18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Mzimu 2021-10-30, 11:47
słoneczko tak w sekundę zza chmurki nie wyszło. Jak ktoś nie widzi, to nie zapierdala, bo inaczej...
Zgłoś
Avatar
jimiq 2021-10-30, 11:58
Słoneczko zza pleców ale SMS oslepil
Zgłoś
Avatar
Patriota93 2021-10-30, 12:36 7
jak mnie niezmiernie wkurwiaja te swiete krowy, nie poczeka chuj, az samochod sie zatrzyma, tylko sie wpierdala na przejscie, to teraz ma debil, pierszenstwo na ostry dyzur. zal tylko kierowcy przez imbecyla.
Zgłoś
Avatar
Wepss 2021-10-30, 13:42 1
Patriota93 napisał/a:

jak mnie niezmiernie wkurwiaja te swiete krowy, nie poczeka chuj, az samochod sie zatrzyma, tylko sie wpierdala na przejscie, to teraz ma debil, pierszenstwo na ostry dyzur. zal tylko kierowcy przez imbecyla.



Kierowca powinien dostać wpierdol za nie zwolnienie przed przejściem. To jest kurwa plaga. U nas nikt nie przepuści, jebane wieśniaki. A prawda jest taka, że jak się zbliża pedał do przejścia to już powinien zwolnić.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-10-30, 18:19 10
Wepss napisał/a:

prawda jest taka, że jak się zbliża pedał do przejścia to już powinien zwolnić



Nie tylko zwolnić, powinien się pedał zatrzymać i czekać aż będzie wolne, a nie wpierdala się kurwa na ślepo pod koła.
Zgłoś
Avatar
mdamlmodikwa 2021-10-31, 8:40 3
Wepss napisał/a:

Kierowca powinien dostać wpierdol za nie zwolnienie przed przejściem. To jest kurwa plaga. U nas nikt nie przepuści, jebane wieśniaki. A prawda jest taka, że jak się zbliża pedał do przejścia to już powinien zwolnić.



Myślę, że gdyby przejścia były logicznie rozstawione, a nie najebane w każdym możliwym miejscu to i faktycznie byś zwalniał przed każdym. Nie wyobrażam sobie zwalniać przed każdym kiedy na kilkometrze drogi potrafi być ich kilkanaście.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2021-10-31, 8:43 1
Baby i komórkowcy mają mniej więcej tyle samo instynktu na pasach. To jebane bydło ryje się pod jadący samochód zupełnie bezrozumnie. Raz widziałem kurwe starą, co szła przez pasy nawet nie patrząc, podczas gdy na drodze była szklanka. Typ żeby kurwe ominąć musiał wjechać na chodnik, hamując. Jeszcze się pruchno rzucało z nerwami.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-10-31, 9:22
darayavahus napisał/a:

Baby i komórkowcy mają mniej więcej tyle samo instynktu na pasach. To jebane bydło ryje się pod jadący samochód zupełnie bezrozumnie. Raz widziałem kurwe starą, co szła przez pasy nawet nie patrząc, podczas gdy na drodze była szklanka. Typ żeby kurwe ominąć musiał wjechać na chodnik, hamując. Jeszcze się pruchno rzucało z nerwami.



Nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Tak zapewne powie pierwszy lepszy policjant.
Zgłoś