18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bercisko 2022-05-02, 14:53
Podoba mnie się to. Taki lep od niechcenia od człowieka-pontona. I pięknie sie bambo ukłonił
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2022-05-02, 15:01 5
alucard321 napisał/a:

I bez tej historyjki wiadomo że czarnuchy to kurwy. Nikomu tutaj nie trzeba tego udowadniać.



To było tylko w ramach ciekawostki. Aczkolwiek patrząc z perspektywy dzisiejszych czasów lepiej profilaktycznie od czasu do czasu jednak przypomnieć takie akcje. Co jak i gdzie bo ludzie szybko zapominają i przechodzą na czerwoną stronę i pierdolą jakieś bzdury o rasizmie itp.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2022-05-02, 17:13 1
Mudżyn by jeszcze dla pewności skoczył kilka razy po karku. Kulturka. Kebsa dla grubego.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-05-02, 20:36
PentagramOdDiabła napisał/a:

To było tylko w ramach ciekawostki. Aczkolwiek patrząc z perspektywy dzisiejszych czasów lepiej profilaktycznie od czasu do czasu jednak przypomnieć takie akcje. Co jak i gdzie bo ludzie szybko zapominają i przechodzą na czerwoną stronę i pierdolą jakieś bzdury o rasizmie itp.



Rasizm? Nie słyszałem. To jakaś sałatka z bliskiego wschodu?
Zgłoś
Avatar
Mazi118d 2022-05-03, 11:29 1
W tej konkretnej sytuacji to grubasek zadymia a murzyn tylko dostaje baty. Ale ogólnie murzyny wszędzie gdzie się pojawiają albo są to powodują rozpiździel wzrost przestępczości i agresji
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-05-04, 17:20
Rąsie mu się wygięły w nadgarstkach. Także murzyn już jedna noga stoi pod brama u świetego Piotra.
Zgłoś
Avatar
chujex 2022-05-04, 20:22
Jezu jak te pierdolone małpy zajebane obrzydzają mi fajne marki ubrań pierdole dlatego przestałem sobie kupować markowe ubrania z logo bo mnie obrzydza gdy widze czarnucha ze nosi tą samą marke ubrań co ja.
Zgłoś
Avatar
K................w 2022-05-05, 13:19
masa robi swoje kurwa
Zgłoś