18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
milosciprzyjazn 2013-09-23, 5:41 4
@up

I co? Wydaje ci się, że ta osoba będzie miała dalej szczęśliwe życie?? Kurwa, łatwo ci mówić o dostrzeganiu piękna i wartości życia, kiedy nie urodziłeś się pół-warzywem albo z jakimś defektem, który i tak sprawi, że do końca żywota będziesz poniżej marginesu społecznego. Nie rozumiem kurwa, że gdy (antyaborterzy) mówicie o świętości życia odwołujecie się TYLKO do wybranych przykładów, ale zabijanie w imię ojczyzny, własnych poglądów jest już ok. Jebinijcie się w te puste łby i jeżeli chcecie pozwalać na takie przypadki to róbcie to w zakresie własnego życia, a nie wpierdalajcie się z waszą świętobliwą hipokryzją do życia innych.

@cveljan

Kolejny, 'szanujący' życie. Chętnie zobaczyłbym co miałbyś do powiedzenia na ten temat, gdybyś urodził się warzywem z jakąś deformacją i tylko takie życie by cię czekało
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-09-23, 9:40
milosciprzyjazn napisał/a:


Kolejny, 'szanujący' życie. Chętnie zobaczyłbym co miałbyś do powiedzenia na ten temat, gdybyś urodził się warzywem z jakąś deformacją i tylko takie życie by cię czekało


Badania wykazują, że ludzie niepełnosprawni fizycznie zasilają bardzo małą część grupy niedoszłych lub doszłych samobójców. Więc pewnie miałby do powiedzenia to samo co teraz.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-09-23, 10:33 3
Światłocień napisał/a:


Badania wykazują, że ludzie niepełnosprawni fizycznie zasilają bardzo małą część grupy niedoszłych lub doszłych samobójców. Więc pewnie miałby do powiedzenia to samo co teraz.


bo nie są w stanie się sami zatłuc lub nie są dostatecznie rozgarnięci żeby mieć świadomość swojego niedorozwoju?
Zgłoś
Avatar
Bialix 2013-09-23, 10:55
@Pener, miałem właśnie prosić o zdjęcie z profilu, dzięki wielkie. Na zdjęciu gdzie ją widać z przodu, co to wrzucił Brapol w pierwszym poście wygląda lepiej.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-09-23, 16:04 2
milosciprzyjazn napisał/a:

@up

I co? Wydaje ci się, że ta osoba będzie miała dalej szczęśliwe życie?? Kurwa, łatwo ci mówić o dostrzeganiu piękna i wartości życia, kiedy nie urodziłeś się pół-warzywem albo z jakimś defektem, który i tak sprawi, że do końca żywota będziesz poniżej marginesu społecznego. Nie rozumiem kurwa, że gdy (antyaborterzy) mówicie o świętości życia odwołujecie się TYLKO do wybranych przykładów, ale zabijanie w imię ojczyzny, własnych poglądów jest już ok. Jebinijcie się w te puste łby i jeżeli chcecie pozwalać na takie przypadki to róbcie to w zakresie własnego życia, a nie wpierdalajcie się z waszą świętobliwą hipokryzją do życia innych.



Jesteś tak jebnięty, że aż mi Ciebie żal. Logicznym jest, że w pewnych przypadkach dopuszczalne,z moralnego punktu widzenia, jest zabicie innego człowieka. Kiedy osoba stwarza zagrożenie dla życia lub zdrowia innego człowieka, wtedy dopuszczalne jest jej zabicie. Tak samo powinno być z ciążą - tylko w przypadku, kiedy ciąża zagraża życiu matki, powinna być możliwość jej usunięcia. A i tak są matki, które podjęły ryzyko i ciąży nie usunęły, za co należy im się szacunek.

I radzę spędzić chociaż trochę czasu na przemyśleniu otaczającej nas rzeczywistości. Większość ludzi, to tępe matoły, które powtarzają utarte poglądy, samemu nic nie wnosząc. Rzygam już głupotą ludzi... serio, jestem wręcz uczulony na głupotę, jaką prezentują tutaj pewni użytkownicy - między innymi ten matoł, którego zacytowałem.

Poczytajcie trochę. To rozwija. I zalecam więcej gimnastyki dla umysłu, gdyż nieużywany organ zanika.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-09-23, 19:26 1
Pizkes napisał/a:

@Up

Co to, kurwa, za głupie pytanie?!

Zabić żywą istotę można tylko wtedy, kiedy jej działania, bądź istnienie zagraża życiu lub zdrowiu innej istoty. Aborcja, to zabicie człowieka, nieważne jak by na to nie patrzeć.

EDIT: I co ma z tym wspólnego eugenika? Eugenika, to dążenie do rodzenia coraz doskonalszych osobników danego gatunku, poprzez selekcje genów. To jest kompletne zaprzeczenie. Jesteś matołem. No chyba, że chodziło Ci o eugenikę negatywną, która ma zniechęcać do rodzenia niedoskonałych osobników, ale wątpię.


Tak, właśnie widzę jak jesteś głupi. Zabić można, i już wiadomo jaki jesteś, bezmyślny i nie czuły skoro uważasz że wolno kogokolwiek zabijać bo zawsze to będzie nie zgodne z moralnością w tym wypadku chrześcijańską jak mniemam. Nie lubię kogoś kto nawet nie potrafi swojego zdania wyrazić w sposób jasny spójny i kulturalny. Odechciewa się rozmowy z takim kimś, w sumie nikim. Idź i przemyśl co mówisz. Może jakiś typ pewnego dnia stwierdzi że może cię zabić, wedle tego co piszesz. Jednak polskie prawo zabrania zabijania, mimo że tak rażąca głupota zagraża istnieniu wielu istot, przy takich założeniach
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-09-23, 22:31
Pizkes napisał/a:


Jesteś tak jebnięty, że aż mi Ciebie żal. Logicznym jest, że w pewnych przypadkach dopuszczalne,z moralnego punktu widzenia, jest zabicie innego człowieka.


Logicznym? Uważaj kogo nazywasz jebniętym, bo nie rozumiesz nawet znaczeń słów z których korzystasz. Rozróżnienie dobra i zła wcale nie jest logiczne. To tylko Twoje urojenie, jakie powstało na podstawie zasad moralnych, które były ci wpajane. Powtórzę mój argument: wcale nie piję do zabijania/niezabijania zbrodniarzy i morderców, ale zabijania np.w imię ojczyzny, bogów (szczególniekiedy to Ty jesteś agresorem) - i co? Tu już zapominamy o świętości życia?
Cytat:

I radzę spędzić chociaż trochę czasu na przemyśleniu otaczającej nas rzeczywistości. Większość ludzi, to tępe matoły, które powtarzają utarte poglądy, samemu nic nie wnosząc. Rzygam już głupotą ludzi... serio, jestem wręcz uczulony na głupotę, jaką prezentują tutaj pewni użytkownicy - między innymi ten matoł, którego zacytowałem.


Ty pokazujesz swój poziom wyzywając ludzi na forum internetowym. Nie jesteś w stanie nawet zrozumieć kierowanych do ciebie argumentów. Większość osób ślepo słuchających mądrości JKMa i Kolonki to właśnie te tępe matoły, o których mówisz (sam przemyśl, czy wypracowałeś swój system wartości sam, czy może ktoś ci go podał na tacy?)
Zgłoś