18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tymczasem na Słowacji:

Cytat:

Otwarcie wzywa do ataków na Romów. Wykupił tereny, na których znajdowała się ich osada i wezwał swoich sympatyków do wyburzenia stojących tam baraków. Marian Kotleba zostanie wojewodą w okręgu Bańska Bystrzyca.

Kotleba ma zaledwie 36 lat. Znany jest przede wszystkim ze swoich nacjonalistycznych wypowiedzi. Właśnie wygrał drugą rundę wyborów zdobywając ponad 55 procent głosów. Co na Słowacji komentowane jest krótko: do głosu dochodzą nacjonaliści.

To wyjątkowo niebezpieczny polityk. Kotleba posługuje się ostrą retoryką rasistowską - jest ksenofobem i wrogiem demokracji. Jego partia, Ludowej Nasza Słowacja często porównywana jest z czeską nacjonalistyczną Robotniczą Partią Sprawiedliwości Społecznej i węgierskim ruchem narodowym Jobbik. Komentatorzy ostrzegają władze przed ignorowaniem niebezpiecznej działalność Kotleby i jego sympatyków. - Jeśli nie zareagują zdecydowanie w najbliższym czasie nacjonaliści mogą za parę lat znaleźć się w parlamencie - przewidują.



I tak ma być

Źródło: Polskie Radio
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-11-24, 21:37
Nadchodzi czas zmywania brudu.
Zgłoś
Avatar
jarzembina 2013-11-24, 21:49 3
Jak kupił uczciwie ziemię, na której nielegalnie siedzą cyganie i każe im wypierdalać, to jest ksenofobem? A co miał im zrobić, aquapark?
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2013-11-24, 21:54
ojej jeszcze ich wypierdolą z UE i co to będzie ze słowakami ? Przecież trzeba sie trzymać tej maszyny jaką jest UE nawet jeśli kurwa zmierza ku upadkowi
Zgłoś
Avatar
KokoniastyGad 2013-11-24, 22:48
Ludowa i robotnicza do tego dochodzi i węgierski Jobbik współpracujący z ciapatymi, i ty mówisz że tak ma być? pfff.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-11-24, 23:03 4
Niezdziwilbym sie jakby historia z XXw znow sie powtorzyla... najpierw kryzys (1929), dzieki temu slabe ruchy narodowe zyskuja sile i przejmuja wladze (Hitler 1933), a potem wielki final (1939).
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-24, 23:08
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Węgry i Słowacja leżą na Bałkanach?



Powiedzmy, że bardzo mały kawałeczek południowych Węgier?
Napisałem Bałkany, bo właściwie we wszystkich państwach na południowy wschód od Polski jest mniej lub więcej takich akcji. Nawet jebani grecy wiecznie sapią do turasów, których uważają za ścierwo.
Oczywiście nie wszystkie te państwa są na Bałkanach, ale wszystkie nienawidzą cyganerii, a większość ciapatych. Z tym, że tam muzułmanie są też trochę inni, aaaale to już rozmowa na inny temat.
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-11-25, 0:02
606 napisał/a:

Narazie będę mu przyklaskiwał, później zobaczymy co zrobi jak mu cyganów zabraknie w kraju.
Ogólnie cieszy mnie fakt, że na bałkanach kwitnie coraz więcej ruchów narodowych chcących odciąć się od chłamu. Nie jesteśmy sami w Europie i to jest plus.
Gorzej jak im się wrogowie skończą, oby nie zwrócili się przeciw nam.



Spokojna głowa wrogowie im się nigdy nie skończą zawsze pozostają arabusy, czarnuchy i niemcy
Zgłoś
Avatar
ozillo7 2013-11-25, 0:25
Wpiszcie w google tego Kotlebe. Z ryja 3/4 down, wiec zastanówcie sie czy warto go popierac.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-25, 0:45
Ja takie proste pytanie mam do Ciebie. Czy możesz się zająć czymś bliższym tobie niż wpierdalanie się w "kraje bałkańskie" w ich, według ciebie, walką z islamem. Ciekawe, czy jest jakiś kraj w którym byście nie chcieli swoich zasad wprowadzać. Na razie to trzeba wypierdalać z Iraku, Afganu i myśleć, jak tę kupę wysraną tam da się zasypać. Co dobrego na ten przykład zrobiły misje pokojowe z ramienia ONZ, chociażby w Libanie. Ja wiem, że to portal do szukania poklasku od motłochu ale kurwa. No ileż można to samo napierdalać? To już nudne do porzygania ale lecisz na fali?
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-11-25, 8:54 1
Według mnie ruchy nacjonalistyczne i prawicowe będą zyskiwać na terenie UE coraz większe poparcie w miarę, jak ciapaci i im podobni, geje itp. itd. będą robić coraz większy syf w tych krajach. I jeśli szybko nie dojdą do władzy stłumione przez polityków UE, to prędzej czy później albo rdzenna ludność nie wytrzyma, albo zacznie się krucjata islamistów. Kraje unijne pogrążą się wtedy w być może najkrwawszej wojnie domowej, która może przekształcić się w wojnę europejską, bo np. Francja czy Szwecja może mieć problem z zaprowadzeniem porządku i pozbyciem się muslimów. Taka sytuacja z kolei może dać radykałom islamskim świetną sposobność, by zaatakować kraje zachodu, więc konflikt może eskalować, zyskując zaangażowanie państw rządzących się prawem szariatu. Co wtedy zrobi USA, co zrobią Chiny czy Rosja? Nie wiadomo...
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2013-11-25, 12:19
606 napisał/a:

Narazie będę mu przyklaskiwał, później zobaczymy co zrobi jak mu cyganów zabraknie w kraju.
Ogólnie cieszy mnie fakt, że na bałkanach kwitnie coraz więcej ruchów narodowych chcących odciąć się od chłamu. Nie jesteśmy sami w Europie i to jest plus.
Gorzej jak im się wrogowie skończą, oby nie zwrócili się przeciw nam.



To zgadnij geniuszu dokąd Cyganie będą teraz migrować ze Słowacji...
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2013-11-25, 17:16
606 Trafił w sedno. Kotleba wg artykułu jest ksenofobem, za czym idą nie tylko niechęci dla cygaństwa i ciapatych, ale innych nacji. Nie wiadomo jak dalej to może się potoczyć. Pamiętajmy że Słowacy już raz dopuścili się do ataku na Polskę, niby pod presją III Rzeszy, ale zaatakowali...
Zgłoś
Avatar
a................6 2013-11-27, 0:52
Zgadnijmy gdzie przylezą cyganie jak ich ze Słowacji wywalą.
Zgłoś