18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
turor 2024-07-22, 10:13 10
Weź się skup na prowadzeniu auta jak zasięg w tunelu znika.
Zgłoś
Avatar
Gienek78 2024-07-22, 10:54 18
Co za zjeb
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-07-22, 11:04 13
Kierowca do utylizacjii
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-22, 11:06
Pracownik zobaczył światło w tunelu...
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-07-22, 11:46 4
Jak ja tych kurew z Brukseli nienawidzę to cieszy mnie jedna rzecz że w nowych autach obowiązkowo musi być asystent awaryjnego hamowania żeby chronić innych uczestników ruchu przed takimi debilami
Zgłoś
Avatar
Smokw 2024-07-22, 13:44 1
Cymesowy napisał/a:

Jak ja tych kurew z Brukseli nienawidzę to cieszy mnie jedna rzecz że w nowych autach obowiązkowo musi być asystent awaryjnego hamowania żeby chronić innych uczestników ruchu przed takimi debilami



Przecież debil skręcił. Jak niby miałby Ci ten asystent zadziałać?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-22, 16:34 3
Dwa dni temu jakiś debil też u nas na A2 wjechał busem w służby drogowe na poboczu, skąd się biorą tacy idioci
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-07-22, 18:52 1
Ślepy chuj za kierownicą
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-07-26, 22:22
Smokw napisał/a:

Przecież debil skręcił. Jak niby miałby Ci ten asystent zadziałać?



Ten asystent wykrywa nie tylko pojazdy na 12nastej to raz a dwa zacząłby hamować zanim on zaczął skręcać, nawet jeżeli by nie zdołał wyhamować do końca to zminimalizowałby skutki, raz miałem okazję "wypróbować" kiedy koleś nie patrzył w lusterko na autostradzie i wyjechał mi przed maskę, system zaczął hamować zanim ja zdążyłem wcisnąć hamulec a mnie pozostało jedynie kurwienie pod nosem i mruganie długimi w idiotę
Zgłoś
Avatar
Smokw 2024-08-14, 20:58
Cymesowy napisał/a:

Ten asystent wykrywa nie tylko pojazdy na 12nastej to raz a dwa zacząłby hamować zanim on zaczął skręcać, nawet jeżeli by nie zdołał wyhamować do końca to zminimalizowałby skutki, raz miałem okazję "wypróbować" kiedy koleś nie patrzył w lusterko na autostradzie i wyjechał mi przed maskę, system zaczął hamować zanim ja zdążyłem wcisnąć hamulec a mnie pozostało jedynie kurwienie pod nosem i mruganie długimi w idiotę



Lol. Przecież to inne sytuacje. Wypróbuj na podwórku tylko uważaj.
Zgłoś