18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kzf 2020-11-28, 20:31
Ja pierdolę, zajebać gościa, który mógł nawet nie być świadomy, że ta szlora dorabia rogi innemu... Chociaż nawet jak zdradziła, to wyjebać za drzwi, a temu ziomkowi postawić oszroniony kufel najlepszego piwa za pomoc w zidentyfikowaniu kurwiszcza.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2020-11-28, 21:09
Jeśli faktycznie kobita go zdradzała, to tym bardziej chłopa szkoda. Zjebał kurwę, a posiedzi jak za czlowieka
Zgłoś
Avatar
programista4k 2020-11-28, 22:47 2

kzf napisał/a:

Ja pierdolę, zajebać gościa, który mógł nawet nie być świadomy, że ta szlora dorabia rogi innemu... Chociaż nawet jak zdradziła, to wyjebać za drzwi, a temu ziomkowi postawić oszroniony kufel najlepszego piwa za pomoc w zidentyfikowaniu kurwiszcza.



w cywilizowanych czasach seks bez ślubu był niedozwolony. Teraz się zezwierzęciliśmy.
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-11-28, 23:00 1
Asuritta napisał/a:

żałosne ... na starość baby widza że typ którego " moja miłość zmieni na dobrego " nie działa po 1000 wpierdolu idą zdradzać .... kochacie łobuzów to liczcie się że mu odpierdoli jak straci swoją własność a jeszcze gorzej będzie jak ktoś rucha jego własność.... wolicie łobuzów to macie kolejny przykład z setek tysięcy milionów na globie.
PS: po 1000x wpierdolu dopiero widzicie że coś jest nie halo on pije pali ćpa i ma was dupie jak to było na początku a ten spokojny miły chudy/gruby jeden chuj co was adorował to kapitalny mąż dla jakiejś brzyduli bo jako jedyna kierowała się uczuciami a nie odczuciami xD



niby tak, a niby srak. gdyby kobiety myślały w ten sposób, to przegralibyśmy wojnę ewolucyjną z gryzoniami. agresja to istotna sprawa, a kontrolowana agresja zanika.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-11-29, 0:10
Jak koleś z nożem idzie to miał najebane we łbie , że baba zdradza nie nie powód to mordowania.
Jeszcze zrozumiem jak zdradzi , a uczciwego faceta będzie chciała zniszczyć , np oskarżyć o gwałt , lub okraść z oszczędności i zostawić z długami.
No to wtedy faktycznie może palma odjebać...
Zgłoś
Avatar
wojak1906 2020-11-29, 3:00
konradkonradkonrad napisał/a:

obiecali sobie miłość aż do śmierci ona przestała go kochać no to ją zabił proste



Nie zesraj sie.
Zgłoś
Avatar
svenio 2020-11-29, 5:58
Czyżbym słyszał francuski język chyba zwykle patroszenie chrześcijańskiej zarazy
Zgłoś
Avatar
KaiKenzo 2020-11-30, 10:27
taka reklama mi się podoba!!! piwko za kreatywność dla Samsunga
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-12-01, 4:57
Asuritta napisał/a:

żałosne ... na starość baby widza że typ którego " moja miłość zmieni na dobrego " nie działa po 1000 wpierdolu idą zdradzać .... kochacie łobuzów to liczcie się że mu odpierdoli jak straci swoją własność a jeszcze gorzej będzie jak ktoś rucha jego własność.... wolicie łobuzów to macie kolejny przykład z setek tysięcy milionów na globie.
PS: po 1000x wpierdolu dopiero widzicie że coś jest nie halo on pije pali ćpa i ma was dupie jak to było na początku a ten spokojny miły chudy/gruby jeden chuj co was adorował to kapitalny mąż dla jakiejś brzyduli bo jako jedyna kierowała się uczuciami a nie odczuciami xD



a ty co? leczysz tutaj swoje ego czy kompleksy bo żadna nie chce ciebie kochać???
Zgłoś