18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Misiek_KRK 2016-02-11, 18:41 39
Browar dla kamerzysta. Zamiast starać się pomóc to on robi nam filmik
Zgłoś
Avatar
ganji 2016-02-11, 18:53 10
Taka nuda, że kierowca w drugim aucie zasnął
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-02-11, 18:55 5
Lubię zapierdalać, ale dla mnie skończyło się to ostatnio tylko mandatem za "czerwone"... prędkość mi odpuścili - choć tak naprawdę to pewnie nie zmierzyli
Zgłoś
Avatar
cveljan 2016-02-11, 19:37 4
powinni na kursach na prawko pokazywać takie rzeczy
Zgłoś
Avatar
elektrycerz 2016-02-11, 19:38 4
A tam, i tak każdy powie sobie "mnie to nie spotka, ja umiem jeździć"
Zgłoś
Avatar
C................r 2016-02-11, 20:01 4
Moje zdanie na temat zapierdalania jest takie, że jak sobie kierowca jedzie sam i chce zapierdalać to niech zapierdala(ja też lubię przycisnąć tam gdzie wiem, że można), tyle że dobrze by było, że jak on już gdzieś przyjebie to niech to będzie drzewo a nie niewinni ludzie z innego samochodu
Zgłoś
Avatar
b................r 2016-02-11, 20:10 4
I każdy kutas co zapierdala powinien to zobaczyć i uświadomić sobie, że to co powiedział elektrycerz "A tam, i tak każdy powie sobie "mnie to nie spotka, ja umiem jeździć" " może sie spełnić szybciej niż wasze zapierdalanie. Tylko jak już macie się rozpierdalać to proszę bardzo o drzewa albo gdzieś w rowy a nie jeszcze same chuje przeżyjecie a komuś życie zabierzecie.
Zgłoś
Avatar
xjan 2016-02-11, 20:35 3
Dlatego popieram zabieranie prawka po przekroczeniu 100 km/h w mieście. A jak ktoś w kogoś się wpierdoli bo przekroczył prędkość to powinien odpowiadać jak za zabójstwo z premedytacją.
Zgłoś
Avatar
ZiemniakSadola 2016-02-11, 21:17 7
xjan napisał/a:

Dlatego popieram zabieranie prawka po przekroczeniu 100 km/h w mieście. A jak ktoś w kogoś się wpierdoli bo przekroczył prędkość to powinien odpowiadać jak za zabójstwo z premedytacją.



Tyle że miasto a "teren zabudowany" to dwie różne rzeczy. I limity prędkości w polszy są wzięte całkiem z dupy. Już pominę że "dostosowywanie prędkości do warunków jazdy" gryzie się z narzuconymi limitami na totalnych wypizdowiach z równymi drogami i gdzie nie widzisz ani jednej żywej duszy w promieniu 5 kilometrów.
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2016-02-11, 21:58
xjan napisał/a:

Dlatego popieram zabieranie prawka po przekroczeniu 100 km/h w mieście. A jak ktoś w kogoś się wpierdoli bo przekroczył prędkość to powinien odpowiadać jak za zabójstwo z premedytacją.


Ja też, ale ogarnijmy nasze ograniczenia prędkości i oznakowanie, bo ochujenia z ocipieniem można dostać. Dwa pasy i 50 dopuszczalne, albo jazda 50-30-90-70. No kurwa.
Zgłoś
Avatar
nopel 2016-02-11, 22:03
Dokładnie, no kurwa mać, ograniczenia w polszy sluza tylko do zarabiania na mandatach, w innych krajach jak jest 70, to 70 jest rozsadne, a u nas na 70 i tak kazdy jedzie 90, bo zwykle ma 2-3 pasy, widocznosc na kurwa kilometr, i idealny asfalt...
Zgłoś
Avatar
____ 2016-02-11, 22:08
kultura wymaga, żeby chociaż podać takim telefon, żeby mogli się pożegnać z rodziną, przeżyć i tak nie przeżyją bo pewnie jelita się z płucami już dawno miejscami wymieniły.
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-02-11, 23:11 1
i znowu bezsensowna dyskusja na temat zapierdalania, nie unikniemy tego nigdy zawsze ktos doda gazu nie opanuje fury i przyjebie a to w drzewo a to czołowe, zwieksza sie ilośc samochodów i idiotów spłodzonych w 1997 roku i moze troche niżej jak i tych co nie znaja praw fizyki
Zgłoś
Avatar
shiters 2016-02-12, 0:34 1
to ze roczniki 1996 w gore to idioci - potwierdzam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie