18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Gdzieś w dzikiej Indonezji krokodyl postanowił spróbować ludziny:



Link do szczegółów

2021-03-06, 18:23
A k***a ani połowy nagrania nie ma....

2021-03-06, 18:28
mygyry napisał/a:

A k***a ani połowy nagrania nie ma....



święte k***a słowa! resztę dawać :D

PS: Dlaczego tych k***a gadów nie wypie**olą co do jednego... w każdej sadzawce jeziorku basenie rzeczce może siedzieć takie gówno ... wymordować i zbierać skóry bo cena podskoczy :P robić z nich mielonkę dla bezdomnych i kotów psów!

PS2: potrzebujemy pomocy w Bieszczadach u rodziny na wsi grasują wilki zjadają psy koty cielaki i setki owiec... urząd miasta powiatu nic nie robi, znacie jakąś metodę na wyk***ienie wilków?!?!?!?! tragedia o 4-6 rano psy znikają

2021-03-06, 18:52
Asuritta napisał/a:

święte k***a słowa! resztę dawać
PS: Dlaczego tych k***a gadów nie wypie**olą co do jednego... w każdej sadzawce jeziorku basenie rzeczce może siedzieć takie gówno ... wymordować i zbierać skóry bo cena podskoczy robić z nich mielonkę dla bezdomnych i kotów psów!
PS2: potrzebujemy pomocy w Bieszczadach u rodziny na wsi grasują wilki zjadają psy koty cielaki i setki owiec... urząd miasta powiatu nic nie robi, znacie jakąś metodę na wyk***ienie wilków?!?!?!?! tragedia o 4-6 rano psy znikają



proponuje żebyś wypie**alał z Bieszczad razem z cała twoją rodziną i na terenach na których wilki żyły od dawien dawna przestał budować domy i hotele to zj***ny kretynie nie będziesz miał problemów, wpie**alacie się w ich naturalne tereny łowieckie a później kretynie płaczesz że ci psy wybijają czy polują na owce bo zjeby zabraliście im naturalne tereny i se pastwiska porobiliście czy uj wie co. Bardzo wam tak dobrze , mam nadziej że wszystkie owce wam wyjebią....

2021-03-06, 18:53
Asuritta napisał/a:

święte k***a słowa! resztę dawać
PS: Dlaczego tych k***a gadów nie wypie**olą co do jednego... w każdej sadzawce jeziorku basenie rzeczce może siedzieć takie gówno ... wymordować i zbierać skóry bo cena podskoczy robić z nich mielonkę dla bezdomnych i kotów psów!
PS2: potrzebujemy pomocy w Bieszczadach u rodziny na wsi grasują wilki zjadają psy koty cielaki i setki owiec... urząd miasta powiatu nic nie robi, znacie jakąś metodę na wyk***ienie wilków?!?!?!?! tragedia o 4-6 rano psy znikają



Może Ciebie i Twoja rodzinę najlepiej wybić? Po ch*j się czepiasz zwierząt? Co Ci przeszkadza krokodyl albo wilk? One tam były przez nami i to ich teren, nie chcesz wilków w okolicy to się przeprowadz do miasta.
k***a że tacy debile chodzą po siwcie, pewnie zabij wszystkie zwierzęta, wytnij wszystkie lasy, cała planeta będzie w betonie i szkle a nasze dzieci będą oglądały zwierzeta tylko w internecie

2021-03-06, 18:58
pazuzu napisał/a:

Może Ciebie i Twoja rodzinę najlepiej wybić? Po ch*j się czepiasz zwierząt? Co Ci przeszkadza krokodyl albo wilk? One tam były przez nami i to ich teren, nie chcesz wilków w okolicy to się przeprowadz do miasta.
k***a że tacy debile chodzą po siwcie, pewnie zabij wszystkie zwierzęta, wytnij wszystkie lasy, cała planeta będzie w betonie i szkle a nasze dzieci będą oglądały zwierzeta tylko w internecie



Daj wszystkim przykład i sam się zabij albo wypie**ol na księżyc. Przecież mieszkasz w miejscu, gdzie przed Tobą żyły jakieś zwierzęta i które też zostały wypędzone.

2021-03-06, 19:36
Co oni chcą od zwierza? Przecież to nie przygody Piotrusia Pana, żeby go żywego z brzucha krokodyla wyjęli.

2021-03-06, 19:47
Zabrakło tylko podkładu głosu guru gastronomii


2021-03-06, 19:53
Hollow_Man napisał/a:

proponuje żebyś wypie**alał z Bieszczad razem z cała twoją rodziną i na terenach na których wilki żyły od dawien dawna przestał budować domy i hotele to zj***ny kretynie nie będziesz miał problemów, wpie**alacie się w ich naturalne tereny łowieckie a później kretynie płaczesz że ci psy wybijają czy polują na owce bo zjeby zabraliście im naturalne tereny i se pastwiska porobiliście czy uj wie co. Bardzo wam tak dobrze , mam nadziej że wszystkie owce wam wyjebią....



Proponuje zagłebic sie troche w hisotrie jeszcze 100 lat temu bieszczady były jednym z najbardziej zaludionych terenów w Polsce

no i skoncz piedolic o teranach łowieckich ekoswirze

2021-03-06, 20:06
ququa napisał/a:

Proponuje zagłebic sie troche w hisotrie jeszcze 100 lat temu bieszczady były jednym z najbardziej zaludionych terenów w Polsce
no i skoncz piedolic o teranach łowieckich ekoswirze



nie mów mi co było 100 lat temu, wilki są nieodłącznym krajobrazem Bieszczad i jak słyszę takie pierdylenie jak się ich pozbyć to mnie krew zalewa na takich debili, nie pasuje to wydupcać do miasta.

2021-03-06, 20:57
Szkoda krokodyla :(

2021-03-06, 21:00
Zżarty to zżarty. Mnie też krowy mają rozpie**alać po steaku?

2021-03-06, 21:08
Hollow_Man napisał/a:

nie mów mi co było 100 lat temu, wilki są nieodłącznym krajobrazem Bieszczad i jak słyszę takie pierdylenie jak się ich pozbyć to mnie krew zalewa na takich debili, nie pasuje to wydupcać do miasta.



Te ekoterrorysto, jeżeli dany teren nie jest chronionym rezerwatem to człowiek może go zasiedlić, a jak już zasiedli ma prawo bronić siebie i swój dobytek.
Także zamknij obrzydliwy ryj.

2021-03-06, 21:09
Hollow_Man napisał/a:

proponuje żebyś wypie**alał z Bieszczad razem z cała twoją rodziną i na terenach na których wilki żyły od dawien dawna przestał budować domy i hotele .



pazuzu napisał/a:

Może Ciebie i Twoja rodzinę najlepiej wybić? Po ch*j się czepiasz zwierząt? Co Ci przeszkadza krokodyl albo wilk? One tam były przez nami i to ich teren, nie chcesz wilków w okolicy to się przeprowadz do miasta.



Może to dla was będzie zaskoczeniem, ale jest 100% pewność, że tam gdzie mieszkacie, też x lat temu żyły dzikie zwierzęta...

2021-03-06, 21:18
Czemu smarkacz, bachor, gówniak a nie dziecko? Takie tam wpomnienia z domu, z dzieciństwa?