18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 23:07
BigLebovsky napisał/a:

Balon ty nie miałeś,nie masz i nie będziesz miał kolegów. Dobranoc.


No to jak mogę 60siatke jebnac? Ok Ukraiński Faszysto plątasz się. Czemu zamieszczasz nazistowskie i rasistowskie treści na ten portal?
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-09-11, 23:53 1
BigLebovsky napisał/a:

Wiem też że Słowacy (...) mają (...) zajebisty alkohol



Nie rozśmieszaj mnie. Nazywasz zajebistym alkoholem perfumowaną borowiczkę czy tę ich śmieszną whisky Nestville? Bo piwo owszem mieli dobre ale to było przed 2004 rokiem.
Zgłoś
Avatar
Dibo83 2024-09-12, 1:10 1
BigLebovsky napisał/a:

Kochany mój ukroentuzjasto. Nie ucz mnie historii bo wiem dużo o Księstwie Nitrzańskim, Królestwie sw. Stefana czy państwie wielkomorawskim. Wiem też o takim jegomoścu jak Tiso i jego "z dupy" rządzie. Powiem więcej -wiem nawet o miażdżącej sile 3 dywizji (wiem że nie wiesz co to dywizja,nie szkodzi) którymi zaatakowała Polskę. Wiem też że Słowacy to fajni ludzie którzy mają zajebiste podejście do życia i zajebisty alkohol;i mam tam kilku dobrych przyjaciół. Podejrzewam że twoja opinia na temat Słowaków jest totalnie z dupy -ty masz przecież w swoim sercu miejsce tylko dla ukraków.
Ps: i nie zaczynaj znowu tej swojej gównoburzy.



[ Dodano: 2024-09-12, 01:10 ]
Jaki niby zajebisty alkohol?
Zgłoś
Avatar
polithe 2024-09-12, 1:33 3
baronturbina napisał/a:

Dawno temu, czyli 1993, bo od tego roku istnieje Słowacja.
Czesi na to:
A tak serio. Wiesz że Słowacja (1939-1945) w 1939 roku wzięła udział w ataku na Polskę jako sojusznik III Rzeszy. Nie podniecaj się tak Słowakami bo do dzisiaj ci w twarz naplują jak tym Żydom.



Nie zgodzę się z tobą to mili ludzie nie to co te kurwy Czesi szmaty jebane zacpane.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-12, 2:58 1
polithe napisał/a:

Nie zgodzę się z tobą to mili ludzie nie to co te kurwy Czesi szmaty jebane zacpane.


A ja do Czechów nic nie mam na Słowacji wiecej cyganerii i przede wszystkim Lunik IX. Ale to moje zdanie
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-12, 6:52 1
420710247365 napisał/a:

Nie rozśmieszaj mnie. Nazywasz zajebistym alkoholem perfumowaną borowiczkę czy tę ich śmieszną whisky Nestville? Bo piwo owszem mieli dobre ale to było przed 2004 rokiem.



Dibo83 napisał/a:

Jaki niby zajebisty alkohol?



Nie mam zamiaru cię rozśmieszać. Od tego jest balon. Miałem na myśli produkcję własną, domową wykonywaną w zaciszu pięknej Oszczadnicy. A borovička też potrafi być zajebista-trzeba tylko wiedzieć którą kupić. Jak lecisz do marketu po Klasik to masz perfumowane gówno.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-12, 7:02
żydów może nienawidzą, za to mocno zakolegowali się z cyganami
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-12, 9:09
BigLebovsky napisał/a:

Nie mam zamiaru cię rozśmieszać. Od tego jest balon. Miałem na myśli produkcję własną, domową wykonywaną w zaciszu pięknej Oszczadnicy. A borovička też potrafi być zajebista-trzeba tylko wiedzieć którą kupić. Jak lecisz do marketu po Klasik to masz perfumowane gówno.


A myślałeś nad odwykiem? Za bardzo się podniecasz alkoholem i jego zajebistoscią. Lubisz pić w samotności byle jak najbadziej kopało? Codziennie pijesz i przy okazji swoje agresywne faszystowskie poglądy wypisywać? Bóg honor ojczyzna co nie? Alkoholicy tak mają.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-12, 15:08 3
baronturbina napisał/a:

A myślałeś nad odwykiem? Za bardzo się podniecasz alkoholem i jego zajebistoscią. Lubisz pić w samotności byle jak najbadziej kopało? Codziennie pijesz i przy okazji swoje agresywne faszystowskie poglądy wypisywać? Bóg honor ojczyzna co nie? Alkoholicy tak mają.



Dziękuję balonwagina za tak dogłębne studium przypadku na mój temat. Ale nie tylko robisz z siebie debila snuciem takich przypuszczeń; co gorsze robisz się po prostu żałosny. Robi się obrzydliwie. Co ty balon fantazjujesz na mój temat?! Eeej. A kysz. Pedalstwo sobie rób z dareczkiem(specjalnie z małej litery) o ile to nie twoje kolejne posrane konto.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-12, 15:47
BigLebovsky napisał/a:

Dziękuję balonwagina za tak dogłębne studium przypadku na mój temat. Ale nie tylko robisz z siebie debila snuciem takich przypuszczeń; co gorsze robisz się po prostu żałosny. Robi się obrzydliwie. Co ty balon fantazjujesz na mój temat?! Eeej. A kysz. Pedalstwo sobie rób z dareczkiem(specjalnie z małej litery) o ile to nie twoje kolejne posrane konto.


Masz piwo, ochłoń i zrozum że twoje wypowiedzi i sposób funkcjonowania świadczy o tym iż jesteś nietrzeźwy. Faszyzm to fakt. Jesteś nietrzeźwym , agresywnym faszystą bezbarwnym bo nienawidzisz czegoś czego nie rozumiesz.
Co gorsza nie wiersz czemu.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-12, 19:09 3
baronturbina napisał/a:

Masz piwo, ochłoń i zrozum że twoje wypowiedzi i sposób funkcjonowania świadczy o tym iż jesteś nietrzeźwy. Faszyzm to fakt. Jesteś nietrzeźwym , agresywnym faszystą bezbarwnym bo nienawidzisz czegoś czego nie rozumiesz.
Co gorsza nie wiersz czemu.



Albo masz balon lat 16. To jest w sumie całkiem możliwe. Fantazjowanie o tym aby pracować w służbach. Straszenie innych forumowiczów,że się ich odwiedzi w ciągu 48 godzin. Do nastolatka pasuje jak ulał.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-12, 19:43
BigLebovsky napisał/a:

Albo masz balon lat 16. To jest w sumie całkiem możliwe. Fantazjowanie o tym aby pracować w służbach. Straszenie innych forumowiczów,że się ich odwiedzi w ciągu 48 godzin. Do nastolatka pasuje jak ulał.


Ale na pytanie potrafisz odpowiedzieć? Nie. Nie potrafisz. Chłopczyku po twoim zachowaniu można jedynie wywnioskować ,że jesteś ułomny ponad przeciętna. Rozmowa z tobą i to jak wymijasz odpowiedzi jest zatrważająca. Niemam sensu gadanie z odklejonym osobnikiem jak ty. Ja pasuje bo jesteś tłukiem bezrozumnym do tego niedojrzałym emocjonalnie.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-12, 20:19 2
baronturbina napisał/a:

Ale na pytanie potrafisz odpowiedzieć? Nie. Nie potrafisz. Chłopczyku po twoim zachowaniu można jedynie wywnioskować ,że jesteś ułomny ponad przeciętna. Rozmowa z tobą i to jak wymijasz odpowiedzi jest zatrważająca. Niemam sensu gadanie z odklejonym osobnikiem jak ty. Ja pasuje bo jesteś tłukiem bezrozumnym do tego niedojrzałym emocjonalnie.



Pasuj. Bo tylko zaśmiecasz forum swoją frustracją. I znowu z nerwów robisz błędy. Bajo balon.
Zgłoś
Avatar
Kameleon92 2024-09-13, 11:08 1




Zgłoś
Avatar
gabriel0 2024-09-14, 9:28 1
my też mamy swoje

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie