18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Keepo 2013-12-09, 10:39 9
szer.Polucjan napisał/a:

Pierdoli nas zdrowo Twoje pojebane dzieciństwo przed tv


Ktoś tutaj ma małego kutasa
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-12-09, 16:13 10
Rozumiem że macie jakieś problemy bo wasz ukochany aktor zginął, ale większość społeczeństwa na tej stronie jebie wasze zdanie na ten temat, dlatego że przychodzimy tutaj się pośmiać, zobaczyć coś dziwnego, a nie kurwa opłakiwać jakiegoś kolesia, który się rozjebał na drzewie. To nie jest kurwa kwejk, demotywatory czy inne gówno tego pokroju. Już nie mówiąc wypierdalaj z tym, poprostu się zastanów czy takie badziewie ma racje bytu na tego typu stronie.

Aczkolwiek ostatnio to i sam sadol zmienia się w jakieś chuj wie co, przez ogromną liczbę filmików typu "wypadek w rosji, znowu"..
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2013-12-09, 16:16 1
A Eclipse'm w pierwszej nie pamiętasz ?
Zgłoś
Avatar
z................r 2013-12-09, 16:18 1
kaktuz napisał/a:

cała seria FF to pedalskie gówno


Zgłoś
Avatar
Keepo 2013-12-09, 16:22
Nabs napisał/a:

Rozumiem że macie jakieś problemy bo wasz ukochany aktor zginął, ale większość społeczeństwa na tej stronie jebie wasze zdanie na ten temat, dlatego że przychodzimy tutaj się pośmiać, zobaczyć coś dziwnego, a nie kurwa opłakiwać jakiegoś kolesia, który się rozjebał na drzewie. To nie jest kurwa kwejk, demotywatory czy inne gówno tego pokroju. Już nie mówiąc wypierdalaj z tym, poprostu się zastanów czy takie badziewie ma racje bytu na tego typu stronie.

Aczkolwiek ostatnio to i sam sadol zmienia się w jakieś chuj wie co, przez ogromną liczbę filmików typu "wypadek w rosji, znowu"..



Zapisałem twój ból dupy.
Zgłoś
Avatar
Donkapi 2013-12-09, 16:27 1
Nabs napisał/a:

Rozumiem że macie jakieś problemy bo wasz ukochany aktor zginął, ale większość społeczeństwa na tej stronie jebie wasze zdanie na ten temat, dlatego że przychodzimy tutaj się pośmiać, zobaczyć coś dziwnego, a nie kurwa opłakiwać jakiegoś kolesia, który się rozjebał na drzewie. To nie jest kurwa kwejk, demotywatory czy inne gówno tego pokroju. Już nie mówiąc wypierdalaj z tym, poprostu się zastanów czy takie badziewie ma racje bytu na tego typu stronie.

Aczkolwiek ostatnio to i sam sadol zmienia się w jakieś chuj wie co, przez ogromną liczbę filmików typu "wypadek w rosji, znowu"..



Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2013-12-09, 16:40
kurwa, nie zarżną przecież kury znoszącej złote jaja. Żeby przestali kręcić kolejne, coraz słabsze epizody F&F musieli by umrzeć wszyscy fani serii
Zgłoś
Avatar
Aksal 2013-12-09, 16:46 2
Ptoon napisał/a:

Takie chujowe te filmy, a wszyscy teraz płaczą. Byłem kiedyś w kinie na jednym z tych filmów i pamiętam scenę jak dwa samochody ciągną 10 tonowy sejf jakby to był latawiec. Lubie filmy sci-fi i różne efekty ale tam zawsze jest jakieś wytłumaczenie, a w tym filmie nie było nic o nagłym wyłączeniu praw fizyki. Może w pierwszej części ktoś nacisnął jakiś guzik, który wyłączył prawa fizyki w świecie tego filmu. Nie wiem nie pamiętam czy oglądałem.



I tak nic nie przebije 40 zmian biegów w czasie każdego drag race i odpadającej podłogi w Eclipse w 1 części.
Zgłoś
Avatar
monto 2013-12-09, 16:48 2
co to gowno robi na glownej?
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-12-09, 16:49 4
Szybcy wściekli skończyli się na Tokio Drift. Kolejne części były CAŁKOWICIE innymi filmami, o odmiennej chujowej tematyce. Samochody stały się tylko dodatkiem do filmu. A w ostatnich częściach zostały całkowicie pominięte. Ciąganie 10000 tonowych betonowych sejfów po asfalcie. Skakanie po czołgach na autostradzie. Co to kurwa miało być. Kompletne dno. Specjalnie założyłem konto na filmwebie żeby dać ocene 1 dla tego syfu.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2013-12-09, 16:54
szwagier9 napisał/a:

Szybcy wściekli skończyli się na Tokio Drift. Kolejne części były CAŁKOWICIE innymi filmami, o odmiennej chujowej tematyce. Samochody stały się tylko dodatkiem do filmu. A w ostatnich częściach zostały całkowicie pominięte. Ciąganie 10000 tonowych betonowych sejfów po asfalcie. Skakanie po czołgach na autostradzie. Co to kurwa miało być. Kompletne dno. Specjalnie założyłem konto na filmwebie żeby dać ocene 1 dla tego syfu.



Zaimponowałeś mi, chcesz wstąpić do Yakuzy?
Zgłoś
Avatar
woj4ek 2013-12-09, 16:57
To scena z firmu Lazarus Project (2008, reż. John Glenn). Pewnie większość z was go nie widziała, więc wklejam poster z filmu. Kojarzycie tę "leżankę"?

Zgłoś
Avatar
mat88 2013-12-09, 17:06 1
Nie oglądałem żadnej części "fast and..." i po tym co tutaj widzę, wcale nie żałuje. Szczerze powiedziawszy, nie kojarze wogóle tej aktorzyny.
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-12-09, 17:17
Ptoon napisał/a:

Takie chujowe te filmy, a wszyscy teraz płaczą. Byłem kiedyś w kinie na jednym z tych filmów i pamiętam scenę jak dwa samochody ciągną 10 tonowy sejf jakby to był latawiec. Lubie filmy sci-fi i różne efekty ale tam zawsze jest jakieś wytłumaczenie, a w tym filmie nie było nic o nagłym wyłączeniu praw fizyki. Może w pierwszej części ktoś nacisnął jakiś guzik, który wyłączył prawa fizyki w świecie tego filmu. Nie wiem nie pamiętam czy oglądałem.



no rzeczywiście piąta część była średnia. Lepiej obejrzeć pierwszą lub drugą część.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-12-09, 17:26 3
szybcy i wściekli tylko dla pedałów w rurkach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie