18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
darnext123 2024-06-18, 12:01 3
Beka w chuj.Ciekawostka szczury i psy jedzą głównie tacy azjatyccy ,,polscy górale” którzy są odcięci od świata i jedyne co mają to chatki z gowna i internet. Sama społeczność np Chin masowo krytykuje takie tradycyje. Jedzenie szczurów to tradycja ale jednak stereotyp tak jak stereotypem jest to że przyjedzie Niemiec do Polski na zakupy i zajębią mu auto tak w Azji środkowej stereotypem jest wpierslajie psów czy szczurów. Chociaż w Korei jest np festyn zupy z psa ale jest on tak bojkotowany jak ulicę na zachodzie przyklejonych ludzi do asfaltu bo to ,,zwalczy” zmiany klimatyczne. Tutaj widać że dziewczynka leci w chuja i się śmieje. Sadol bawi i uczy. Czekam aż jakiś użytkownik mnie zjedzie bo bronię skosnookich albo mam chujowa interpunkcję.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-18, 16:23
darnext123 napisał/a:

Beka w chuj.Ciekawostka szczury i psy jedzą głównie tacy azjatyccy ,,polscy górale” którzy są odcięci od świata i jedyne co mają to chatki z gowna i internet. Sama społeczność np Chin masowo krytykuje takie tradycyje.



Powiedz to w Wuhan, będą mieli bekę w chuj
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-18, 23:24
A opierdolił bym se takiego pierożka, ciekawsze to niż nasze kluchy.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-18, 23:54
Nie wiem po hooj ten śmiech.
A to nie są myszy, tylko ugotowane ciasto w kształcie myszy.
Zgłoś