18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cveljan 2013-09-22, 22:11 1
@brapol - życzę ci z całego serca żeby twoje dziecko też tak wyglądało
Zgłoś
Avatar
Soxic 2013-09-22, 22:17 4
@cveljan to jest kurwa Sadistic, czego się spodziewałeś? Kwiatuszków i koników?
Zgłoś
Avatar
StulejkaiBezrobocie 2013-09-22, 22:18 2
i tak jest bardziej cenne od ciapaków i cyganów
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-09-22, 22:20 8
Pozdrowienia dla tych co myślą, że operacja załatwi sprawę. Życie to nie amerykańskie show gdzie wszystko kończy się dobrze. Aborcja jest w wielu przypadkach błędem, ale zwalczenie jej na każdym kroku też jest głupotą.

@Galian, a wolałbyś się nigdy nie urodzić czy wyglądać jak osoba z gifa?
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-09-22, 22:23 1
To jest właśnie eugenika, pytanie się kiedy wolno nam kogoś zabić, gdzie kończy się granica.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-09-22, 22:35 3
@Up

Co to, kurwa, za głupie pytanie?!

Zabić żywą istotę można tylko wtedy, kiedy jej działania, bądź istnienie zagraża życiu lub zdrowiu innej istoty. Aborcja, to zabicie człowieka, nieważne jak by na to nie patrzeć.

EDIT: I co ma z tym wspólnego eugenika? Eugenika, to dążenie do rodzenia coraz doskonalszych osobników danego gatunku, poprzez selekcje genów. To jest kompletne zaprzeczenie. Jesteś matołem. No chyba, że chodziło Ci o eugenikę negatywną, która ma zniechęcać do rodzenia niedoskonałych osobników, ale wątpię.
Zgłoś
Avatar
Galian 2013-09-22, 22:37 4
@vebb na pytanie zadane w ten sposób dla mnie odpowiedź jest prosta, wolałbym wyglądać jak osoba z gifa. Czy chce żyć czy nie? Jasne kurwa że tak! Jeżeli jedynym upośledzeniem jest wygląd to nie jest to najgorsze. Inna sprawa z chorobami psychicznymi, tutaj nie potrafię odpowiedzieć bo nie wiem co taka osoba czuje i co myśli. Ale jeżeli miałbym być maszkarą albo trupem, to chcę żyć!
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2013-09-22, 22:50 1
lathiel napisał/a:

"Mamo dziękuje że nie dokonałaś aborcji. Czeka mnie wspaniałe życie, wiele przygód no i ta pierwsza prawdziwa miłość......"



Szkoda, że ciebie nie wyskrobali. Bo zapewne jakby twoja matka to przeczytała, to by teraz żałowała.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-09-22, 22:51
To jest zespół proteusza?
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-09-22, 22:53
A skąd kurwa wiecie, że ta wada została wykryta podczas ciąży??
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-09-22, 23:07 5


jest rozwiązanie
Zgłoś
Avatar
cveljan 2013-09-22, 23:15 4
jesteście zjebami- życie jest lepsze niż nie życie
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-09-22, 23:18 6
Operacja operacją...ale geny genami... kolejna pula wadliwych genów w obiegu, tutaj nie ma żartów, właśnie w ten sposób wymierają gatunki - krzyżując się raz za razem dopóki nie zaczną na świat przychodzić martwe płody. Zobaczcie co się dzieje u murzynów z sawanny czy innych koczowników, indian etc, czy kiedykolwiek ktoś tam zaobserwował zdeformowanego/niepełnosprawnego osobnika? Nie ponieważ oni takie jednostki naturalnie eliminują zostawiając w lesie czy zakopując, oni nie mogą sobie pozwolić żeby takie geny rozpowszechniły się w ich klanie ponieważ skutkowało by to rychłą zagładą.
Wcale nie bronie murzynów, szmatogłowych czy innych zawszeńców ale uważam że ich podejście w takich sytuacjach jest lepsze.
Reasumując najprostsze metody czasem sa najskuteczniejsze.
Amen,
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-09-22, 23:37 3
Dobrze, śmieszne bo śmieszne. Smutne bo smutne, ale trzeba też pomyśleć z perspektywy rodzica. To jednak część Ciebie i Twojego partnera/partnerki. To pewnie inne uczucie, kiedy to jest Twój dzieciak, chory czy nie chory ale Twój. To nie twoja wina, że jest takie a nie inne. To że Twój syn/córka ma raka to przecież nie Twoja wina nie ? A trzeba z tym żyć bo to jednak TWOJE dziecko. Najgorzej mnie wkurwia to, że jakieś kurwy, prostytutki i ćpunki mają normalne, zdrowe dzieciaczki które od małego staczają a para ludzi, którzy są od lat ze sobą, kochają się, starają o bobasa a jednak zdarzają się takie chore poważnie. To jest kurwa pojebane dopiero...
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-09-23, 1:34 1
Lord_Rzeźnik napisał/a:

To jest zespół proteusza?


Zespół treachera collinsa

A dla ciekawych fragment programu z discorowery o którym mówiłem wcześniej:

Tutaj dłuższa wersja:
health.discovery.com/tv-shows/specials/videos/amazing-families-vod-gir...

P.S. Za tagi murzyński chuj w dupe dla autora.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie