18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
markop4321 2020-04-27, 23:27
Co to w ogóle jest co oni chcieli przenieść i w jakim celu ?
Zgłoś
Avatar
sens_ 2020-04-28, 0:25
PS6 napisał/a:

Mam pytanie: i kto kurwa za takie pomysły zapłaci??? Ano pracodawca!! Bo jak obciąży kosztami pomysłodawcę dzwigowego majstra i innych to kurwa wszyscy się zwolnią i kto będzie robił? A daj takiemu kary 100 zł to będzie się mścił. Cwaniak jebane. Takich durni jest pełno.
Kase chcą a zero odpowiedzialności w kurwe jego mać !!!
....ale się nakręciłem



kij ci w kakaowe ...bede robił jak se bede chciał
Zgłoś
Avatar
Seligos 2020-04-28, 2:35 3
PS6 napisał/a:

Mam pytanie: i kto kurwa za takie pomysły zapłaci??? Ano pracodawca!! Bo jak obciąży kosztami pomysłodawcę dzwigowego majstra i innych to kurwa wszyscy się zwolnią i kto będzie robił? A daj takiemu kary 100 zł to będzie się mścił. Cwaniak jebane. Takich durni jest pełno.
Kase chcą a zero odpowiedzialności w kurwe jego mać !!!
....ale się nakręciłem



Nic się nie przejmuj, niech kwarantanna potrwa jeszcze ze 2-3 miesiące a będziemy mogli oficjalnie pożegnać erę pracownika (albo bardziej erę roszczeniowych darmozjadów). Nareszcie będzie można powiedzieć do takiego pajaca jak na filmiku: odjebałeś, drugie drzwi na prawo jest kasa, Pani Basia wystawi ci rachunek - albo rozłoży na raty, spakuj swoje śmieci do plecaka i wypierdalaj!
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-04-28, 9:44
Seligos napisał/a:

Nic się nie przejmuj, niech kwarantanna potrwa jeszcze ze 2-3 miesiące a będziemy mogli oficjalnie pożegnać erę pracownika (albo bardziej erę roszczeniowych darmozjadów). Nareszcie będzie można powiedzieć do takiego pajaca jak na filmiku: odjebałeś, drugie drzwi na prawo jest kasa, Pani Basia wystawi ci rachunek - albo rozłoży na raty, spakuj swoje śmieci do plecaka i wypierdalaj!



Myślisz, że zrobił to celowo, bo tak sobie chciał coś rozjebać w pracy? A co ma do tego era pracownika, że nie można komuś powiedzieć wypierdalaj?? Czy jest czy jej nie ma można wypierdolić kogoś. Era pracownika powinna być zawsze, bo bez niej tworzą się patologie, że pracodawca mowi masz 5zl za godzine a jak nie to wypierdalaj bo mam milion chetnych i wtedy trzeba trzymać takiego pracodawce za mordę grożąc mu lub jego rodzinie (oczywiście żartuję, nie wolno takich rzeczy robić).
Zgłoś
Avatar
slimek16 2020-04-28, 11:58
to bylo do przewidzenia ze jezeli podniosa szalunek z calej sciany to sie bedzie w powietrzu wyginac i puluzuja sie kliny mocujace elementy, i przerwie sie na 2 czesci. Robilem takie szalunki i tez demontowalem dzwigiem ale nigdy wiecej jak 3 najwieksze elementy sie nie rozbieralo.
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2020-04-28, 22:26 1
to już te murzyny co przerzucały sobie załadowaną łopatę są więcej warte, bo nie przynoszą strat
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2020-04-29, 21:33
Kurwipikkolo napisał/a:

Gdyby idiotow wysyłać w kosmos byłbyś tam przed Gagarinem, pojęcia nie masz o zawodzie kierowcy a kierowanie się stereotypami tworzonymi przez stulejarzy stawia cie samego w gronie głupich.



Robota jak machanie łopatą, byle śmierdzącym ukrem was można zastąpić. Dziad was rucha, sąsiad wam rucha żony, ale wielcy zbawcy narodu.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-04-30, 18:05
Dziad_Inżynier napisał/a:

Robota jak machanie łopatą, byle śmierdzącym ukrem was można zastąpić. Dziad was rucha, sąsiad wam rucha żony, ale wielcy zbawcy narodu.



Uwierz mi, że co drugi w każdym korpo czasem chce to wszystko pierdolnąć i iść jeździć. Przynajmniej jakieś pieniądze z tego są. Ja mam w rodzinie zawodowego kierowcę ADR, który jeździ w Niemczech. Nikt tam nie trzyma człowieka w samochodzie 2 tygodnie i zarobki i same samochody na których się pracuje to inna bajka. Facet kupił już 2 mieszkania we Wrocławiu za gotówkę i wynajmuje studentom, taki dochodzik pasywny na emeryturkę.
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2020-04-30, 23:21
kienzler napisał/a:

Uwierz mi, że co drugi w każdym korpo czasem chce to wszystko pierdolnąć i iść jeździć. Przynajmniej jakieś pieniądze z tego są. Ja mam w rodzinie zawodowego kierowcę ADR, który jeździ w Niemczech. Nikt tam nie trzyma człowieka w samochodzie 2 tygodnie i zarobki i same samochody na których się pracuje to inna bajka. Facet kupił już 2 mieszkania we Wrocławiu za gotówkę i wynajmuje studentom, taki dochodzik pasywny na emeryturkę.



Wierz w bajki dalej. Zarobi ok 2k eur i ma zdolność kredytową, bo wypłata legalnie, a nie pod stołem.
Zgłoś