18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 20:52 6
Dawno temu, czyli 1993, bo od tego roku istnieje Słowacja.
Czesi na to:



A tak serio. Wiesz że Słowacja (1939-1945) w 1939 roku wzięła udział w ataku na Polskę jako sojusznik III Rzeszy. Nie podniecaj się tak Słowakami bo do dzisiaj ci w twarz naplują jak tym Żydom.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-09-11, 20:54 9
A co to gówno tutaj robi
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-11, 21:18 29
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 21:20 1
@Velture
To jest genialne. Poplakalem się znów.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-11, 21:36 16
baronturbina napisał/a:

Dawno temu, czyli 1993, bo od tego roku istnieje Słowacja.
Czesi na to:
A tak serio. Wiesz że Słowacja (1939-1945) w 1939 roku wzięła udział w ataku na Polskę jako sojusznik III Rzeszy. Nie podniecaj się tak Słowakami bo do dzisiaj ci w twarz naplują jak tym Żydom.



Kochany mój ukroentuzjasto. Nie ucz mnie historii bo wiem dużo o Księstwie Nitrzańskim, Królestwie sw. Stefana czy państwie wielkomorawskim. Wiem też o takim jegomoścu jak Tiso i jego "z dupy" rządzie. Powiem więcej -wiem nawet o miażdżącej sile 3 dywizji (wiem że nie wiesz co to dywizja,nie szkodzi) którymi zaatakowała Polskę. Wiem też że Słowacy to fajni ludzie którzy mają zajebiste podejście do życia i zajebisty alkohol;i mam tam kilku dobrych przyjaciół. Podejrzewam że twoja opinia na temat Słowaków jest totalnie z dupy -ty masz przecież w swoim sercu miejsce tylko dla ukraków.
Ps: i nie zaczynaj znowu tej swojej gównoburzy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 21:50 1
BigLebovsky napisał/a:

Kochany mój ukroentuzjasto. Nie ucz mnie historii bo wiem dużo o Księstwie Nitrzańskim, Królestwie sw. Stefana czy państwie wielkomorawskim. Wiem też o takim jegomoścu jak Tiso i jego "z dupy" rządzie. Powiem więcej -wiem nawet o miażdżącej sile 3 dywizji (wiem że nie wiesz co to dywizja,nie szkodzi) którymi zaatakowała Polskę. Wiem też że Słowacy to fajni ludzie którzy mają zajebiste podejście do życia i zajebisty alkohol;i mam tam kilku dobrych przyjaciół. Podejrzewam że twoja opinia na temat Słowaków jest totalnie z dupy -ty masz przecież w swoim sercu miejsce tylko dla ukraków.
Ps: i nie zaczynaj znowu tej swojej gównoburzy.


Nie zaczynam nic bo znizysz mnie do swojego poziomu i doświadczeniem przebijesz.
Twoim nietrzeźwym tokiem myslenia możesz wrzucić niemiecki nazistowski plakat 1938-1939 bo tam jest nienawiść od żydów. Wytrzeźwiej troszke.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-11, 21:56 7
baronturbina napisał/a:

Nie zaczynam nic bo znizysz mnie do swojego poziomu i doświadczeniem przebijesz.
Twoim nietrzeźwym tokiem myslenia możesz wrzucić niemiecki nazistowski plakat 1938-1939 bo tam jest nienawiść od żydów. Wytrzeźwiej troszke.



Jak zwykle gdy nie potrafisz być merytoryczny to mącisz i błądzisz. Jesteś tak słaby intelektualnie ,że aż sam się dziwię że ci odpisuję.
Weź może mnie postrasz, że jesteś w stanie mnie namierzyć i spotkać w ciągu 48 h . Masz w tym doświadczenie na forum sadolowym (hahah)
I na koniec dobra rada. Taka przyjacielska- w Lidlach wciąż są wystawione kosze na dary dla twoich kochanych ukraków. Skocz po kaszę i miód. Pomóż.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-09-11, 22:03
Ogólnie nie chcę się czepiać, ale żadne narody nie powinny się mieszać. Każdy ma skrawek swojego i nie na darmo kiedyś ustalono takie granice.
Pozatym czy ta różnorodność nie jest piękna, ale osobno? Cóż to będzie za różnorodność jak wszędzie można będzie spotkać każdego. Zrobi się z tego coś w rodzaju kupowania pamiątek z całego świata "made in PRC".
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-09-11, 22:04
Myślisz że Polskich takich ulotek nie było ? Do Palestyny i kop w dupe
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 22:24
BigLebovsky napisał/a:

Jak zwykle gdy nie potrafisz być merytoryczny to mącisz i błądzisz. Jesteś tak słaby intelektualnie ,że aż sam się dziwię że ci odpisuję.
Weź może mnie postrasz, że jesteś w stanie mnie namierzyć i spotkać w ciągu 48 h . Masz w tym doświadczenie na forum sadolowym (hahah)
I na koniec dobra rada. Taka przyjacielska- w Lidlach wciąż są wystawione kosze na dary dla twoich kochanych ukraków. Skocz po kaszę i miód. Pomóż.


Oj cienki człowieku pełen nienawiści. W życiu prywatnym jesteś pewnie malutkim Szostakiem a tu stajesz się wojownikiem antybanderowskim. Co robisz poza czczym gadaniem z tymi złymi Ukraińcami.

[ Dodano 2024-09-11, 22:30 ]
A potrafisz odpowiedzieć za co Ukraińców nienawidzisz (poza Wołyniem bo na Wołyń jesteś zbyć cienki w uszach)
Taki inteligent jak ty napewno potrafi obronić swoje przekonania i powód do wylewania nienawiści.
Nie zawiedź mnie.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-11, 22:36 7
baronturbina napisał/a:

Oj cienki człowieku pełen nienawiści. W życiu prywatnym jesteś pewnie malutkim Szostakiem a tu stajesz się wojownikiem antybanderowskim. Co robisz poza czczym gadaniem z tymi złymi Ukraińcami.
A potrafisz odpowiedzieć za co Ukraińców nienawidzisz (poza Wołyniem bo na Wołyń jesteś zbyć cienki w uszach)
Taki inteligent jak ty napewno potrafi obronić swoje przekonania i powód do wylewania nienawiści.
Nie zawiedź mnie.



Zawiodę cię. Nie będę wchodził z tobą w interakcję. A teraz odliczam 48 h abyś mnie odnalazł i zlikwidował moja ty kochana sześćdziesiono.

[ Dodano 2024-09-11, 22:37 ]
dOpieca napisał/a:

Myślisz że Polskich takich ulotek nie było ? Do Palestyny i kop w dupe



Było. I było ich bardzo dużo. I bardzo dobrze.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 22:42
BigLebovsky napisał/a:

Zawiodę cię. Nie będę wchodził z tobą w interakcję. A teraz odliczam 48 h abyś mnie odnalazł i zlikwidował moja ty kochana sześćdziesiono.
Było. I było ich bardzo dużo. I bardzo dobrze.


Z tą 60 to jest tak że musieli byśmy być kolegami jak bym cię podjebal. Przeceniasz się.
Nie będziesz wchodził bo nie jesteś w stanie jej wygrać.
Twoje poglądy, nienawiść do żydów, Ukraińców i rasizm w połączeniu z stylem wypowiedzi i poglądami czyni cię niczym więcej tylko zwykłym faszystą. Faszyzm jest mniej warty niż papier tolaetowy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-11, 22:55 4
śmigło dzisiaj poznał nowe słowa: "nienawiść" i "faszyzm", wszystkim odpisuje to samo. Albo zdaje mu się, że odpisuje jednej osobie
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-11, 23:05 4
baronturbina napisał/a:

Z tą 60 to jest tak że musieli byśmy być kolegami jak bym cię podjebal. Przeceniasz się.
Nie będziesz wchodził bo nie jesteś w stanie jej wygrać.
Twoje poglądy, nienawiść do żydów, Ukraińców i rasizm w połączeniu z stylem wypowiedzi i poglądami czyni cię niczym więcej tylko zwykłym faszystą. Faszyzm jest mniej warty niż papier tolaetowy.



Balon ty nie miałeś,nie masz i nie będziesz miał kolegów. Dobranoc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie