18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ślązak i Dota 2
siwers3 • 2013-01-26, 10:50
Czyli gra, której nie rozumiem( i nie do końca lubię ten gatunek), w dodatku w odmianie języka, którą też ciężko mi przyswoić, ale mimo to ogląda się przyjemnie.



Co to jest ta Dota
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-01-26, 22:32
@up
Na tubie można go znaleźć pod nazwą freaky gamerzz(wklepiesz w wyszukiwarkę i Ci znajdzie).

Kanał prowadzi z dwoma innymi osobami.
Zgłoś
Avatar
Mateusz5042 2013-01-26, 23:09
Ja jestem z Mazowieckiego i szczerze wstyd mi za takiego warszawiaczka. A jeśli chodzi o Śląsk to byłem już kilka razy z tatą jak jeździliśmy w trasy i fajnie jest tam nie powiem i co do języka to może jest inny ale jak komuś się nie podoba to niech się wypowiada

PS. Moim zdaniem koleś ma fajną gadkę
Zgłoś
Avatar
megamo 2013-01-26, 23:15
pytanie do ślązaka który pracuje w holandii ;] Ja: a ty z polski to skąd jesteś ? Ślązak: ja nie z polski ja ze śląska
tośmy ku..a pogadali idziem na wierch
Zgłoś
Avatar
ociep 2013-01-26, 23:37
Każdy ślązak powinnien dostac raz w tygodniu strzał w potylice. mniej bedzie szczekania
Zgłoś
Avatar
dikey2 2013-01-26, 23:53
A jest jakis material gdzie nie gra w gre tylko o czym mowi bo chce dla znajomego slazaka puscic i sprawdzic ile w nim slazaka
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-01-27, 0:12
Hiros napisał/a:

a wy to cioty jesteście. Ciśniecie na Śląsk a nigdy tam nie byliście.

A ty pajacu z góry wypierdalaj warszawiak jebany sie odzywa

czekam na warna:* :*


Pociśnij Warszawę/warszawiaka i oczekuj wirtualne piwa. Pierdolone małomiasteczkowe zakompleksione bydło. Czy ci się to podoba czy nie, Warszawa to wizytówka naszego kraju. Przyjedź, zobacz. A potem pojedź do Łodzi, Katowic, Bydgoszczy. I potem wysuwaj wnioski. Wieśniaka, bydlaka i chama spotkasz wszędzie, miejsce zamieszkania od tego nie zależy. Ale powinieneś mieć szacunek do miasta, które jest stolicą twojej ojczyzny.

Chyba, że jesteś ze śląska, to walcz o swoją autonomię i stolicę swojego regionu.
Zgłoś
Avatar
ZibirZibi 2013-01-27, 0:26
nie ogarnia doty
Zgłoś
Avatar
femiflower 2013-01-27, 1:17
Jakbym miał go w teamie i padałby od wieży mając tylko sticka w ekwipunku to bym chyba monitor przez okno wyrzucił.
Zgłoś
Avatar
barabaq 2013-01-27, 2:46
Typ jest chujowy. 'Godo' nie po mojemu. Nigdy mu okejki czy tam piwa nie dałem bo nie lubię pierdolenia od rzeczy. Spierdalać z tym.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-01-27, 2:55
19kristofer95 napisał/a:

Kurwa, w Polsce jest i mówi po niemiecku ...


Zacytuj mi jedno zdanie, które powiedział po niemiecku.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-01-27, 13:16
az milo popaczec jak gorole sie prujom
wsiory.
Zgłoś
Avatar
NecroVision 2013-01-27, 13:22
aopia napisał/a:


Pociśnij Warszawę/warszawiaka i oczekuj wirtualne piwa. Pierdolone małomiasteczkowe zakompleksione bydło. Czy ci się to podoba czy nie, Warszawa to wizytówka naszego kraju. Przyjedź, zobacz. A potem pojedź do Łodzi, Katowic, Bydgoszczy. I potem wysuwaj wnioski. Wieśniaka, bydlaka i chama spotkasz wszędzie, miejsce zamieszkania od tego nie zależy. Ale powinieneś mieć szacunek do miasta, które jest stolicą twojej ojczyzny.

Chyba, że jesteś ze śląska, to walcz o swoją autonomię i stolicę swojego regionu.



Koleś nie ciśnie na Warszawę, tylko na "warszawiaków" - osoby mające się kurwa za nadludzi, lepszych, mądrych, po prostu ludzi wyższego szczebla. "warszawiak" to nie osoba mieszkająca w Warszawie... Tak samo jak Ślązak to nie osoba mieszkająca na Śląsku kurwa. Niech mnie chuj strzeli kurwa, szlag trafia jak czyta się takie wypociny... Jebać to jak kto mówi, gdzie się urodził, on jest Polakiem nie mniej niż każdy z nas kurwa...
Zgłoś
Avatar
sc33 2013-01-27, 19:25
Gdyby Slask byl odseparowany od reszty kraju to chuja byscie mieli taka prawda bo jak odjedziesz 50km od Warszawy to same pola i wioski, a na Slasku gdzie bys nie pojechal tam zaklady pracy... GOP mowi wam to cos frajerzy??? Ale wracajac do tematu czyli tego, ze smiejecie sie z gwary slaskiej co dla mnie jest niezrozumiale i pokazuje jakie z was prostaki, a SLAZACY to ludzie prosci i ogarnieci. Pierunki gorole do pieca z wami!
Zgłoś