18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
snik0 2012-08-27, 9:56 2
Myślałem, że to będzie jakiś ciekawy program z animal planet a to jakiś łysy pedał z wkrętarką.
Zgłoś
Avatar
StaryPenera 2012-08-27, 10:15
W 4:07 uratował ten wywiad
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-08-27, 10:25 11
Słoń, Małpa, Goryl i Sokół mogą się starać, ale jest jeden król zwierząt - SCORPION!

Zgłoś
Avatar
szerszeh 2012-08-27, 10:27
@up

Żeli papą!
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2012-08-27, 10:33
Gimbus temat detected.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-08-27, 10:42 2
cysio0407 napisał/a:



Jak będę chciał przekazu to sobie Newsweeka albo Wprost przeczytam, a muzyka nie zawsze musi mieć przekaz.

PS: Idź za pomysłem Bolca zamówić sobie w knajpie u orkiestry Ostatnią Niedziele Mietka Fogga i potem przy stoliku


ale w rapie nie ma ani przekazu ani formy
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-08-27, 11:17 9
Cytat:

Lepsza strona Polskiego rapu


Człowieku robisz wstyd ludziom słuchającym prawdziwego rapu (NWA, Snoop, 2Pac, WC, Biggie, Masta Ace, Gangstar, Cypress Hill, jest też paru reprezentantów dobrej muzyki rap w PL, między innymi : Slums Attack, Małpa, Molesta, OSTR, PFK, K44, Tede, ZiP Skład, Killaz Group, 3 Wymiar i kilka innych wartościowych ekip/wykonawców których nie wymienię, bo po prostu zbyt długo by to zajęło), którzy i tak nie mają łatwo na tym portalu , WSRH od dawna (Solówka Słonia, gdzie gimbusy zajarały się Love Forever i jest to jedyny track który znają) jest gównem robiącym szajs dla gimbusów, podobnie jak Pezet (który u mnie ma wieczne propsy za płyty z Noonem, ale teraz jest pedałem w rurkach nawijającym pod dubstep). Krew mnie zalewa gdy widzę fanów tego duetu, lub idiotów wpisujących sobie w rubryce "szkoła" na fb WSRH. Zresztą na YouTube
Kod:
/watch?v=Z9XaSIKiXqI
jest filmik ukazujący prawdziwą twarz Słonia, osrany pajac który nie pomoże własnemu ziomkowi. O Ciepłej Strefie i Firmie nawet się nie wypowiem bo dla mi jako komuś kto siedzi w tej muzyce około 15 lat jest wstyd że coś takiego istnieje.
genghiskhan napisał/a:


ale w rapie nie ma ani przekazu ani formy


Może po prostu nie możesz/ nie umiesz ich znaleźć, albo źle szukasz?
Sprawdź to i zhejtuj..



lub
/watch?v=xFo4J-9L3p
/watch?v=xCSfqTagvZo

Pozdrawiam otwartych na inne kultury/inne światopoglądy, a ograniczeni debile -
Słonia zamiata jedna zwrotka, którą on sam dawno temu nawinął
Cytat:

Pewnie robisz wrażenie na 14 letnich dupach, jesteś cripsem od czasu jak masz na myspace Snoopa, chcesz być jak 2Pac a jesteś obsrany jak nocnik

Zgłoś
Avatar
coreq 2012-08-27, 11:54 1
@genghiskhan
jesteś kurwa ograniczonym pajacem i tyle w temacie, skoro uważasz ze hip-hop to jp czy inne rpk, Słoń jest nieskończenie wiele poziomów nad nimi a jak masz wypisywać takie bzdury to wypierdalaj na wikipedie albo do tvn-u
Zgłoś
Avatar
klimek7000 2012-08-27, 12:20 1
Ludzie, Słoń jeden z lepszych flow na scenie. Dzielcie dalej rap na tego kto jest gównem a kto jest królem - ale chyba o to nie chodzi w tej muzyce nie? Widzę wszyscy znają go z Love forever, to pozdro, dobre ograniczenie artysty. Na koniec tylko szkoda że nikt nie widzi jego EPki, utworów Szczerze, Marsz Robotów, WCM2, Księstwo Poznańskie (na feacie), Niespokojna Dusza, Absolwent, Okruch i wiele innych.

Ale co tam. Doczepcie się teraz do mnie. Bo słucham chujowej muzyki.

"W chuju mam cały ten skurwiały syf
Z muzyki wyciągam tylko sam pozytyw"
Zgłoś
Avatar
juki 2012-08-27, 12:29 2
Polski rap to dno. W wiekszosci przypadkow.
Zgłoś
Avatar
z................k 2012-08-27, 12:41
Jak słyszę pierdolenie znawców sceny, co jest dobre, co jest złe to mi ręce opadają. Sam słucham "tru" rapu jak Vinnie Paz, La Coka Nostra, CunninLynguists itd. słucham też bardziej mainstreamowych wykonawców - Eminem, Lil Wayne, Rick Ross. Pewnie za chwile odezwą się jacyś pojebani tru-madafaka-hip-hopowcy i zaczną hejtować, że Lil Wayne to nie rap - od razu chuj wam w anal.

Co do polskiego rapu, to jedyne czego można się wstydzić to te wychudzone dresy napierdalające o biedzie, patologia jebana.
Słoń jest jednym z lepszych wykonawców na polskiej scenie, a to, że przez jeden track zajarała się nim gimbusiarnia, to co? Już jest chujowy? Pierdolnijcie się w łeb. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
6Joker9 2012-08-27, 12:41
jak ktoś lubi rap to polecam tego gościa z Krakowa:


A jak sie nie podoba to kurwa przewiń to
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-08-27, 13:01 1
To ja polecam siebie :]



Wiem że zaraz napiszecie że chujowe i w ogóle idź z tym w chuj ale mnie to jakoś mało rusza i dalej będę robił swoje.
Zgłoś
Avatar
Maciek12wsad 2012-08-27, 13:13
KamykHC napisał/a:

Czytam sobie "Słoń i mikser" sobie myślę, że zwierzak mieli fistaszki, a tu jakaś produkcja pseudomuzyczna :/



Sam jesteś kurwa pseudomuzyczny. Jak POP którego słuchasz hipsterze .
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-27, 13:36
Maciek12wsad napisał/a:



Sam jesteś kurwa pseudomuzyczny. Jak POP którego słuchasz hipsterze .


Błysnąłeś wiedzą, aż mnie oślepiło hipster nie słucha popu, jest zbyt mainstreamowy dla niego sam myślałem, że to będzie jakieś maltretowanie słonia, ale że to nie hard, to wiedziałem, że coś z tytułem jest nie tak
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie