18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
R................y 2013-10-10, 3:08 5
Jajca sobie pogniótł
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-10-10, 3:46 2
A kto wpierdala sniadanie o 3 w nocy
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2013-10-10, 3:54
Sniadanie? Ja zaraz pizze zamawiam! U mnie 2:54
Zgłoś
Avatar
PeterGriffin 2013-10-10, 4:03 89
Na harda to...
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-10-10, 7:03 7
ja sie tylko zastanawiam nad jednym - co on kurde musial zrobic, jakie haki maja na niego sluzby. Jesli byl potrzebny im taki pajac do jakies polityki gender to watpie ja ktos taki jak bengowski dobrowolnie zgodzil sie na robienie z siebie pajaca. Przeciez on jezdzil po calym swiecie za komuny, ma bardzo bogaty zyciorys i poprostu nie wierze, ze zrobil to dla kasy. Mysle ,ze dali mu kilka wyborow w tym wiezienie, wiezienie + bonus przy niedzialajacej kamerze lub jakas akcja z rodzina ? tzn. albo robisz z siebie pajaca - albo...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-10-10, 7:22 1
@up A nie brałeś pod uwagę że mogło mu po prostu siąść coś pod kopułą na stare lata? Grodzkie jest najgorszą z możliwych "reklamą" całej popieprzonej filozofii gender bo pokazuje, że stary facet może dla właśnego widzimisię zmienić się w kobietę, mimo że pół życia przeżył jako facet i jakoś nie było mu źle. Jeszcze jak zmienia się jakiś zniewieściały nastolatek o wyglądzie cherubinka to ujdzie, jak zmieniają się tajlandzcy chłopcy to też ok, ale taki stary oblech jest po prostu odrażający! Kogo niby miałby on przekonać do zaakceptowania transgenderu?
Zgłoś
Avatar
Alphi 2013-10-10, 7:35 3
Ja wszystko zrozumiem, ale zeby z rana ludziom dzien spierdolic?
Zgłoś
Avatar
evilferber 2013-10-10, 8:03
Co do "smacznego" to...
AKURAT JEM KURWA TOSTY I OGLĄDAM SADISTICA....
Także miłą mi niespodziankę zmalowałeś ; D, no ale dziękuję za "smacznego"

Brrr...
Cóż za upskirt ;D
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-10-10, 8:32
bloodwar napisał/a:

@up A nie brałeś pod uwagę że mogło mu po prostu siąść coś pod kopułą na stare lata? Grodzkie jest najgorszą z możliwych "reklamą" całej popieprzonej filozofii gender bo pokazuje, że stary facet może dla właśnego widzimisię zmienić się w kobietę, mimo że pół życia przeżył jako facet i jakoś nie było mu źle. Jeszcze jak zmienia się jakiś zniewieściały nastolatek o wyglądzie cherubinka to ujdzie, jak zmieniają się tajlandzcy chłopcy to też ok, ale taki stary oblech jest po prostu odrażający! Kogo niby miałby on przekonać do zaakceptowania transgenderu?



chodzi mi o to, ze wg filozofii KAZDY moze zmienic plec i ,ze KAZDY moze mianowac sie kobieta, mezczyzna czy napoleonem i ,ze tzreba szanowac jego uczucia itd. Jesli "wrzuciliby" do mediow jakiegos filipinczyka czy costam z azjii co wyglada w 99% (1% - penis) jak babka i to ladna to nie mowiloby sie o tym zabardzo. Chodzi mi o zabieg - pomalowania albinosa czarna farba i nakazanie by mowiono o nim - afroamerykanin, czarnoskory itd. Im wiekszy kontrast tym bardziej dopierdziela normalnym ludziom.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-10, 8:38
Widać że fotograf polował na moment jak będzie nogę z nogi przekładać aby jaja sfotografować.
Zgłoś
Avatar
-=coma=- 2013-10-10, 8:56 17
@up

Podobno fotografa znaleziono w takim stanie:
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-10-10, 9:06 27


Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-10-10, 10:51 12
ja pierdole nagi instynkt w wykonaniu andriu.


PS trudno żeby facet umiał siedzieć w sukience
Zgłoś
Avatar
DamianG 2013-10-10, 10:56
Nie ma bata. Piwa za to nie będzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie