18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
slava ukrainu
gen1r2 • 2023-03-21, 1:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu?

Zgłoś
Avatar
Grymson 2023-03-22, 7:19
Will70 napisał/a:

Ty smarku mogłeś co najwyżej srać w pieluchy swojej przybranej "matce" gejowi, który walił cię w dupę kijem od szczotki z kibla. Szkoda czasu na ciebie frajerze.



Nie pierdol. Slyszalem historie o twojej matce. Ze przez granice w busie z babcia przejezdzaly. Babcia kase zbierala a klienci placili i wlazili do przyczepy



Oj sasza sasza. Przyznaj, masz 7 stopien downa, co nie?
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-03-22, 11:39 3
trytodie napisał/a:

Stary to ruskie trolle. Ich celem jest zniechęcenie Polaków do pomocy ofiarom wojny.



Ty jesteś ofiarą propagandy USA która spowdowla konflikt i realne zagrożenie dla Rosji, palac w donbasie 300 Rosjan żywcem rękoma ukrow ,lykacie co wam mateczka USA sprzedaje w TVN jak pelikany !!
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-03-22, 12:15 4
Każdy ma swój kraj oni swój mają, nie są tu mile widziani więc niech stąd spierdalaj, gdy słyszę tę pierdolenie srac mi się chce, chujowszego języka nie było, jestem zdania że każdy ma swój kraj i powinien w nim siedzieć a nie jakieś eksperymenty, wyjebac ich w autobus i z powrotem, teraz się chwali dezercje bo zaradny, chuj ze Ci co nie mieli na łapówkę leżą pod ziemią już, a reszta to na granicy dupa płaciła, co się dzieje z tym światem a co będzie za 50 lat

Bomby kurwa nad psia buda, może owsiku byśmy nie spierdalali jak te kaczki co nie znają pani maju, Wy smierdzace pizdy dupe nadstawcie tej Ukrainie, do 2014 roku Rosja była naszym sąsiadem

Uważajcie co piszecie bo te dupowlazy was podjebia i choć nie będziecie świadomi będą was obserwować, bo nie ładnie obrażać "braci" po wojnie my tam pojedźmy do braci ciekawe jak nas przyjmą, każdy prawdziwy Polak pamięta o tym kto jest naszym wrogiem a kto przyjacielem, Węgry i tylko tyle
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-22, 13:49
Mirek19850509 napisał/a:

Ty jesteś ofiarą propagandy USA która spowdowla konflikt i realne zagrożenie dla Rosji, palac w donbasie 300 Rosjan żywcem rękoma ukrow ,lykacie co wam mateczka USA sprzedaje w TVN jak pelikany !!



NATO/USA według twojej kacaplandii jest winne, bo istnieje i się broni, więc dla pokoju nie powinno istnieć..
Jak ci wjadę na chatę gwałcić żonę, to przyprowadź jeszcze córkę do wyruchania, bo jak będziesz stawiał opór, to jesteś w 100% winny, że je potem zabiję.
Prościej opisać skurwysyństwa moskali już nie umiem.

tacy jak ty w 39' popieraliby hitlera za napad na Polskę, bo rzekomo mniejszość niemiecką przy granicy gnębiliśmy i się zbroiliśmy. DOKŁADNIE ta sama retoryka.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-03-22, 18:08 1
Zwracam się do wszystkich Polaków. Nie karmicie ruskich trolli. Ich cel jest prosty, a aktywność duża, na wielu serwisach.
Zgłoś
Avatar
sokol358 2023-03-23, 1:34
Maly polaczek pewnie rzucal rasistowskimi tekstami bez powodu i sobie zasluzyl
Zgłoś
Avatar
LizTruss 2023-03-24, 0:58 2
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psikutas bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i kurwami? No nie wydaje mnie się.



Ja pierdole jaki kurwa debil...

We Francji maja murzynów ktorzy robia syf. W Niemczech turasow a w USA negroidow... CHUJ MNIE OBCHODZI, ze w innych krajach jest syf. Polska ma być bezpieczna, czysta i NORMALNA! Typowy zjeb kurwa Janusz... to, ze gdzie indziej jest chujowo - nie znaczy, ze w Polsce ma być tak samo.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2023-03-24, 12:54
Jebac ukrow I ruskich ....bandery i komuchy ....Ha tfuu
Zgłoś
Avatar
MrLiquor 2023-03-24, 13:30
20 lat temu jak chodziłem do podstawówki wrzucili nam do szkoły dwóch czeczenów. Strasznie się panoszyli i kolega jednego dojechał "po lekcjach". Ale było Hur dur rasizm, ebane święte krowy ha tfu.
Zgłoś
Avatar
ander455 2023-03-25, 0:51
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psikutas bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i kurwami? No nie wydaje mnie się.



Ty, ale ja mam w piździe co Polacy robili w Niemczech. Mnie obchodzi co ludzki śmieć robi w Polsce.
Zgłoś
Avatar
rbt-elektro 2023-03-26, 18:08
Deportować tą kurwę banderowską razem z całą rodzinką, bez prawa powrotu...
Zgłoś
Avatar
avix213 2023-03-28, 2:14
ta, na pewno obrał sobie cel, wyciągnął flagę bandery i zaczął bić "biedne polskie dziecko" tak było nie ściemniam
Zgłoś
Avatar
Molmass 2023-03-30, 12:24
Myślałem, że to ukraina, a to Polska. Lol a z "inżynierów" się śmiali
Zgłoś