18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Malezyjski szef bije malezyjskiego pracownika za spóźnienie się do miejsca odbywania pracy, kara dotkliwa w swej bolesności, nie poczuł w portfelu bo poszło w kości.

Zgłoś
Avatar
e................s 2017-02-13, 8:49 23
ciekawe jaka kara będzie gdy przyjdzie z wnioskiem o urolp
Zgłoś
Avatar
Bolesuaw 2017-02-13, 11:21 2
Tam nie ma urlopu
Zgłoś
Avatar
Sist 2017-02-13, 11:53 4
Jest jeden - ostatni
Zgłoś
Avatar
beeveer 2017-02-13, 14:51 7
Ot, raj Korwina.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-02-13, 18:28 11
up
nie posraj się socjalisto
Zgłoś
Avatar
Contritio 2017-02-13, 23:43
Takiego szefa do pieca, przynajmniej by był z niego pożytek jako opał do kominka.
Zgłoś
Avatar
bollol_stern 2017-02-13, 23:51
Pipa nie poparła by tej akcji.
Zgłoś
Avatar
erincantona 2017-02-14, 6:48 2
@Klinika już wszędzie jebane faszystki..
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2017-02-14, 7:44
W sumie w tej Polsce nie tak najgorzej. Teraz to aż z uśmiechem na ustach pójdę do tego pierdolonego biura z tym jebanym kutasem pod tym spierdolonym obrazem z prostokątami
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-02-14, 8:08
KlinikaAborcyjna napisał/a:

up
nie posraj się socjalisto


Stare chińskie przysłowie głosi, że gorliwym gimba kapitalistą wyznawcą janusza krula jest się na garnuszku u rodziców. Przy pierwszej wypłacie na swoim i po pierwszym opłaceniu rachunków staje się cud. Gimba kapitalsta nagle doznaje wewnętrznej transformacji i staje się wojującym komunistą. Ot taka magia reki wolnego rynku.
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2017-02-14, 13:09
Chyba wole jak mnie ZUS i skarbówka okradają.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-02-14, 18:06 1
Abraxus napisał/a:


Ot taka magia reki wolnego rynku.



Rękę wolnego rynku to socjaliści złapali utopili a potem spalili.
Gdyby był wolny rynek to miałbyś prawo wyboru czy chcesz być w ZUSie czy odkładać indywidualnie na emeryturkę czy zdrowotne opłacać w wybranym TU czy w ZUSie.
Nie ma wolnego runku na wszystko jest koncesja, regulacje prawne, pozwolenia itd.

Abraxus napisał/a:


Stare chińskie przysłowie głosi, że gorliwym gimba kapitalistą wyznawcą janusza krula jest się na garnuszku u rodziców..



spokojnie chłopie dziś dostałem PITy, jak zaczniesz dobrze zarabiać to będziesz rozumiał moje wkurwienie na to ile te pazerne kurwy socjalistyczne zabierają na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne no i mnożymy to razy dwa bo pracodawca wybulił drugie tyle (polecam kalkulator dla pracodawców)
Zgłoś
Avatar
botspam 2017-02-14, 22:05
ciekawe czy ma umowę o pracę
Zgłoś