18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
flejtuch 2023-06-26, 10:18
Motoseksualiści jeżdżą na 2 kółkach... Tutaj są płozy i gąsienica więc nie pizdy.. poza tym śniegowcy nie odpierdalają jak motocipy.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2023-06-26, 11:12
Pomyślałem, że mam przyśpieszone odtwarzanie. Gdy się okazało, że jednak nie to już wiedziałem, że będzie dobre wideo
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-06-26, 11:26 5
flejtuch napisał/a:

Motoseksualiści jeżdżą na 2 kółkach... Tutaj są płozy i gąsienica więc nie pizdy.. poza tym śniegowcy nie odpierdalają jak motocipy.



Taaa... A, to nagranie to kurwa zacięcie przy goleniu piczy? :d
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-06-26, 12:38
Jak się siedzi okrakiem i jedzie na czymkolwiek to "-pizda" jest na miejscu. Kiedyś na dzikim zachodzie jeżdziły koniopizdy?
Zgłoś
Avatar
Lee225 2023-06-26, 12:39 3
Mnie to bardziej zastanawia co tutaj jest uważane jako prawdziwy męski sport do którego trzeba mieć cohones? Siedzenie przed komputerem i wypisywanie steku bzdur tak jak w takim przypadku? Użalanie się ,że odjebało Ci nogę po cukrzycy? Siedzenie na dupie i nic nie robienie? Granie w gry komputerowe?

Mam wrażenie ,że większość która tak pisze o tych całych moto pizdach chciałaby uprawiać taki sport ale brak mu wyżej wspomnianych cohones, brak funduszy stąd kurewska zawiść bo przecież inni się zajebiście bawią ,a Ty siedzisz przed kompem i chuj Cię strzela. Powiesz rozpierdalanie się to zabawa? Jest to część ryzyka tego sportu i trzeba zajebiście uważać po prostu.

Co lepsze... ilu jest motocyklistów i ludzi uprawiających ten sport w stosunku do kierowców czterech kółek? Ile jest śmiertelnych wypadków, kolizji osób prowadzących pojazdy czterokołowe? Wychodzi na to ,że każdy kto jeździ samochodem jest auto pizdą.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-06-26, 13:44
Prawdziwie męski sport to whisky i cygara w egzotycznym miejscu.

Hałasowanie na skuterkach i rozwalanie sobie łba, to dobre dla hołoty.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-06-26, 16:21
To nie cipy, to zwykłe pizdy
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-06-26, 21:05 2
Lee225 napisał/a:

Mnie to bardziej zastanawia co tutaj jest uważane jako prawdziwy męski sport do którego trzeba mieć cohones? Siedzenie przed komputerem i wypisywanie steku bzdur tak jak w takim przypadku? Użalanie się ,że odjebało Ci nogę po cukrzycy? Siedzenie na dupie i nic nie robienie? Granie w gry komputerowe?
Mam wrażenie ,że większość która tak pisze o tych całych moto pizdach chciałaby uprawiać taki sport ale brak mu wyżej wspomnianych cohones, brak funduszy stąd kurewska zawiść bo przecież inni się zajebiście bawią ,a Ty siedzisz przed kompem i chuj Cię strzela. Powiesz rozpierdalanie się to zabawa? Jest to część ryzyka tego sportu i trzeba zajebiście uważać po prostu.
Co lepsze... ilu jest motocyklistów i ludzi uprawiających ten sport w stosunku do kierowców czterech kółek? Ile jest śmiertelnych wypadków, kolizji osób prowadzących pojazdy czterokołowe? Wychodzi na to ,że każdy kto jeździ samochodem jest auto pizdą.



Nabierz więcej dystansu do debili proszę bo się wykończysz jak będziesz brał dosłownie wysrywy osób, które za dzieciaka musiały na głos czytać instrukcje obsługi zjeżdżalni przed starym pijanym żeby móc wejść na plac zabaw.
Zgłoś
Avatar
Lee225 2023-06-26, 23:15
pankruk napisał/a:

Nabierz więcej dystansu do debili proszę bo się wykończysz jak będziesz brał dosłownie wysrywy osób, które za dzieciaka musiały na głos czytać instrukcje obsługi zjeżdżalni przed starym pijanym żeby móc wejść na plac zabaw.



Dystans poniekąd jest tylko ,że coś co jest powtarzane do bólu staje się często realne. Jest tutaj kilka takich niedorobionych matołów którzy piszą tekstu w stylu " jak będę miał okazję to przypierdolę w takiego, nie zahamuję, zajadę". Martwi mnie to bo wyjedziesz na drogę, typ z radarem w oczach stwierdzi ,że lecisz za szybko i Ci wypierdoli żeby wyeliminować chwasta czyli w tym przypadku moto pizdę.
Zgłoś