18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
M................n 2013-11-10, 18:32 4
Może i słaby, ale ja i tak nie wiem jak to zrobili haha
Zgłoś
Avatar
SoLUffka 2013-11-10, 18:32 1
koty sa zjebane pozdrawiam wszystkich kociarzy (czyt szmaciarzy)
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2013-11-10, 18:38 19
@SoLUffka Spasuj człowieku, może ktoś woli zwierzątko skurwiela które jest śmieszne, słodkie, ciekawskie i po wszystkim zapierdala ale ma właściciela w dupie niż przyjaciela który się przytuli, ucieszy, pobiega za piłką i uratuje. Każdy ma wybór, podobno za matizy trzeba było w salonie zapłacić, a sam pewnie widzisz ile ich jeździ'
Zgłoś
Avatar
TheKetjow12345 2013-11-10, 18:43
@Mexykanin
Uwaga jestem ekspertem
W ramkę którą trzyma ten ktoś wkleili klatkę z filmu z fragmentem kiedy miał tą ramkę nad kotem i skleili i jakoś śmiga płynnie.
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2013-11-10, 20:09
@up - dokładnie, magia komputera i tyle.
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-11-10, 21:38
mozg rozjebany
Zgłoś
Avatar
flaszka 2013-11-10, 21:52
jestem najebany i patrzyłem sie na to przez 15 minut , jutro obczaję to znowu
Zgłoś
Avatar
Radeg 2013-11-10, 22:24 1
Spoon9 napisał/a:

@SoLUffka Spasuj człowieku, może ktoś woli zwierzątko skurwiela które jest śmieszne, słodkie, ciekawskie i po wszystkim zapierdala ale ma właściciela w dupie niż przyjaciela który się przytuli, ucieszy, pobiega za piłką i uratuje. Każdy ma wybór, podobno za matizy trzeba było w salonie zapłacić, a sam pewnie widzisz ile ich jeździ'



Już widzę jak przyjacielskie są pit bulle, bulldogi, czy rottwailery. Już widzę jak ratują ludzi gatunki psów, które są małymi wypierdkami, niewiele większymi od kotów, lub jedne z wymienionych powyżej.

Ty i ten troll powyżej Ciebie, co chcecie wywołać dyskusję kot vs pies idźcie pisać tendencyjne i troll teksty gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
opetany_poeta 2013-11-10, 23:19
@Radeg Psy nie mają gatunków jebany niedouku.
Zgłoś
Avatar
Radeg 2013-11-10, 23:33
opetany_poeta napisał/a:

@Radeg Psy nie mają gatunków jebany niedouku.



Dla mnie mają i chuj Ci do tego.
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2013-11-11, 15:15
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Radeg 2013-11-11, 16:47
Spoon9 napisał/a:

@Radeg Napisałem spierdolony deiblu że każdy ma wybór i według Ciebie pragnę wywołać jakąś 'wojnę'?

A rasy psów jakie wymieniłeś z natury nie są agresywne, a na pewno mniej niż tygrysy albo pumy kurwa, małe psy natomiast mogą ostrzec kogoś ktoś mieszka sam że np. ktoś próbuje włamać mu się do mieszkania.

Więc wypierdalaj



To co napisałeś to tak jakby powiedzieć, że mamy wybór między chujową colą, a miłą i smaczną pepsi, ale sobie wybierajcie, macie wybór - mimo, że smakują w miarę podobnie - Twój post o wyborze był tak nieobiektywny i tendencyjny, że porzygać się idzie. I jeszcze śmiesz się bronić. Takie pisanie prowadzi do bezsensownych wojen typu kot vs pies, które nie mają sensu.

Nie są agresywne? Są w wykazie psów agresywnych na mocy art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt. Ale Ty pewnie masz to w dupie, bo wiesz lepiej.

A ostrzec przed włamaniem to może każde zwierzę - kot też. Tyle, że jak bandzior chce się włamać to żaden pies nie będzie dla niego przeszkodą, nawet największy, więc z dupy ten Twój argument, zresztą jak każdy inny.

Przynajmniej warna dostałeś. Dobrze.
Zgłoś
Avatar
Qwertyliusz 2013-11-14, 17:18
Wyjaśnienie triku:

W ramce jest zwykła bańka mydlana, tworząca przezroczysty i bezbarwny pęcherz. Obraz kota jest efektem zniekształcenia obrazu na skutek światła przechodzącego przez cienką warstwę wody z mydłem (płynem czy czymkolwiek innym). Na gifie wyraźnie widać, że facet robiący trik, przekręca równomiernie ramkę w bok, by z perspektywy kamery obraz wydawał się nieruchomy. Nasza "bańka" w zetknięciu z kotem pęka, czego na filmie nie widać i "fałszywy", iluzoryczny obraz znika, pozostawiając "prawdziwego" kota. A reakcją kota na zetknięcie z cieczą jest owe trzepanie głową.

Dziękuję za uwagę.
Zgłoś