18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bimbastah 2013-01-23, 16:37
Jeżeli normalne TES'y na singla były zawsze tak potężnie zabugowane (Skyrim został w tym mistrzem,mimo wszystko świetna gra ) to ciekawe jak będzie w wersji online

Jak dla mnie pomysł beznadziejny...jak uwielbiam normalne rozbudowane cRPG to MMORPG zwyczajnie nie znoszę.
Zgłoś
Avatar
RevolutionGFX 2013-01-23, 16:46
TES:S Online? nikt na serwerze nie wytrzyma więcej niż 15min..
Zgłoś
Avatar
Kondra 2013-01-23, 17:24
Attero132 napisał/a:

Tylko 3 klasy? biednie coś



A kto Ci kurwa powiedział, że są 3 klasy?
Zgłoś
Avatar
LoL2o10 2013-01-23, 17:40
Tworcy oraz powyzszy trailer.
Zgłoś
Avatar
Kondra 2013-01-23, 17:49
LoL2o10 napisał/a:

Tworcy oraz powyzszy trailer.



Niesamowite historie opowiadasz.

"While Zenimax is not sharing specific character classes at this time, the company has confirmed that a class system will be in place. The team is still considering specific classes and even abilities (there are some questions about how stealth will be implemented in an MMO, for example)"

Info z oficjalnego wiki, na stronie elder scrolls online nie ma również żadnego info na temat klas postaci.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-01-23, 18:21
Kondra, no i co się spinasz na niego...? Ten filmik pokazuje 3 standardowe typy postaci z gier cRPG, czyli wojownika, maga i łucznika - tutaj w pedalskiej złotej zbroi i z równie pedalskim zacięciem nindża-stajlu...
Zgłoś
Avatar
sniper1213 2013-01-23, 19:11
@wszyscy up co twierdzą, że są tylko 3 klasy

Grałeś kiedykolwiek w jakąkolwiek grę z tej serii czy tak po prostu hejtujesz bo nie masz nic lepszego do powiedzenia? W każdej grze z serii są tzw. klasy PODSTAWOWE: czyli masz jakieś główne umiejętności bohatera a następnie wybierasz dla niego własną drogę rozwoju. Tworzysz własnoręcznie klasę podczas rozwijania swojej postaci w wybranym przez ciebie kierunku! Dla przykładu: maga możesz rozwijać jako mistrza destrukcji albo jako uzdrowiciela, wojownika jako tzw. tanka specjalizującego się ciężkim uzbrojeniem albo też cichego, szybkiego zabójcę. Robisz to sam, własnoręcznie!

Co do gry, jako zagorzały fan serii TES czekam z niecierpliwością
Oby tylko nie była za droga i miała niskie wymagania sprzętowe, bo nie widzi mi się zmiana sprzętu dla jednej gry, a bardzo chciałbym spróbować swoich sił w próbie zawładnięcia władzy w Tamriel

@edit
Jeszcze jedno: można także stworzyć maga i biegać z bronią dwuręczną, czy też łukiem. Do wyboru, do koloru!
Zgłoś
Avatar
Akkarin15 2013-01-23, 23:32
Dla mnie to nie jest trailer, lecz filmik ukazujący bardzo ładnie wykonaną animację. Animację, która została stworzona tak realistycznie, że jedynie co mogę powiedzieć, to, iż ludzkość zmierza w bardzo dobrym kierunku, lecz to miał być trailer gry... Nie pochwalenie się jakością wykonania filmiku, prawda? Wiem, że ma to dopiero wejść, ale czy nie mogli choć troszeczkę przybliżyć jak to ma wyglądać.
Zgłoś
Avatar
Noxford 2013-01-23, 23:36 1
Ja jakieś dwa miesiące temu przeszedłem sobie po raz kolejny Morrowinda i jednak pozostanę przy tym że starsze gry są zajebiste. Jakoś nie lubie tego przepychu ciśniętego w grafike...
Zgłoś
Avatar
Saduch 2013-01-24, 1:07
KamayPL tak się poprostu przyjeło
Zgłoś