18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
M................w 2013-12-09, 17:38 4
Cytat:

Pierdoli nas zdrowo Twoje pojebane dzieciństwo przed tv



Dobra kurwa, miarka się przebrała.
Na prawdę, czas przygotować m4 albo inne chujostwo i wziąć 80 naboi na takich jebanych idiotów jak wy.

1. Nie wypowiadaj się za mnie tępa cioto, bo mnie jego dzieciństwo nie pierdoli, poza tym synek jak był młodszy to oglądał i CHUJ CI DO TEGO.
2. Co to kurwa jest? Sadol, gdzie zawsze śmiałem się a w duchu przeklinałem za to? Kiedyś był świetny (BYŁ, teraz już ciapatych jebać za bardzo nie wolno a jebanego katola jak się obrazi to nagle wielki ból waszych zarośniętych dup, mało już jest prawdziwych perełek, tylko same gówna z srejka, tępe filmiki z google+tuba z chujowymi sremami adcipsterami i resztą tych pojebów) teraz...
No ja pierdole. Kurwa jakiś jebany cwel rozjebał się i na prawdę nie rozumiem jak kurwa można się tym jarać i smutać jak jakaś jebnięta gimnazjalna pizda!
Prawdziwy sadol informację o śmierci tego cepa skwitował UŚMIECHEM i napił się kawy.

Pierdolcie się, jebani pozerzy. No a jak chcesz mi dojebać czytelniku, to jestem tu w miarę długo i na prawdę widzę zmiany na gorsze, jeśli chodzi o poziom tej strony.
Tym komentarzem narażam się na potop hejtu ale jebie mnie to. Co do maści na ból dupy? Dawaj śmiało.

PS: dużo "jebanych" wiem
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-12-09, 18:07 1
@up

"mam 19 lat więc wiem co to życie na krawędzi dziwko "
Zgłoś
Avatar
BryanK 2013-12-09, 18:38
to jest SADISTIC czy SOFTistic?
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-12-09, 18:39
Majkizrpgw napisał/a:



Dobra kurwa, miarka się przebrała.
Na prawdę, czas przygotować m4 albo inne chujostwo i wziąć 80 naboi na takich jebanych idiotów jak wy.

1. Nie wypowiadaj się za mnie tępa cioto, bo mnie jego dzieciństwo nie pierdoli, poza tym synek jak był młodszy to oglądał i CHUJ CI DO TEGO.
2. Co to kurwa jest? Sadol, gdzie zawsze śmiałem się a w duchu przeklinałem za to? Kiedyś był świetny (BYŁ, teraz już ciapatych jebać za bardzo nie wolno a jebanego katola jak się obrazi to nagle wielki ból waszych zarośniętych dup, mało już jest prawdziwych perełek, tylko same gówna z srejka, tępe filmiki z google+tuba z chujowymi sremami adcipsterami i resztą tych pojebów) teraz...
No ja pierdole. Kurwa jakiś jebany cwel rozjebał się i na prawdę nie rozumiem jak kurwa można się tym jarać i smutać jak jakaś jebnięta gimnazjalna pizda!
Prawdziwy sadol informację o śmierci tego cepa skwitował UŚMIECHEM i napił się kawy.

Pierdolcie się, jebani pozerzy. No a jak chcesz mi dojebać czytelniku, to jestem tu w miarę długo i na prawdę widzę zmiany na gorsze, jeśli chodzi o poziom tej strony.
Tym komentarzem narażam się na potop hejtu ale jebie mnie to. Co do maści na ból dupy? Dawaj śmiało.

PS: dużo "jebanych" wiem



Haha miarka się przebrała tak ??
Film dla upośledzonych pryszczatych zjebów, od co

BryanK napisał/a:

to jest SADISTIC czy SOFTistic?



GIMOistic.
Zgłoś
Avatar
rafalvw1 2013-12-09, 19:52
Nie obejrzę tego spojlera, żeby nie zjebać sobie filmu !
Zgłoś
Avatar
OSAKA700 2013-12-09, 20:27
Musieli wydać trailer zaraz po jego śmierci. Zarobią o wiele więcej wykorzystując jego wizerunek.
Zgłoś
Avatar
Poziomkowy 2013-12-09, 21:54 1
OOO nie!! Paul nie moze zginac!!!

Kurwa... Przeciez on juz zginal... ;(
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2013-12-09, 22:03 3
jak można podłożyć ścieżkę dźwiękową z Gladiatora Hansa Zimmera do tego gówna -.-
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-12-09, 22:46 2
I jeszcze mieszać zajebistą Muzyke Hansa Zimmera z tym gównem???

"Gladiator" w jednej lidze z tymi popłuczynami?

Spierdalać gnoje, najpierw się douczcie!!!
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-12-10, 0:29
@Majkizrpgw eee nie wiem czy dobrze zrozumiałem... interesujesz się dzieciństwem anonimowej osoby z forum internetowego?
Zgłoś
Avatar
Keepo 2013-12-10, 0:30
No to mamy tutaj małą burzę gówna
Ludzie z małymi penisami albo prawiczki próbujące się dowartościować przez neta bezsensownym hejtem:
szer.Polucjan, kozerq1, Presty, Majkizrpgw
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-12-10, 1:55
Majkizrpgw coś się nie podoba? Serdeczne uprasza się pana o natychmiastowe wypierdalanie
Dziękuje za uwagę
Zgłoś
Avatar
nynek345 2013-12-10, 2:34
Pierdolicie. Nie żyje, to nie żyje. Na chuj drążyć temat?
Temat gówniany, tego niestety ukryć się nie da.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-12-10, 7:33
Majkizrpgw napisał/a:



Dobra kurwa, miarka się przebrała.
Na prawdę, czas przygotować m4 albo inne chujostwo i wziąć 80 naboi na takich jebanych idiotów jak wy.

1. Nie wypowiadaj się za mnie tępa cioto, bo mnie jego dzieciństwo nie pierdoli, poza tym synek jak był młodszy to oglądał i CHUJ CI DO TEGO.
2. Co to kurwa jest? Sadol, gdzie zawsze śmiałem się a w duchu przeklinałem za to? Kiedyś był świetny (BYŁ, teraz już ciapatych jebać za bardzo nie wolno a jebanego katola jak się obrazi to nagle wielki ból waszych zarośniętych dup, mało już jest prawdziwych perełek, tylko same gówna z srejka, tępe filmiki z google+tuba z chujowymi sremami adcipsterami i resztą tych pojebów) teraz...
No ja pierdole. Kurwa jakiś jebany cwel rozjebał się i na prawdę nie rozumiem jak kurwa można się tym jarać i smutać jak jakaś jebnięta gimnazjalna pizda!
Prawdziwy sadol informację o śmierci tego cepa skwitował UŚMIECHEM i napił się kawy.

Pierdolcie się, jebani pozerzy. No a jak chcesz mi dojebać czytelniku, to jestem tu w miarę długo i na prawdę widzę zmiany na gorsze, jeśli chodzi o poziom tej strony.
Tym komentarzem narażam się na potop hejtu ale jebie mnie to. Co do maści na ból dupy? Dawaj śmiało.

PS: dużo "jebanych" wiem


Spierdalaj. Pierdoli mnie twoje chujowe dzieciństwo.
Zgłoś