18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
trytodie 2021-10-30, 12:21 8
Nie wciągnął brzucha
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-10-30, 12:45 9
Zero tricepsa, więc i tak, co to za życie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-10-30, 12:56 37
Halman! Wrzucaj takie tematy w ilości każdej…. Nudzą mnie skuterki albo sowieckie przygody od jessiego.pinkcośtam.
Zgłoś
Avatar
Anosa20 2021-10-30, 13:10 22
Niby chciał popełnić samobójstwo ale nie wiedział jak się za to zabrać. Więc pociąg podjął decyzję za niego.
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-10-30, 14:08 1
W koszuli nocnej , pewnie lunatykował .
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-10-30, 15:10 2
baronturbina napisał/a:

Halman! Wrzucaj takie tematy w ilości każdej…. Nudzą mnie skuterki albo sowieckie przygody od jessiego.pinkcośtam.



Co ty pierdolisz. Pinkman wrzuca dobre filmiki, w odróżnieniu od halmana, który potrafi wpierdolić tiktoka z kolesiem karmiącym żaby czy inny badziew.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2021-10-30, 15:26
to, to chyba smieć na torach... nic więcej
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-10-30, 15:26 10
Rutik napisał/a:

potrafi wpierdolić tiktoka z kolesiem karmiącym żaby czy inny badziew.



Zgłoś
Avatar
notak 2021-10-30, 15:37 3
dorzucę swoją cegłę do tych sporów, kto i co wrzuca na Sadola

ja nie pierdole, jak dzieci by pisały
ten to, tamten tamto
kurwa jego mać
moim zdaniem im więcej jest tematów tutaj, tym lepiej, bo ilość wirtualnych piwek weryfikuje,
też widzę, że obniża się poziom odbiorcy, bo szkoły ostatnimi czasy są pozamykane, niemniej w niczym mi to nie przeszkadza,
nawet czasem tiktokowe gówno przełknę,

jednak dla mnie ważne, że admini / kij wam w / ale dobrze sobie radzą w sortowaniu śmieci , tzn. gównianych tematów
i niech tak zostanie
zawsze można wyrazić własne zdanie co do wrzuty, ale personalne obrażanie za słabszą wrzutę , dziecinada
Zgłoś
Avatar
Trolik1 2021-10-30, 18:53
Produkcja kebabów ;p
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-10-30, 20:50 2
Rutik napisał/a:

Co ty pierdolisz. Pinkman wrzuca dobre filmiki, w odróżnieniu od halmana, który potrafi wpierdolić tiktoka z kolesiem karmiącym żaby czy inny badziew.


Weź nie pierdol dzieciaku! Do lekcji marsz.

@Halman
Dobre w chuj. Możesz zrobić set z chomikiem śpiewającym „baron turbina cioty dyma” czy cos? Chodzi o to żeby chomik mordą ruszał!!!
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-10-30, 21:33
baronturbina napisał/a:

Weź nie pierdol dzieciaku! Do lekcji marsz.
@Halman
Dobre w chuj. Możesz zrobić set z chomikiem śpiewającym „baron turbina cioty dyma” czy cos? Chodzi o to żeby chomik mordą ruszał!!!



Lekcje odrabiałem jakies 25 lat temu, jak jeszcze pod szafę na stojąco wchodziłeś. A, i weź powiedz starej żeby ograniczyła ci internet, bo najwyraźniej ci nie służy.
Zgłoś
Avatar
Stefansuchar 2021-10-30, 22:54 1
Zgarneło go jak dychę z lady.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-10-31, 8:57 1
Rutik napisał/a:

Lekcje odrabiałem jakies 25 lat temu, jak jeszcze pod szafę na stojąco wchodziłeś. A, i weź powiedz starej żeby ograniczyła ci internet, bo najwyraźniej ci nie służy.


Odrabiać nadal bo masz braki intelektualne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie