18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
Oponka 2022-11-19, 0:10 87
to co oni robili przez prawie rok? skoro są zdrowi fizycznie i psychicznie (nawet jesli to w wiekszosci kobiety z dziecmi) to czemu sie przez ten czas nie ogarneli? leniwe pasożytnicze pizdy
Zgłoś
Avatar
Smartghetto 2022-11-19, 0:15 33
Priorytet polacy później reszta bez względu na wszystko... patrz Europa Zachodnia odwrotność - kary za gwałty i zabójstwa jak za kradzieże do tego to prowadzi...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-11-19, 0:24 54
Niech się jebią mieli być czasowo tam zakwaterowani ... I mają do gadania co żyd za okupacji o tym czy chcą czy nie
Wyjebali z drewnianych chatek z pizdojarska poczuli luxus i teraz nie chcą przestać .... Niech się jebią. Jak się nie podoba to pakuj mandzur i wykurwiaj do siebie.
Wkurwiają ludzi na maxa już. Bo oni wojnę mają chuja tam a wojnę bo na świeta czy wakacje potrafią calą bandą wypierodlić do siebie i nie wracać na tydzień. Wtedy bomb i rakiet się nie lękają. Jebane pasożyty a Polacy też jebnienty naród że daje się tak ruchać.
Zgłoś
Avatar
bodzio9391 2022-11-19, 0:25 22
IKAR w końcu dupnie bankruta i tyle w temacie Hotel nie zarabia i sypie się Pani dyrektor powinna powiedzieć normalnie ale poprawność polityczna
Zgłoś
Avatar
Frytas12 2022-11-19, 0:27 31
Mieli tyle czasu na znalezienie pracy i ogar. Teraz to wypierdalać do siebie jak się nie podoba.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-11-19, 3:36 3
ruSSkie kurewstwo na Sadisticu, aż szkoda komentować. Nie oszukujmy się, wojnę na Ukrainie wzniecił zachód i zachód, włącznie z Polską, ma obowiązek dbać o ludzi, w którym kraju toczy się wojna z ruSSkimi bandytami. Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2022-11-19, 3:42 28
naściągaliście kurestwa, to teraz się męczcie
Zgłoś
Avatar
Vexxus 2022-11-19, 6:28 16
Przez ta poprawnosc polityczna i reszte bzdur cywilizacje zamienia sie w gowno,zniesli apartheid to teraz zra piach i kamienuja bialych. Mi dop*****la jeszcze z 5 podatkow zeby te scierwo roszczeniowe utrzymac a im 12km ciezko do pracy dojechac...
Zgłoś
Avatar
KuKuKa 2022-11-19, 6:38 13
"Niektórzy znaleźli prace"- No tak hotel 3*, żarcie za darmo, media za darmo, wszystko za darmo a w pracy kasa leci na czysto bo za nic płacić nie muszą. Fajnie się tak siedzi.. I ten płacz bo chcą ich tylko przenieść a nie wysiedlić. Moja reakcja na to jak tego gościa z 1:55
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-19, 7:10 30
jak mają problem z przeniesieniem z prywatnego hotelu do odpowiednich placówek/lokali to proponuję się przenieść tam gdzie zielone kółko na mapie.

a dzisiaj tano w radio słyszałem, że szykuje się rząd na kolejną falę 150tys ukrów do nas zmierzającą... kurwa mać.
Sram tym powoli i już mam ich dość.
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2022-11-19, 8:05 5
tego na wózku można wypożyczyć jak ktoś chce
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-11-19, 8:21 17
tylko nie ruchajcie tych bab, wiekszosc roznosi HIV, wzrost zachorowań po rozpoczęciu wojny...
Zgłoś
Avatar
Wujeked89 2022-11-19, 9:42 48
Polska dla Polaków reszta do wora a wór do jeziora !! Mieszkam w małej miejscowości bo coś ok. 10 tys mieszkańców to teraz dwa razy więcej , wszędzie słychać to ich pierdolenie ukraińskie i panoszenie się, żądają wszystkiego za darmo" bo im się należy" , wiecznie kurwa najebani a tępe pizdy wypindrzone lepiej od modelek, pierwszeństwo ich dzieci do żłobków i przedszkoli to kurwa gruba przesada!!! A MY OBYWATELE RP NA SZARYM KOŃCU!! JEBAĆ TE KURWY!!
Zgłoś
Avatar
gownozdupy 2022-11-19, 11:07 11
Wiem z jednego źródła, że ta bladź z flagą upainy co się najbardziej pruje, dorabia sobie czysty piniondz xD

Teraz już wiecie, dlaczego dla pani tak ważna jest lokalizacja xD

SZOSZONY WON!

jak ktoś chce linka do tej bladzi moge wyslac pw
hiv gratis
Zgłoś