18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
kosmaty69 2013-04-22, 23:43
Rems napisał/a:



najwyraźniej jesteś jednym z tych gamoni, którzy się wleką cały czas na złość całemu światu i jeszcze zakładają głośnie tłumiki. Tak się składa, że mój brat śmiga na skuterze i robi to w sposób, który nie wadzi innym użytkownikom drogi.. a ty wiesz, że jesteś w tej grupie frajerów i dlatego się czepiasz



Na podstawie dwóch wypowiedzi jestem w stanie wywnioskować że coś jest z tobą nie tak.
Po 1 - zdania zaczynamy z dużej litery.
Po 2 - wyraźnie napisałem że "skuterem jeździłem kiedyś, przed zdaniem na prawo jazdy" a było to dobre kilka lat temu
Po 3 -
Zgłoś
Avatar
toiman 2013-04-23, 2:51
Rems napisał/a:

jebać frajerów na skuterach... myślałem, że po zmianie przepisów ubędzie ich a szczególnie tych małych skurwysynów z gimbazjum pierdzących tymi gównami pod oknami od bladego kurwa świtu.

Jak strasznie się myliłem, dalej pierdzą tym złomem i nikt nic z tym nie robi.


Gdybym tylko mógł, to bym Ci postawił całą skrzynię piwa!

Nie ma nic bardziej wkurwiającego, jak mały skurwysyn stojący na światłach, i gazujący swoim jebanym piździkiem.

Nie ma to jak podejść, i zajebać kopa w tę stertę plastików, i patrzeć jak się rozlatuje
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-23, 13:23 1
kosmaty69 napisał/a:



Na podstawie dwóch wypowiedzi jestem w stanie wywnioskować że coś jest z tobą nie tak.
Po 1 - zdania zaczynamy z dużej litery.
Po 2 - wyraźnie napisałem że "skuterem jeździłem kiedyś, przed zdaniem na prawo jazdy" a było to dobre kilka lat temu
Po 3 -



Profesor ortografii się znalazł, nie masz kontrargumentów to zaczynasz pierdół się czepiać.
Zgłoś