18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Q................n 2012-08-28, 2:27
Defect napisał/a:

a ja polecam przesłuchać czegoś co nie jest muzyką dla mas, a jest lepsze od jakiegoś Słonia. Tzn. A.J.K.S.



No nie jest, ale są potrzebne i to i to. Jak byś odróżniał gówno od czegoś dobrego? (Nie nazwałem ani tego ani tego gównem, uprzedzając.) A poza tym słuchając A.J.K.S.'u i myśląc o tym coś, lekko łapie dół, bo (pan) Wojtek, mówi całą prawdę, a prawda jest chujowa, o ludziach, o tym kraju, i o całym świecie, a taki Słoń robi coś przy czym można się pośmiać, a dołować można się kurwa dosłownie wszystkim w tym zjebanym kraju i społeczeństwie.
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-08-28, 3:52
@Qzin
Zapewne masz słabą psychike, podatną na wpływy skoro tak. Ja słucham A.J.K.S.u i mimo ze jestem z poglądów Narodowcem to nie przeszkadza mi Jego lewackie podejście, wręcz skrajnie lewackie. Śpiewa tam, że chce mnie zabić, a ja odpowiednio sortuje te treści i wiem że niektóre Jego teksty są mocno przesadzone, z resztą wsłuchując się, można dostrzec u tej osoby hipokryzje. Ale to nie jest miejsce na analize treści Jego tekstów Więc stwierdzam że masz racje, bo rzeczywiście AJKS wprowadza lekki zamęt w głowie, ale jeśli odbiorca ma już twarde poglądy, to żaden tekst tego nie złamie
Zgłoś