18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
kamil-c 2015-12-13, 1:26 38
Czy to uchodźca z Syrii? bo inteligencja na to wskazuje...
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2015-12-13, 2:32 29
kamil-c napisał/a:

Czy to uchodźca z Syrii? bo inteligencja na to wskazuje...


To raczej wielbiciel tego chuja Petru....
Zgłoś
Avatar
krakenwmajtach 2015-12-13, 2:54 81
A potem na pralkę żeby dali pieniążki.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2015-12-13, 3:48 7
hohoho "chuja Petru"

znalazł się gamoń
Zgłoś
Avatar
Foodman 2015-12-13, 7:32
Ale w sumie zastosował się do instrukcji
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-12-13, 8:27 42
@dwakilo, a czym cię zauroczył ten pierdolony oszust wyzyskiwacz, bez finezji i polotu? dupe mu po sraniu wylizałeś?
Zgłoś
Avatar
B................r 2015-12-13, 9:22 4
Wow, imponują mi ludzie rzucający iPhone'ami. Są tacy antykorporacyjni i w ogóle antywszystko.

Aha, wypierdalaj do Syrii brudasie.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2015-12-13, 9:35
Znając życie nie rzucił iPhonem tylko atrapą
Zgłoś
Avatar
Policeman 2015-12-13, 12:39 35
Oto w jakich czasach żyjemy:

- Przeciętny człowiek w Polsce to biedak, stylizujący się na bogate zachodnie mieszczaństwo. I chuj, że na wakacje to jeszcze udawało się prześlizgnąć do Egiptu, gdzie żarło się codziennie jajka w hotelu, na obiad kurczaka, a wodę to piło się z kranu, a potem srało się bite dwa tygodnie urlopu, bez ani jednego wyjścia na miasto. I nic, że jeździ się jakimś rzęchem i udaje "ja tam nie interesuje się motoryzacją". I chuj, że gdzieś w kraju obok ulubiona kapela gra pożegnalny koncert, jak człowiek sobie liczy, że albo śmierć z głodu albo \m/. I tak by kupić sobie iphone'a musi wziąć jakąś pożyczkę i wtedy może zaświecić nim w towarzystwie.

A ludzie spojrzą:

"Ooo 5s, ale to już stary model"

I szpan nie wyszedł, bo Cześki, Sebastiany i Janusze wzięły jeszcze większe pożyczki u Mirka bez zaświadczeń i kupiły sobie 6s. Po tygodniu będą musieli sprzedać dom i samochód, a rodziców oddać pod zastaw do pracy w kopalni soli. Na szczęście nasz biedak będzie musiał tylko wyrwać złote zęby dziadkowi by spłacić ten bezużyteczny kawałek tworzywa. 97% użytkowników smartfonów deklaruje, że telefonu używają do dzwonienia i wysyłania smsów, serio.

Tymczasem gdzieś w kraju chujowego świata jakiś kurduplasty żółtek składa właśnie smartfona za ziarnko ryżu. Smartfon leci do USA, odpakowuje go jakiś vloger John, napierdala nim o ścianę, za lajki, subskrypcje i wyświetlenia dostaje 10x więcej hajsu niż zapłacił za to ścierwo, bawi się i kupuje więcej gównianych gadżetów, które także rozpierdala. Cześki, Mirki, Janusze i Sebastainy oglądają te popisy "łooo kurwa, ale ma przejebane teraz" i nabijają Johnowi hajs.

I świat się kręci...

No tak mniej więcej wygląda obecne życie, gdzieś jeszcze zmieni się rząd i czasem spadnie samolot, ale to nieistotne.
Zgłoś
Avatar
juki 2015-12-13, 13:05 28
Up

No to klasycznie pasta

Jebane Karyny i Seby z Iphonami 4 XD Kurwa, jak mnie denerwują te jebane gimbusy, które dostały na urodziny od Janusza i Grażyny Iphona, bo koledzy też mają i jest
spk wtedy. Tylko, że kocie twoi koledzy i koleżanki mają Iphony 6 bo tatuś wziął telefony na firmę, żeby córeczka albo synuś sobie robili zdjęcia na Instagram, Snapchat
i szukali związków na jebanym kurwa Tinderze. Jeszcze te jebane parówy, pierdolone pokolenie snapchatów chodzą sobie w Air Maxach z 2015 roku, które się rozpierdalają
po kilku miesiącach, ale huj z tym bo to ermaksy som i jest taki kurwa swag w huj. Do tego buckety (kapelusze śmieciu jebany), spodnie z dziurami na kolanach i czapki
Supreme w kolaboracji z crewneckiem Stussy i innymi przehajpowanymi markami, które kurwa znałem już w 2008, ale odkąd jebanym polaczkom zaczęło odpierdalać i te ciuchy
pojawiają się w sklepach w Polsce, to teraz każdy jest nagle znawcą streetwearu i pierdolonym śmieciem przy okazji. Dupa mi też krwawi, jak słyszę dialogi typu
NO ELO MORDO KOZAK DŻORDY (kurwa dżordy XD) SB KUPIŁEM, SZTOSIK A WIDZIAŁEŚ JAKI POST NA H5 DODAŁEM SPK CO. Martwi mnie okropnie to co się odpierdala ostatnimi czasy,
a w przyszłym roku to eskaluje do jeszcze bardziej pojebanych form. Pierdolone kurwy, chcą mi wmówić że znają się na tej całej kurwa śmiesznej modzie i są trendsetterami.
Nie jesteś parówo jebana trendsetterem, kiedy wyglądasz jak każdy typ na Chmielnej albo w Maku w Złotych Tarasach i wpierdalasz to jebane 2 for you z Chikkerem, albo
Big Maca za 10 ziko, bo masz kupony na swoim Iphonie 4. Umysł polaka, pierdolę te kurwy bez własnego rozumu i pojęcia o tym co robią/mówią/chcą robić. Zabijcie się wszyscy,
razem ze swoimi 'MAXAMI', 'DŻORDAMI', 'BAKETAMI' i 'STUSI'. Najlepsi są goście, którzy mają sweg, stretwaere i hype za hajs starych. Wpierdalają się w te śmieszne używki,
me,fedron za 5 dych z Okopowej, kupiony od 16 latków, którzy już w tym wieku się wpierdalają w stimy, bo starsi koledzy ich poczęstowali na balecie, a upierdalają się po
trzech Żubrach z Żabki za 6,59 w promocji. Nie boli mnie dupa, że mają lepiej niż ja, że nie muszą zapierdalać żeby sobie coś kupić itd, ale dupa boli mnie przez to, że
się tym kurwa chwalą, jakby sami do wszystkiego doszli, a przy tym są zawistni jak skurwysyn. Muszą mieć więcej, lepiej i fajniej niż ich koledzy, którzy pochodzą z tego
samego otoczenia, skażonego swoimi starymi, którzy brak czasu rekompensują im hajsem na narkotiki i ciuszki. Jeśli mieszkasz w Warszawie, to wiesz o czym mówię, bo Stolica
to jest chyba kolebka tego gówna. Co krok mijam tych śmiesznych ziomków w rurkach i przedłużanych tiszertach, albo te świnie z epapierosami Volish, które są turbomodne
i piją przepłaconą kawkę w Starbucksie. Przynajmniej WiFi mają za darmo i mogą sobie telefon podładować. Nienawidzę was.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2015-12-13, 13:07
@up nie wiem co to jest pasta [makaron albo do zębów, by nie było, że nie jestem światowy], napisałem co mnie bolało i tyle ;(
Zgłoś
Avatar
angeloparty 2015-12-13, 13:08 2
@Maderfakermen

raczej dostał 400zł na udział w manifestacji to sie teraz japa cieszy
Zgłoś
Avatar
i................n 2015-12-13, 17:46
@juki

Nadal jest ta promocja w żabce?
Zgłoś
Avatar
juki 2015-12-14, 0:04
idźpan napisał/a:

@juki

Nadal jest ta promocja w żabce?



Nie wiem, ale mefa z okopowej tylko 4 dychy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie