18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
jkllll485 2022-05-02, 7:50 3
I to uderzenie łbem o podłogę, ten dźwięk to miód dla uszu
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-05-02, 7:51 11
Ale smalec też beżowy, a nie biały, jak to smalec.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-02, 8:15 1
radek225 napisał/a:

Ale smalec też beżowy, a nie biały, jak to smalec.


Ten najtańszy w kostce ze swinia nadrukowaną jest biały. Wiec by soe zgadzało
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2022-05-02, 8:19
jkllll485 napisał/a:

I to uderzenie łbem o podłogę, ten dźwięk to miód dla uszu



Jakby puste wiadro upadło na podłogę
Zgłoś
Avatar
35i 2022-05-02, 8:28 2
Jednak to prawda, maseczki nie pomagają.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-05-02, 8:51 1
To smalec jakis nerwus i jego chyba powinni pare razy dobrze rozsmarowac
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2022-05-02, 9:08 1
Powinien go potraktować po murzyńsku i trochę poskakać po głowie
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-05-02, 9:31 1
Siriuz napisał/a:

To smalec jakis nerwus i jego chyba powinni pare razy dobrze rozsmarowac



Kurwa dałem Ci piwo a chciałem zacytować..
Smalec wyglada jakby już miał dość a człowiek przyciśnięty do ściany robi takie rzeczy
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2022-05-02, 9:37 2
Ależ to było piękne
Zgłoś
Avatar
seren_i_ty 2022-05-02, 10:55
Czarny w życiu tyle komplementów nie słyszał!
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-05-02, 12:09 8
smalec alfa
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2022-05-02, 13:19 19
Co do murzynów opowiem wam taka szkolna przygodę mojego kolegi. Ogólnie murzyni to kurwy i tyle. Nie każdy ale większość. Pracuje w Irlandii jakieś półtora roku. W firmie gdzie się spawa tanki, fremy itp.. poznałem ziomeczka z Polski co mieszka tu ponad 10lat na miejscu. Przyjechał za nastolatka więc poszedł do szkoły. Ogólnie gość w porządku, charakterniak. Więc poszedł do Irlandzkiej szkoły i zaraz na starcie miał taką o to przygodę z trzema murzynami w kiblu ot tak z nienacka wzięli i we dwóch go trzymali a trzeci go okładał. We trzech. A że chłop nie jest pizda to później po kolei ich eleminowal. To mówił, że pojedynczo to dwóch się popłakała, jeden jakiś tam próbował opór stawiać ale mu nie wyszło. Później już miał spokój do końca szkoły. Murzyny to kurwy są. Koniec historii.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-05-02, 13:40 24
PentagramOdDiabła napisał/a:

Co do murzynów opowiem wam taka szkolna przygodę mojego kolegi. Ogólnie murzyni to kurwy i tyle. Nie każdy ale większość. Pracuje w Irlandii jakieś półtora roku. W firmie gdzie się spawa tanki, fremy itp.. poznałem ziomeczka z Polski co mieszka tu ponad 10lat na miejscu. Przyjechał za nastolatka więc poszedł do szkoły. Ogólnie gość w porządku, charakterniak. Więc poszedł do Irlandzkiej szkoły i zaraz na starcie miał taką o to przygodę z trzema murzynami w kiblu ot tak z nienacka wzięli i we dwóch go trzymali a trzeci go okładał. We trzech. A że chłop nie jest pizda to później po kolei ich eleminowal. To mówił, że pojedynczo to dwóch się popłakała, jeden jakiś tam próbował opór stawiać ale mu nie wyszło. Później już miał spokój do końca szkoły. Murzyny to kurwy są. Koniec historii.



I bez tej historyjki wiadomo że czarnuchy to kurwy. Nikomu tutaj nie trzeba tego udowadniać.
Zgłoś
Avatar
Stonka 2022-05-02, 14:38 2
kawior2007 napisał/a:

Powinien go potraktować po murzyńsku i trochę poskakać po głowie


Jasne, żeby poszedł do pierdla, gdzie by go rozjebala rodzina czarnego adwersarza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie