
Zgłoś
Avatar
ParabolaZła 2012-02-05, 20:09
tata, a co Ty robisz na sadolu?
Zgłoś
Avatar
elaks 2012-02-05, 21:10 3
pierwsza scena- strzela z bezpiecznikiem w pozycji zabezpieczonej
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-02-05, 21:14 1
tak powstał wujek Adolf
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-02-05, 21:14
@bloodwar
to jakie kto ma uwarunkowanie genetyczne nic nie zmienia. jak bedzie dorastal z pojebami to bedzie pojeb, jak sie odnajdzie w miare normalnym otoczeniu to bedzie normalny. proste. rodzicow i panstwo trzeba winic za to, ze wychowuja ludzi na pojebow. patologia tworzy patologie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie