18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Śmierć na "wąsach"
Yanek43 • 2013-06-10, 13:31
Mam w dupie wasze piwa. Wstawiam to tu, bo nigdzie indziej poza źródłem nie znalazłem informacji na ten temat



Cytat:

Początkowo myślałem, że to jakiś ponury żart – nazwisko legendarnego śpiewaka zestawione z informacją o śmierci polskiego żołnierza w Afganistanie. Ale szybko przekonałem się, że chodzi o przypadkową zbieżność nazwisk. Niestety.
Polacy mieli ubezpieczać amerykańskie RCP – innymi słowy, wystawić rutynowe, choć bardzo niebezpieczne “wąsy”. Plutonowy Jan Kiepura został ciężko ranny tuż po opuszczeniu pojazdu. Przeskoczywszy niewysoki przydrożny murek, wszedł na minę naciskową (choć początkowe informacje mówiły o ukrytym w murku ładunku kierunkowym).
- Wąsy zajebane… – komentuje kolega, stacjonujący w Ghazni.
To pierwszy tego rodzaju incydent w historii polskiej misji. Miny są odpowiedzialne za śmierć większości naszych żołnierzy, jednak zwykle ginęli oni na skutek eksplozji ładunku pod pojazdami.
Jan Kiepura miał 35 lat.
Rodzinie i Najbliższym składam najszczersze kondolencje.

Zgłoś
Avatar
p................s 2013-06-10, 13:40
Zginął najemnik. Jechał tam (a była to jego druga misja) i musiał się z tym liczyć. Pac i tyle. My ich myśliwcami oni nas maczetami.
Zgłoś
Avatar
o................4 2013-06-10, 13:49 2
Świadomie jechał tam dla kasy, praca jak każda inna, mnie też może przejechać tramwaj jak idę do pracy.
Zgłoś
Avatar
wasted 2013-06-10, 14:03 2
moze i walcza tam dla kasy ale kto kurwa bedzie bronil naszego Narodu gdy wybuchnie wojna? bo mysle ze phoks i okurw4 raczej nie, dopoki az nie zostana powolani do sluzby. wojsko to jedyna instytucja ktorej mam szacunek, wolisz policje ktoraa ciagle stosuje naduzycia?

peace
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-06-10, 14:15 1
okurw4, po pierwsze w wojsku się nie pracuje tylko służy, a po drugie dobrze by było jakby cie ten tramwaj przejechał, najlepiej kilka razy, jednego debila mniej.
Zgłoś
Avatar
PawelS90 2013-06-10, 14:39 1
Nie rozumiem podejścia niektórych, czasem jest mi wręcz wstyd.
Po pierwsze, był żołnierzem Rzeczpospolitej i za samo to należy mu się szacunek.
Po drugie, tak, walczył dla pieniędzy, ale jakoś rodzinę trzeba utrzymać a nie zapominajmy że żołnierz to również zawód. A On zostawił żonę i dwójkę dzieci.
Po trzecie armii potrzebni są doświadczeni ludzie, i w razie wojny tacy jak On będą najcenniejsi.
I po czwarte, w końcu był tam żeby bić ciapatych których tak tu wszyscy ponoć nienawidzą
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-06-10, 16:41 2
Ja mam poglądy pewnie "średnio poprawne" na temat tej misji, nie mniej zginął żołnierz polski, a nawet na jebanym wp.pl nie ma o tym informacji! Tak czy siak szacunek i pamięć mu się należy.

sam zjebany modzie jesteś "polityka i religia".
Zgłoś
Avatar
o................4 2013-06-10, 16:42
at Pater patriae

Służy to się za darmo, on za darmo nie robił
Zgłoś
Avatar
wasted 2013-06-10, 23:53
Panie Moderatorze zrob cos z okurw4 bo go znajde i sam zapierdole wbrew regulaminowi, proszę
Zgłoś
Avatar
o................4 2013-06-13, 10:01
up
Rozbawiłeś mnie z rana
Zgłoś