18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
M1n1s7eR 2013-04-21, 23:57 1
Następnego dnia pewnie popełnili na nim samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-22, 9:14 9
jebać frajerów na skuterach... myślałem, że po zmianie przepisów ubędzie ich a szczególnie tych małych skurwysynów z gimbazjum pierdzących tymi gównami pod oknami od bladego kurwa świtu.

Jak strasznie się myliłem, dalej pierdzą tym złomem i nikt nic z tym nie robi.
Zgłoś
Avatar
Sznufi 2013-04-22, 10:32 6
@Rems

Najgorsze są te młode skurwysyny jak omijają cały sznur samochodów czekających na światłach, a potem wleką się 40 km/h i nie da się ich wyprzedzić ! Jeden taki dostał w zeszłym roku solidnego buta ode mnie, Stałem motocyklem na światłach, a ten gnój z dwoma kolejnymi ładuje się przede mnie i stają w rządku. Się ścierwa zdziwiły.
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-04-22, 10:38 3
i just wanna feel this moment,ołołołołołoło
Zgłoś
Avatar
MrTijomono 2013-04-22, 11:35
Ładne e34
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2013-04-22, 14:24 6
Jeżeli już wyczerpaliście zapas wulgaryzmów na besztanie dzieciaków jeżdżących na kosiarkach, to teraz włączcie sobie parę razy ten filmik i spójrzcie kto tak naprawdę zawinił.
Zgłoś
Avatar
versós 2013-04-22, 20:54 2
"To co Panie władzo, może tylko pouczenie?"
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-04-22, 21:30 1
nie jezdze skuterem, ale chuj wam w dupe! Latam seicento to jest gorszy? BO kurwa nie stac mnie na ferrari?
Zgłoś
Avatar
kosmaty69 2013-04-22, 22:28 3
@Rems. Widząc twój jakże dobitnie, agresywny komentarz stwierdzam że jesteś pierdolonym bezmózgiem, na poziomie tego policjanta rosji. "Jebać frajerów na skuterach". Jakim trzeba być jebanym tłumanem, aby określać ogółem wszystkich, na podstawie jakichś gimnazjalistów. To że ktoś jeździ na skuterze, a to że ktoś jeździ, hmm CBR'ką to kurwa daje mu poczucie władzy? Sam zanim zacząłem jeździć motocyklem, zapierdalałem skuterem. Więc życzę Ci, abyś spotkał jakiegoś Pana w Scani, który wypierdoli Ci drzwiami prosto w ten pusty łeb. Żegnam.

No i nie dopisałem, tego całego pazia @Szufi, ten post też się tyczy.
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2013-04-22, 22:50
Ciekawe czy samochody też tak zatrzymują...
Zgłoś
Avatar
szejq 2013-04-22, 22:59
Zdzichu potrzym mi browara, patrz jak go przyhaltuje...
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-04-22, 23:08 1
@Sznufi, myślą, że są wielkimi 'motocyklistami'. Sam jeżdżę skuterem, motocyklem (na razie tylko eLką) i samochodem (też eLka). Skuterem nigdy się nie pchałem za pierwszego - chyba, że były światła i korek taki, że przez 5 kolejek dalej bym stał na czerwonym i to i tak nie jechałem pod same światła tylko tak na styk by zdążyć. Motocyklem pewnie będę podjeżdżał na sam przód - w końcu i tak samochody będą ruszać wolniej. Też wkurza mnie jak skuterzyści na chama próbują się wcisnąć. No chyba, że akurat mają troszkę silnik podrasowany (jak mój) i nie będą nikomu przeszkadzać, a chcą zdążyć w czasie trwania pierwszych świateł, a nie stać kilka razy na czerwonym. Dodatkowo dodam, że jak już 'musiałem' podjeżdżać do przodu to zawsze jechałem jak najbliżej prawej strony by nikt nie miał problemu z ewentualnym wyprzedzaniem. Ale niestety większość to gimbaza, która myśli, że jest panem dróg i nie zdaje sobie sprawy, że kierowcy jednośladów w starciu z czterokołowcem są bez szans bo kask za 50zł z marketu co najwyżej może służyć jak lekkie, przenośne krzesełko, a nie ochrona głowy.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-22, 23:18 1
kosmaty69 napisał/a:

@Rems. Widząc twój jakże dobitnie, agresywny komentarz stwierdzam że jesteś pierdolonym bezmózgiem, na poziomie tego policjanta rosji. "Jebać frajerów na skuterach". Jakim trzeba być jebanym tłumanem, aby określać ogółem wszystkich, na podstawie jakichś gimnazjalistów. To że ktoś jeździ na skuterze, a to że ktoś jeździ, hmm CBR'ką to kurwa daje mu poczucie władzy? Sam zanim zacząłem jeździć motocyklem, zapierdalałem skuterem. Więc życzę Ci, abyś spotkał jakiegoś Pana w Scani, który wypierdoli Ci drzwiami prosto w ten pusty łeb. Żegnam.

No i nie dopisałem, tego całego pazia @Szufi, ten post też się tyczy.



najwyraźniej jesteś jednym z tych gamoni, którzy się wleką cały czas na złość całemu światu i jeszcze zakładają głośnie tłumiki. Tak się składa, że mój brat śmiga na skuterze i robi to w sposób, który nie wadzi innym użytkownikom drogi.. a ty wiesz, że jesteś w tej grupie frajerów i dlatego się czepiasz
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2013-04-22, 23:20
hahaha ale jebnął !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie