18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
R................g 2010-02-21, 13:18 1
Jerzy Kropiwnicki
Zgłoś
Avatar
zajac 2010-02-21, 13:25 1
na szczęście już go wyjebaliśmy

"Według oficjalnych rezultatów ponad 95% głosujących opowiedziało się za przedterminowym odwołaniem Kropiwnickiego z urzędu prezydenta miasta. Urząd przestał pełnić 22 stycznia 2010, w dniu ogłoszenia wyników referendum w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego"
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-02-21, 13:51 1
Dobrze nam poszło Praktycznie dzięki temu zapobiegliśmy dofinansowaniu DajKSu z publicznych pieniędzy i te pieniążki mogły zostać przeznaczone na normalny cel. Kurwa ile te jego podróże kosztowały to ja pierdole. A Kilińskiego rozkopana od roku zakaz wjazdu a i tak każdy jeździ, chodnika nie ma trzeba iść drogą i uciekać jak coś jedzie. DZIĘKI JUREK! :d
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-02-21, 15:29
To ten gościu co opierdalał straż miejską za brak czapek służbowych i zwyzywał jednego ze straży ? Oraz ten który wyszedł z inicjatywą ustanowienia święta na 3 króli ?
Zgłoś
Avatar
~Creaters 2010-02-21, 15:30
ano
Zgłoś
Avatar
zajac 2010-02-21, 15:36 2
i ten sam skurwiel, co zapierdolił nam paradę wolności ;/
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-02-21, 19:42
Najbardziej mnie rozjebało jak zmniejszyły się wpływy z biletów bo były za drogie i mniej ludzi kupowało, a mandaty kanarów nie wystarczały, radni chcieli zmniejszyć cenę z powrotem do 1 zł żeby ludzie zaczęli kupować, a on podwyższyć żeby nadrobić że się nie sprzedają xD Ja pierdole ten typ jest masakra. A parada wolności może wróci niedługo, słyszałem takie pogłoski (:
Zgłoś