18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Tymczasem na Słowacji:

Cytat:

Otwarcie wzywa do ataków na Romów. Wykupił tereny, na których znajdowała się ich osada i wezwał swoich sympatyków do wyburzenia stojących tam baraków. Marian Kotleba zostanie wojewodą w okręgu Bańska Bystrzyca.

Kotleba ma zaledwie 36 lat. Znany jest przede wszystkim ze swoich nacjonalistycznych wypowiedzi. Właśnie wygrał drugą rundę wyborów zdobywając ponad 55 procent głosów. Co na Słowacji komentowane jest krótko: do głosu dochodzą nacjonaliści.

To wyjątkowo niebezpieczny polityk. Kotleba posługuje się ostrą retoryką rasistowską - jest ksenofobem i wrogiem demokracji. Jego partia, Ludowej Nasza Słowacja często porównywana jest z czeską nacjonalistyczną Robotniczą Partią Sprawiedliwości Społecznej i węgierskim ruchem narodowym Jobbik. Komentatorzy ostrzegają władze przed ignorowaniem niebezpiecznej działalność Kotleby i jego sympatyków. - Jeśli nie zareagują zdecydowanie w najbliższym czasie nacjonaliści mogą za parę lat znaleźć się w parlamencie - przewidują.



I tak ma być

Źródło: Polskie Radio
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-24, 18:34 29
Narazie będę mu przyklaskiwał, później zobaczymy co zrobi jak mu cyganów zabraknie w kraju.
Ogólnie cieszy mnie fakt, że na bałkanach kwitnie coraz więcej ruchów narodowych chcących odciąć się od chłamu. Nie jesteśmy sami w Europie i to jest plus.
Gorzej jak im się wrogowie skończą, oby nie zwrócili się przeciw nam.
Zgłoś
Avatar
deritv 2013-11-24, 18:40 9
Plan działania:
1. Całemu temu romskiemu i cygańskiemu ścierwu nadać status zwierząt.
2. Wymyślić nową religię, w której zabijanie tego gówna jest rytuałem oddającym cześć jakiemuś bogu.
3. Jechać do slovakow z popcornem i oglądać przedstawienie.
Dziękuję
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-11-24, 20:15 3
Sam poniekąd wygląda jak cygan.
Ja i moja świta obalimy go.

606 napisał/a:

Narazie będę mu przyklaskiwał, później zobaczymy co zrobi jak mu cyganów zabraknie w kraju.
Ogólnie cieszy mnie fakt, że na bałkanach kwitnie coraz więcej ruchów narodowych chcących odciąć się od chłamu. Nie jesteśmy sami w Europie i to jest plus.
Gorzej jak im się wrogowie skończą, oby nie zwrócili się przeciw nam.



Węgry i Słowacja leżą na Bałkanach?
Zgłoś
Avatar
lartex 2013-11-24, 20:16 13
Ludowa Partia ... i Robotnicza Partia ...
no nie wiem czy ' tak' ma być
Zgłoś
Avatar
pumba 2013-11-24, 20:17
Parę razy przejeżdżałem przez Słowację i miałem "przyjemność" oglądać wioski tych zwierząt. Nie dziwię się sąsiadom że chcą się pozbyć tego syfu.
Zgłoś
Avatar
Jedrass 2013-11-24, 20:22 1
jak by sie romowie skończyli to by zabrali się za lewactwo .i tak o to by powstał raj na ziemi ;d.Ale tak się nie stanie bo usa z kolegami wpadnie z pakietem demokratycznym i zrobią drugi Awganistan czy tam Irak
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2013-11-24, 20:28 3
To jak to dziala w koncu z demokracja? " Jeśli nie zareagują zdecydowanie w najbliższym czasie nacjonaliści mogą za parę lat znaleźć się w parlamencie", wiec widocznie dostanie tyle glosow, zeby wejsc. To nie o to chodzi w tym pieknym naszym ustroju? Czy demokracja jest fajna, ale tylko kiedy to my decydujemy kto moze a kto nie sie dostac?
Zgłoś
Avatar
Cameleczek 2013-11-24, 20:32 1
@Jedrass raczej by sie nie zabrali za lewactwo, bo trzeba zauważyć, że gdy w nazwie mają "Robotnicza" , "Ludowa" to są to partie socjalistyczne, jak nie komunistyczne i to one są z lewej strony. Nacjonalizm i ksenofobia to dodatek to ich socjalizmu. Tak powstał w pierwszej połowie XX w. narodowy socjalizm w Niemczech. Jak już chcecie coś pisać ludzie to najpierw poczytajcie...
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2013-11-24, 20:33
A jak zabraknie cyganuchów to będzie tępił przeciwników politycznych...
Jak ktoś mu nie podpasuje to nazwie go lewakiem, tak jak wojowniczy gimbusiarze teraz w Polsce.
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-11-24, 20:39 1
Nie wiem co to za jeden, ale wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach jeśli ktoś ma poparcie i chce zrobić dobrze w swoim kraju (m.in. wyjebać brudasów precz) jest uważany za faszystę, ksenofoba, lewaka, komucha etc. Dokąd zmierzasz świecie?
Zgłoś
Avatar
Halibut 2013-11-24, 20:50
Cameleczek napisał/a:

@Jedrass raczej by sie nie zabrali za lewactwo, bo trzeba zauważyć, że gdy w nazwie mają "Robotnicza" , "Ludowa" to są to partie socjalistyczne, jak nie komunistyczne i to one są z lewej strony.



Oj nie pierdol już. Szwajcarska Partia Ludowa też ma ludowa w nazwie a jest bardziej liberalna niż Korwin.

Edit. To samo Austriacka Partia Ludowa.
Zgłoś
Avatar
Cameleczek 2013-11-24, 21:02
Halibut napisał/a:



Oj nie pierdol już. Szwajcarska Partia Ludowa też ma ludowa w nazwie a jest bardziej liberalna niż Korwin.

Edit. To samo Austriacka Partia Ludowa.



Niestety w większości przypadków jest tak jak mówie.

edit. Agraryzm to tak jakby lekki komunizm moim zdaniem Oczywiście mimo swojej konserwatywności partii szwajcarskiej.
Zgłoś
Avatar
naczelny 2013-11-24, 21:07
zdecydowane nie dla wszelkich 'ludowych' czy socjalistycznych ruchów.. przecież to komunizm. ale za rozprawianie się z brudem duży plus:)
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-11-24, 21:15
moja ziemia, za moje pieniądze kupiona, robactwa nie potrzebuję, wypierdalać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie