18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
santaxl 2013-04-20, 12:48 1
potrzebujemy Adolfa w dzisiejszych czasach
Zgłoś
Avatar
t................e 2013-04-20, 12:51 1
Pan młody przypomina mi troche
Zgłoś
Avatar
Kabanos77 2013-04-20, 12:55
co to za zwierze koło osła ?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-04-20, 13:53
Gdzie jest granica... GDZIE?!
Przecież to już przekracza wszelkie zasoby ludzkiej cierpliwości!
Kurwa!!!!!!!!!
Wierzę, że dożyję czasów, w których całe to gówno zostanie zakopane pod ziemię, żeby na nim wyrosły piękne, ZDROWE kwiaty
Zgłoś
Avatar
Nokia3310 2013-04-20, 13:58 2
@Loaloa
Loa loa – gatunek pasożytniczego nicienia występujący w Afryce Zachodniej i Środkowej.
Wszystko się wyjaśniło. To ty tutaj nic nie znaczysz a więc cytując klasyka "Kończ waść wstydu oszczędź".
Zgłoś
Avatar
LaTos 2013-04-20, 14:57
Może to była historia jak z moim bratem... Złapała go kurwa na dziecko i już nie było odwrotu.
Zgłoś
Avatar
mr W 2013-04-20, 17:44
Demoralizacja społeczeństwa białego człowieka ma na celu doprowadzić do jego upadku. Kto ma w tym cel? Lepiej nie będe pisał bo zaraz nazwą mnie antysemitą.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-20, 17:55
Cytat:

2'wu metrowe



Takiej wersji słowa "dwumetrowe" jeszcze nie widziałem. To jakaś nowa odmiana języka polaczkowego?
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-04-20, 21:22
kurwa a kiedy ktoś ożeni się z krzesłem albo kurczakiem ,oświadczy sie nocnikowi
Zgłoś
Avatar
Sadoll 2013-04-20, 22:47
u nas w kraju wszystkie osły mają immunitet, może to go skusiło...
Zgłoś
Avatar
atocha8 2013-04-20, 23:24
współczuje osłu ma przejebane !!!
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-20, 23:26 2
Loaloa - to mówisz gdzie mieszkasz i jakiej jesteś narodowości cwaniaku?
Zgłoś
Avatar
Teli 2013-04-22, 12:39
so whaat
"jak bardzo trzeba być poj***nym k***a, żeby ożenić się z osłem? być może to kolejny buntownik, wskazujący na absurdy dzisiejszego prawa - a może totalny zjeb, który serio będzie zapinał tego oślicę/osła (bo pewnie gej do tego) od tyłu w noc poślubną? tak czy siak - kretyn zasługuje na komorę...

pie**olony XXI wiek, gdzie ślub z osłem to powód do dumy, gdzie pedofile, zoofile i homoseksu... pedalskie k***y wychodzą na ulice i skandują o swoje prawa, a normalni ludzie muszą cierpieć prześladowania i nazywanie ich nietolerancyjnymi. gdzie obca nacja zabiera i zagarnia coraz większy obszar Białej Europy, a rząd w imię tolerancji właśnie ma to w dupie, bo 'ich to nie dotyczy, bo tego wymaga nowoczesność i postęp'. wk***iłem się, patrząc na to zdjęcie. "

najprawdopodobniej to jest fejk ale wam obcy jest pojęcie poczucia humoru i dystansu do świata. KRETYNI

Biala Europa? człowieku idź się lecz a przy okazji trochę poczytaj boś głupi jak but.
NO tak nie od dziś wiadomo że Polscy katolicy są najbardziej prześladowaną grupą na świece ... co za brednie

Loaloa
"Łoj, bo się popłaczę. Biedne polaczki są na tym złym świecie oczerniane, a zbrodniami dokonanymi na tym prewspaniałym narodzie pies z kulawą nogą się nie interesuje. Otwórzcie wreszcie oczy i przejrzyjcie na nie. Polska nikogo nie obchodzi. O Polsce wspomina się tylko w kontekście bezdomnych na ulicach Londynu, nowego tomu "Polish jokes" wydanego w USA, albo kolejnego zjeba, który zaszlachtował swoją rodzinę. Polska to wrzód na dupie Europy, kraj kołtunów, buraków i wiecznie niedomytych i obrażonych obrońców katolicyzmu - najbardziej zdegenerowanej religii. Siedzicie przed kompami i wydaje wam się, że ten żałosny kraik to pępek świata i macie do tego świata pretensje, że nie podąża jedynie słuszną bo WASZĄ droga postepu i nie przyjmuje jedynie słusznego, bo WASZEGO punktu widzenia. Chcecie wzystkim dookoła mówić jak mają życ, a w swoim kraju macie bajzel, jakiego próżno szukać w Europie, a i na świecie niewiele jest państw bardziej przeżartych korupcją i bezprawiem."

Sad but true

Wielkie piwo !
Nie przejmuj się falą hejtu
trafiłeś w czuły punkt a jak wiadomo prawda w oczy kole
Pozdrawiam
Zgłoś