18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
karolina91 2012-05-16, 14:23
Angielscy chuligani dostali wpierdol od polaków w Parku Saskim, w Warszawie w 1999.
Spartak Moskwa też ostatnio chciał przykozaczyć w zeszłym rosku, kiedy to Lechici podprowadzili ich pod pub Legionistów w okolicy stadionu. Skończyło się wpierdolem od polaków.

Do autora. Rac używają ultrasi. Chuligani nie używają rac. Chuligani używają pięści i rzadziej innego sprzętu.
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-05-16, 14:28
karolina91 napisał/a:

Angielscy chuligani dostali wpierdol od polaków w Parku Saskim, w Warszawie w 1999.
Spartak Moskwa też ostatnio chciał przykozaczyć w zeszłym rosku, kiedy to Lechici podprowadzili ich pod pub Legionistów w okolicy stadionu. Skończyło się wpierdolem od polaków.

Do autora. Rac używają ultrasi. Chuligani nie używają rac. Chuligani używają pięści i rzadziej innego sprzętu.



Byś się zdziwiła ,wiem z doświadczenia że chuligani używają rac,stroboskopów etc.I nie pierdol głupot
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-16, 15:44
karolina91 napisał/a:

Angielscy chuligani dostali wpierdol od polaków w Parku Saskim, w Warszawie w 1999.
Spartak Moskwa też ostatnio chciał przykozaczyć w zeszłym rosku, kiedy to Lechici podprowadzili ich pod pub Legionistów w okolicy stadionu. Skończyło się wpierdolem od polaków.



No tak, ale generalnie całe lata 90 należały do nich nie do nas. Dopiero na przełomie wieków zaczęliśmy odgrywać znaczącą rolę w tym "światku" ku zdziwieniu reszty Europy. Akurat Legia jest jedną z mocniejszych ekip w Polsce chociaż to i tak nie to samo co było kilka lat temu.
Zgłoś
Avatar
karolina91 2012-05-16, 15:56 1
A jakie to doświadczenie posiadasz w tej kwestii? Chuliganka na race i stroboskopy powiadasz...
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-05-16, 16:01
karolina91 napisał/a:

A jakie to doświadczenie posiadasz w tej kwestii? Chuliganka na race i stroboskopy powiadasz...



Nie napisałem że jest to na każdej zadymie lub ustawce.Ale są sytuacje kiedy chuligani ich używają np. Ataki na inne ekipy,przy czym są one używane by wypędzić broniącą się ekipę z pociągu ... Z resztą co dziewczyna może o tym wiedzieć (domyślam się po nicku )
Zgłoś
Avatar
fdM 2012-05-16, 16:31
Kibicowsko to myślę że jesteśmy na pewno jedni z najlepszych w Europie. Chuligańsko Polska, Rosja i Serbia to moim zdaniem czołówka.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-16, 16:58
fdM napisał/a:

Kibicowsko to myślę że jesteśmy na pewno jedni z najlepszych w Europie. Chuligańsko Polska, Rosja i Serbia to moim zdaniem czołówka.



Serbia ? Czołowe ekipy francuskie czy holenderskie dałyby im radę myślę. No i jeszcze Ukraina. Na równi z nami i Rosjanami.
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2012-05-16, 18:01
Ma taki sam poziom inteligencji co ta raca
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2012-05-16, 23:20
karolina91 napisał/a:

A jakie to doświadczenie posiadasz w tej kwestii? Chuliganka na race i stroboskopy powiadasz...



taaa napierdalają się nieodpalonymi racami i rzucają w siebie stroboskopami. a jak już pozabijaja wystarczająco dużo oponentów to truchło zawijają w sektorówki/skrojone fany i zakopują pod płytą boiska

EDIT: aha zapomniałem dodać, że pikniki "grilują" przed stadionem a ultrasi siedzą, klaszczą i zajadają kiełbaski

ps: ja jak szukałem tego filmu po tagach to jako pierwsze wpisałem "Slovan, Bratislava"... i nic
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-05-17, 8:51
Słowianin czyli slave, i wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
zdziczałyKnur 2012-05-18, 7:15
do trzech razy sztuka, co mod:D
Zgłoś