18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Proximate 2012-07-13, 21:59
"Slavic peoples is power" no kurwa, dziękuję dobranoc, nie oglądam do końca jak taki poziom ma to prezentować, dobrze że chociaż dupy przed tym były
Zgłoś
Avatar
Hitman 47 2012-07-13, 22:13 1
To filmik promujący bitwę pod Grunwaldem stworzony przez Tomasza Bagińskiego więc ktoś dodał tylko początek nic nadzwyczajnego...
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-07-13, 23:28
....... rudy to Cie chyba robił
Zgłoś
Avatar
Ushiro Mawashi 2012-07-14, 0:14
Ostatnio slowianie kojarzą mi sie tylko z pudzianem
Zgłoś
Avatar
Blasphemer 2012-07-14, 14:17
Z całym szacunkiem, ale te słowianku w większej części nie są Polkami, bo są...brzydkie.
Zgłoś
Avatar
guutekman 2012-07-15, 3:47
Słowiańskie korzenie w kazdym polaku oprócz ślązaków i kaszubów !!!
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2012-07-16, 7:35
@Karola_Strausburger- Jestem dumny z bycia Polakiem poniewaz jestem dumny ze swoich przodkow dawno temu byli poteznii i chwala im za to. Byl tez czas gdzie byli slabi, jednak tylko pod wzgledem ilosci. Polacy dokonali wiele i sam fakt, ze geny bohaterow i geniuszy wywodza sie z Polski napawa mnie duma. Moge sie wstydzic za polakow (mala litera to celowy zabieg), ktorzy wchodza do rzadu, trawiac nasz piekny kraj i waleczny narod jak zlosliwy nowotwor. I nie powinienem byc zly ani zawstydzony ze wzgledu na ludzi wyjezdzajacych za granice za chlebem, jednak jest to oznaka pewnej slabosci- sa kraje, gdzie ludziom zyje sie duzo ciezej i daja rade. Spora czesc z nich nie ma mozliwosci wyjazdu lecz czesc zostaje bez wzgledu na wszystko (jak ten owsik w dowcipie). I za to nalezy sie szacunek i winna jest duma od krajanow. Wiem, ze malo osob to przeczyta, ale ci, ktorzy sie zdobeda na ten krok powinni, wedlug mnie, chociaz czesciowo sie ze mna zgodzic
Zgłoś