18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
slava ukrainu
gen1r2 • 2023-03-21, 1:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu?

Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-03-21, 1:28 14
następnym razem walczcie na noże, bo można z nudów zdechnąć...
Zgłoś
Avatar
SonikHvH 2023-03-21, 1:38 121
Jeszcze kurwy żyją za nasze pieniądze. Ja bym sie wstydził
za byciem dezerterem.
Zgłoś
Avatar
Albixx 2023-03-21, 2:10 101
deportować na ukraine i won na front jak za dużo energii mają
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-03-21, 3:58 131
Zawsze się znajdzie taki Psikutas bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i kurwami? No nie wydaje mnie się.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-03-21, 4:43 64
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psikutas bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i kurwami? No nie wydaje mnie się.



Stary to ruskie trolle. Ich celem jest zniechęcenie Polaków do pomocy ofiarom wojny.
Zgłoś
Avatar
PabloPablo24hdyc 2023-03-21, 5:56 16
Wiencej gości !
Zgłoś
Avatar
zotrix 2023-03-21, 6:24 30
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psikutas bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i kurwami? No nie wydaje mnie się.



jak mniema wspominasz własne wyczyny?!?
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-03-21, 6:31 7
Okładka biednego poljaka. Czemu nie okłada reszty. Pewnie siąpił gębą. Reszta w obronie też odważna. A wy nadal pierdoły zaszczepione w latach młodzieńczych. Prawda jest taka że my im jesteśmy tak samo potrzebni jak oni nam. Jeżeli ktoś tego nie rozumie jest krótkowzroczny.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-03-21, 6:57 80
trytodie napisał/a:

Stary to ruskie trolle. Ich celem jest zniechęcenie Polaków do pomocy ofiarom wojny.



Ruskie i Ukraina to ta sama mentalność. Przymykanie oczu jak sowieckie bydlę bije Polaka uważasz za trolling ? Wracaj lepiej na UA.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-03-21, 7:44 17
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Okładka biednego poljaka. Czemu nie okłada reszty. Pewnie siąpił gębą. Reszta w obronie też odważna. A wy nadal pierdoły zaszczepione w latach młodzieńczych. Prawda jest taka że my im jesteśmy tak samo potrzebni jak oni nam. Jeżeli ktoś tego nie rozumie jest krótkowzroczny.



To niech zamkną jaźwy i zapierdalają w fabrykach, bo do tego ich potrzebujemy. Baby można bachorami znacjonalizować.
Zgłoś
Avatar
intermag 2023-03-21, 8:04 30
Powinni tak napierdalać dzieciaki tej spierdolinie z uoadlinskimi flagami na profilach społecznościowych, w podziękowaniu za pomoc
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-21, 8:13 17
gen1r2 napisał/a:

mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu?



Taki z niego banderowiec, jak z ciebie złodziej samochodów.
Obecnie w Polsce przebywa ok pół miliona dzieci ukraińskich, zacznę się dopiero martwić, jak takich filmików będziesz wstawiał 100 dziennie.
Zgłoś
Avatar
k................y 2023-03-21, 8:30 7
Trzeba im więcej denazyfikacji
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2023-03-21, 8:43 83
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psikutas bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i kurwami? No nie wydaje mnie się.



Żeby porównać co obywatele kraju poddanego eksterminacji robili w państwie oprawcy do tego co robią Ukraińcy w kraju w który wyciągnął do nich pomocną dłoń to trzeba być gorzej niż niedojebanym mózgowo. I wszyscy którzy to polubili również. Łby zapełnione miłością do upaińców że już nawet podstawowych różnic nie widzą.

Przecież to dopiero przedsmak. Ta gównarzeria łączy się w stada i tworzy grupy. W Gdyni na skejtparku czy po parkach na ławeczkach coraz trudniej już usłyszeć Polski język. Wiadomo że kiedy dorosną będą tworzyć grupy agresywnie nastawione do Polaków. Tak to działało zawsze i wszędzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie