18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Gdzieś w dzikiej Indonezji krokodyl postanowił spróbować ludziny:



Link do szczegółów

2021-03-06, 21:33
Ma gówniak staila..fajny śpiwór z lacosty :lol:

2021-03-06, 21:40
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Może to dla was będzie zaskoczeniem, ale jest 100% pewność, że tam gdzie mieszkacie, też x lat temu żyły dzikie zwierzęta...



We Warszawie żyły?

2021-03-06, 22:01
hfbnmiuytp napisał/a:

Te ekoterrorysto, jeżeli dany teren nie jest chronionym rezerwatem to człowiek może go zasiedlić, a jak już zasiedli ma prawo bronić siebie i swój dobytek.
Także zamknij obrzydliwy ryj.



dlatego człowiek to największe ścierwo tej planety, które zniszczy wszystko dla pieniędzy, zasiedla się gdzie mu pasuje a później ma pretensje do całego świata tylko nie do siebie, dlatego zamknij ryja szmato i nie wyjeżdżaj mi z chronionymi terenami bo za pieniądze to z tego chronionego terenu to jutro może być Disneyland bo się jakiemuś miliarderowi tak uwidzi. A wilki maja prawo polować i karmić potomstwo i bronić siebie i swoje stado. a jak nie potrafi upilnować psów i stada owiec to jest p*zdą a nie hodowcą i głową rodziny.

2021-03-06, 22:29
Po pierwsze - na razie widziałem jedynie krokodyla, któremu tną brzuch.
Po drugie - nie jest możliwe, by krokodyl "połknął go w całości" (jak twierdzą u źródła). Krododyle nie mają jak żuć (brak odpowiednich mięśni żuchwy oraz odpowiednich zębów)- ofiara jest rozrywana, a następnie połykana w kawałkach.

2021-03-06, 22:54
ch*jnia, filmik niepełny...

2021-03-07, 00:33
Info o długości o kant dupy rozbić nie ma takich długich krokodyli różańcowych

2021-03-07, 07:36
- Doktorze i co?
- To chłopiec!

2021-03-07, 09:11
h*j z gowniakiem szkoda takiego krokodyla :roll: :evil:

2021-03-07, 13:57
Krew mnie zalewa jak czytam brednie miejskich debili o ochronie wilka, nie ogarniają otaczającej ich rzeczywistości i próbują stawiać zwierzęta wyżej od ludzi. Parafrazując klasyka, naoglądali się Kingi Rusin, naczytali pierdół o żabkach i na siłę próbują zainteresować tym innych.

2021-03-07, 15:11
Asuritta napisał/a:

święte k***a słowa! resztę dawać
PS: Dlaczego tych k***a gadów nie wypie**olą co do jednego... w każdej sadzawce jeziorku basenie rzeczce może siedzieć takie gówno ... wymordować i zbierać skóry bo cena podskoczy robić z nich mielonkę dla bezdomnych i kotów psów!
PS2: potrzebujemy pomocy w Bieszczadach u rodziny na wsi grasują wilki zjadają psy koty cielaki i setki owiec... urząd miasta powiatu nic nie robi, znacie jakąś metodę na wyk***ienie wilków?!?!?!?! tragedia o 4-6 rano psy znikają



Kto normalny trzyma psa na łańcuchu ?! Co za wiocha ?

A dwa to trzeba mieć chociaż podstawową wyobraźnię żeby wiedzieć że jak usuniesz jakieś zwierze z ekosystemu to może pojawić sie problem - Chinole już raz wymordowali wróble i potem umierali z głodu milionami bo szkodniki zeżarły im uprawy .... Tu nie trzeba być ekoświrem tylko zdawać sobie sprawe ze złożoności przyrody.....

A pasterstwo polega od tysiącleci na tym że sie pilnuje stada nocą jak sie nie chce mieć zjedzonych owiec :D A nie k***a śiedzieć w domu walić browce i narzekać na wilki...

2021-03-07, 18:06
Innominati napisał/a:

Krew mnie zalewa jak czytam brednie miejskich debili o ochronie wilka, nie ogarniają otaczającej ich rzeczywistości i próbują stawiać zwierzęta wyżej od ludzi. Parafrazując klasyka, naoglądali się Kingi Rusin, naczytali pierdół o żabkach i na siłę próbują zainteresować tym innych.



chciałem ci wyjaśnić czym jest ekosystem ale po tym co napisałeś widzę że jesteś kretynem więc sobie daruje.

2021-03-07, 19:56
Hollow_Man napisał/a:

nie mów mi co było 100 lat temu, wilki są nieodłącznym krajobrazem Bieszczad i jak słyszę takie pierdylenie jak się ich pozbyć to mnie krew zalewa na takich debili, nie pasuje to wydupcać do miasta.




Pozbyc sie to nalezy tych p*zdeuszy co jpojada w Bieszczady, połażą chwile po górce i juz wielce przyjażni dla środowiska, a w miedzyczasie wypie**ola tone smieci na szlakach i po przydrożnych rowach, Niezadko przy okazji pozbywająć sie kundli.

Druga sprawa czemu mam do miasta wypie**alać skoro stac mnie mieszkac na wsi. mondry Ty ??

2021-03-08, 01:43
andrzejrobert75 napisał/a:

We Warszawie żyły?



teraz żyją, kiedys była tam cywilizacja

2021-03-08, 11:24
j***ć ekoświrów, tak samo jak krokodyle, wilki i bezpańskie psy. Wszyscy razem do zoo, najlepiej do jednej klatki. Wróg własnej ojczyzny to gówno i pie**olone ścierwo, wróg własnej rasy to lepiej nie mówić, ale na zoofilskich wrogów ludzkości to k***a słów nie ma.

2021-03-08, 14:45
janlew napisał/a:

j***ć ekoświrów, tak samo jak krokodyle, wilki i bezpańskie psy. Wszyscy razem do zoo, najlepiej do jednej klatki. Wróg własnej ojczyzny to gówno i pie**olone ścierwo, wróg własnej rasy to lepiej nie mówić, ale na zoofilskich wrogów ludzkości to k***a słów nie ma.



liczę, że takie gówno chodzące godne tylko zdeptania krzywego ryja w beton jak ty będzie najbardziej cierpieć z powodu wpie**alania się w nature nadintensywnie. k***a nawet do pieca bym cie nie wrzucił p*zdo, za wolno byś zdychał.
wrogiem ludzkości jest ta sp***olina końska, która nie szanuje natury, bez której byśmy dnia nie przeżyli. takie j***ne śmiecie nie rozumiejące tego to największe szkodniki, które się nadają tylko do wpie**olenia tępego łba w beton.