18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Słuchawki z niespodzianką
Mockba • 2012-11-20, 16:06
W skrócie sprawa wyglada tak, dwóch błyskotliwych gimnazjalistów postanowiło ukraść sobie słuchawki, zostali złapani i oddani w ręce służb mundurowych, jak się potem okazało ukradli słuchawki warte ~450 zł, posiadając zakamuflowany ponad kilogram marihuany ( zapewne na sprzedaż - ile to jest warte nie powiem, ale na pewno -dziesiąt tysięcy )



Źródło
Zgłoś
Avatar
Nimr0d 2012-11-21, 10:57 1
Wątpię czy takich 2 tępych małolatów mogło wyhodować dobry temat, daje głowę uciąć że to jakiś syf z karmy dla papug a takie coś nie ma żadnej wartości chyba że dla dealerów do mieszania z czymś mocniejszym albo zakrapiania chemią dopalającą w celu późniejszego opchnięcia frajerom i ćpunkom po 3 rury w paczce tj. 0.4g. (podkarpackie realia)
Zgłoś
Avatar
3m 2012-11-21, 11:54 1
Debile, nie dość że produkowali trujące gówno to jeszcze dali się złapać.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-11-21, 12:47 1
Tępe chuje, dobrze im tak. Jak ktoś jest debilem i przypałowcem, to niech ma. Szkoda tylko tyle stuffu...
Zgłoś
Avatar
ads19 2012-11-21, 13:40
@Ramsey007

kraków; 20-25, zresztą jedne z najlepszych cen w Polsce, śląsk juz 30(a slabsze) a warszawka ponoć najdroższa bo jak kolega mi mowil to po 40wołali. w lubuskim(gorzow) ponoć dochodzi do 50, a na podbeskidziu tez ok 30, a syf że aż dupe sciska. można wiec roznie trafić a dzieciaki wyhodowali zapewne gówno(jak to ktos stwierdzil z paszy dla papug).
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-11-21, 14:26
A mnie zastanawia dlaczego gówniarzy przesłuchano bez obecności rodziców.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-11-21, 14:57
Ramsey007 napisał/a:

\
Daj mi numer do swojego dilera.

15pln?

W Krakowie 2x tyle...


haha nie wiedziałem że chodzą tacy głupi ludzie po tym świecie

Na pewno każdy mając 1,3kg ganji zaczął by handel detaliczny, zamiast opierdolić raz wszystko i mieć problem z głowy..
Zgłoś
Avatar
L................6 2012-11-21, 14:59
Jest projekt skasowania gimbazjów więc może trochę te kurwy się uspokoją.
Zgłoś
Avatar
harem-sama 2012-11-21, 17:30
Potwierdzam Gorzów Wlkp. Amnezja,white widow 50 zł gram.

Ale mewka i speedo tanio chodzi w Gorzowie.
Zgłoś
Avatar
solton021987 2012-11-21, 17:49
a morał z tego taki... chuja im zrobia bo nieletni ;p
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-11-21, 18:41
Anders Breivik napisał/a:


haha nie wiedziałem że chodzą tacy głupi ludzie po tym świecie

Na pewno każdy mając 1,3kg ganji zaczął by handel detaliczny, zamiast opierdolić raz wszystko i mieć problem z głowy..



Już kurwa widzę, jak 15 letni gnojek ma wtyki na osiedlu, zeby hurtem opierdolić prawie półtora kilograma palenia. No gratuluję Wam kurwa pomysłu.

Takie szczyny pewnie sprzedawałyby po giecie kolegom z osiedla, bo stałyby się dzięki temu "bosami" na oście.

Ale kurwa po chuj użyć głowy, lepiej pierdolić głupoty
Zgłoś
Avatar
Mockba 2012-11-21, 19:56
Tyle postow a zadnego pocisku na autora, chyba w koncu zamkneli odpowiednich gimnazjalistow
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-11-21, 20:44
Chłopaki gówno by zarobili. Trafka napewno spod chmurki, z chuj wie jakich nasion. Sprzedać by to mogli chyba jedynie takim debilom jak oni, a i tak wątpie - lepiej dorzucić pare groszy a zapalić coś dobrego, a nie ichnią "naturalną marihuanę"

Nie wiem jak we Wro z detalem, ale 0,5kg dobrego palenia jakies 6k pln wyjdzie. Zależy gdzie, jak, z kim i jak dobrze bajera skręcowana
Zgłoś
Avatar
grrrubcio 2012-11-21, 22:52
chłystki siedzą za listki a w statystykach rośnie skuteczność policji
Zgłoś