18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Dawid210 2012-08-27, 13:43
juki napisał/a:

Polski rap to dno. W wiekszosci przypadkow.



Jaka szkoda że się chuja znasz.
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-08-27, 14:30 2
Filmik traktował o czymś innym, ale chuj jak chcecie się kłócić o muzykę to dawajcie. Na wstępie: nie słuchasz rapu? Nie wpierdalaj się w dyskusje o nim. Kto siedzi w Polskim hip hopie i uważa, że Słoń to gimbusowy raper, niech do chuja pana posłucha więcej nut, a nie Love Forever. Ktoś gadał, że monotematyczny. Prekursor horrorcore w Polsce, raczej kurwa nie będzie nawijać o bidzie i nyndzy, ani o dupach na baletach. Ja pierdole, po prostu ludzie kurwa hejtujecie wszystko co się tylko da. Popierdoliło się wam we łbach od tego internetu.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-08-27, 14:38
Echis napisał/a:

Filmik traktował o czymś innym, ale chuj jak chcecie się kłócić o muzykę to dawajcie. Na wstępie: nie słuchasz rapu? Nie wpierdalaj się w dyskusje o nim. Kto siedzi w Polskim hip hopie i uważa, że Słoń to gimbusowy raper, niech do chuja pana posłucha więcej nut, a nie Love Forever. Ktoś gadał, że monotematyczny. Prekursor horrorcore w Polsce, raczej kurwa nie będzie nawijać o bidzie i nyndzy, ani o dupach na baletach. Ja pierdole, po prostu ludzie kurwa hejtujecie wszystko co się tylko da. Popierdoliło się wam we łbach od tego internetu.


Słyszałem każdy album, każdy kawałek i każdy feat Słonia i mam prawo uważać że robi rap dla gimbazy. O ile płyta Wyższa Szkoła Robienia Hałasu, Chore Melodie i większość kawałków z Demonologii jest dobra, to na Szkole Wyrzutków Słoń ma tylko kilka dobrych zwrotek. Sheller na tej płycie jest od niego lepszy a jego solówkę do dzisiaj mam na głośnikach. Jest o wiele więcej dobrych raperów w podziemiu, którzy są lepsi od niego, mam nadzieje że im nie odjebie jak wyjdą z podziemia tak jak Słoniowi.

Nie "hejtuje" wszystkiego co się da, tylko w wielu sprawach mam własne zdanie, nie popierdoliło mi się we łbie od internetu, nikomu nie ubliżam a swoje zdanie przedstawiam bez niepotrzebnych bluzgów i obelg. Ktoś myśli inaczej niż ty od razu jest hejterem? Nie, hejterem jest ktoś kto mówi że coś jest chujowe "bo tak", a nigdy się w to nie zagłębił i żadne argumenty to jego mózgu nie docierają.
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-08-27, 15:02 1
UP
Nie ma idealnych wykonawców, a skoro uważasz, że większość nut jest dobra, to sam sobie zaprzeczasz. Gimbaza słucha Słonia, jak i WSRH, bo to jest ich czas i oni są na topie teraz. Gimnazjum nie rozumie ani jednego tekstu, a jarają się każdą nutą. Czy to wina artysty jakich ma słuchaczy? Muzyka jest szeroko dostępna, każdy może jej słuchać. A Słoniowi nic nie odjebało, nie widzę zmiany od jego początków do dnia dzisiejszego, a jedyne co zauważam to PROGRES, w dobrą stronę. I teraz ja zamieniam się w hejtera, ale będę hejtować ludzi, którzy pierdolą negatywy co do Słonia, bo on jak i Sheller pozostaną w czołówce Polskiego HH jeszcze na parę lat. Stary hip hop umarł, to jest NOWY POLSKI RAP. Bez kompleksów, bez komerchy w tekstach.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-08-27, 15:13
Rodzice napisał/a:

To ja polecam siebie :]



Wiem że zaraz napiszecie że chujowe i w ogóle idź z tym w chuj ale mnie to jakoś mało rusza i dalej będę robił swoje.



Chujowe w chuj.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-08-27, 15:37
@up a Ty co kurwa jakiś wyznacznik dobrego gustu jesteś?!

@Rodzice wrzuć coś do poczekalni, jeżeli faktycznie to Twoje.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-08-27, 15:41
@up moje ale nie wrzucam bo same hejty lecą

tutaj coś bardziej w klimacie sadola:

Zgłoś
Avatar
Echis 2012-08-27, 15:56
Rodzice,
Nagrywasz w domowych warunkach czy masz jakąś stajnie?
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-08-27, 15:57
@up w domciu
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-08-27, 16:08
To wydałeś trochę na sprzęt? Bo jak na domowe warunki dobra jakość. Nagrywaj dalej i pierdol to co gadają te błazny.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-08-27, 16:16
@up no, gdzieś z 500 pln (majk + mixer). dzięki za podbudowanie
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-08-27, 17:09
@up widzisz, może jednak warto by było coś wrzucić . Jest to na pewno wyższy poziom od dzieł ok 70% innych userów, a i może nawiążesz z kimś ciekawą współpracę. Penery też się zabierały za muzykę, stwórzcie jakiś sadol- squad

I byśmy offtopa nie robili autorowi tematu
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-08-27, 22:33
@Rodzice
Jak chcesz coś w klimacie sadola to łap:

Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-08-27, 23:37
coreq napisał/a:

@genghiskhan
jesteś kurwa ograniczonym pajacem i tyle w temacie, skoro uważasz ze hip-hop to jp czy inne rpk, Słoń jest nieskończenie wiele poziomów nad nimi a jak masz wypisywać takie bzdury to wypierdalaj na wikipedie albo do tvn-u


sam jesteś pajacem i karmisz swoją gównianą muzyką resztę pasażerów autobusów i tramwajów ty kalisty komórkowy didżeju
posłuchaj prawdziwej muzyki a nie papki która prosto wbija się w mózg
i chuj mnie obchodzi, że jakiś kurwa jpek zrobił kawałek gdzie "śpiewa" do swej mamy - wstyd do mamy z takim gównem wyjeżdżać - że niby co? sukces wielki odniósł w życiu? kurwa studio nagraniowe w piwnicy i okładki płyt drukowane na kradzionej atramentówce - wielkie kurwa sukces
chcecie to se słuchajcie tego gówna - wasza jebana sprawa tylko, kochane gimbusy nie puszczajcie tego na głos, dajcie innym cieszyć się dzwiękami miasta bądź ciszą......
i tyle w temacie - kaktus wam w ucho!

Defect napisał/a:

@Rodzice
Jak chcesz coś w klimacie sadola to łap:

[wideło]


rozmawia dwóch gimbusów
- czego słuchasz?
- ciężkiej muzy, wiesz kat, behemot i inne takie
- no ja też słucham ciężkiej muzy:


Rodzice napisał/a:

@up moje ale nie wrzucam bo same hejty lecą

tutaj coś bardziej w klimacie sadola:


serio ci się to podoba?
takiego gówna nawet hipsterzy nie słuchają
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-08-28, 1:23
genghiskhan napisał/a:

Defect napisał/a:
@Rodzice
Jak chcesz coś w klimacie sadola to łap:

[wideło]

rozmawia dwóch gimbusów
- czego słuchasz?
- ciężkiej muzy, wiesz kat, behemot i inne takie
- no ja też słucham ciężkiej muzy:



Weź Andrzeju proszę przestań mnie znieważać bo zadzwonie na policje. Utwór który prezentuje jest przesłaniem do tematu, który jest o hip-hopie kochasiu, więc niekoniecznie musi mi się ten kawałek podobać, to było odniesienie do utworu użytkownika @Rodzice, nie obraź się księżniczko :*
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie