18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Abibabe 2024-07-27, 17:04
NubzoR napisał/a:

Wymyśl coś lepszego Ty poza życiem w internetach nic nie widzisz i cały czas wyzywasz innych, także nie dziw się potem jak ktoś odpowiada na Twoim poziomie wypowiedzi. Wciskasz mi słowa , których nigdy nie powiedziałem heh.
Także jak , to jest z tą elektrownią co? Murzynek napędza czy węgiel ??
Twoja pompa ciepła jest chuja warta bez prądu z elektrowni na węgiel hipokrytko pejsowata.
ps, schudnij, bo jak Cie zobaczyłem, to łeb mi rozjebało. Zajmij się sobą najpierw, a potem wyzywaj innych dobrze?



Znudziłeś mnie do reszty nygusie i przestałeś rozśmieszać ...
wyprodukuje sobie jeszcze jeden post żebyś zaspokoił urażone, zakompleksione męskie ego "moje słowo będzie ostatnie, a mój penis największy o..."
Lecę żyć a Ty zostań sobie tutaj gnić, buziaczki 💋

[ Dodano 2024-07-27, 17:06 ]
PS. Na Harda wpadły Twoje zdjęcia, nie wiedziałam że jesteś fizjoterapeutą.
Zgłoś
Avatar
bastolinii 2024-07-27, 17:56 1
Abibabe napisał/a:

Ślązak to jednak mentalny szwab.
Oni to strzelanie do ludzi mają we krwi.
volksdeutsche z krwi i kości.



Tu cię zaskoczę,nie każdy Ślązak jet taki,sam osobiście nie lubię niemców, Niemcy też mordowali Ślązaków,poczytaj sobie o Czerwonej Wdowie,gilotynie której niemcy używali w Katowicach
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-27, 22:49 1
bastolinii napisał/a:

Tu cię zaskoczę,nie każdy Ślązak jet taki,sam osobiście nie lubię niemców, Niemcy też mordowali Ślązaków,poczytaj sobie o Czerwonej Wdowie,gilotynie której niemcy używali w Katowicach



Poczytam napewno, zaintrygowała mnie jej nazwa , dziękuję.
Co do samego Śląska i ślązaków to wyprowadziłam wcześniej główne zarzuty,(parę komentarzy później) ale jeszcze nikt mnie nie próbował przekonać że się mylę.
I zgadzam się z Tobą nie mogę mierzyć wszystkich jedną miarą.
Ale czasem rozbawia mnie jak niektórzy zamiast próbować mnie przekonać podpalają stosy świętego oburzenia.
Zgłoś
Avatar
NubzoR 2024-07-28, 16:29
Abibabe napisał/a:

Znudziłeś mnie do reszty nygusie i przestałeś rozśmieszać ...
wyprodukuje sobie jeszcze jeden post żebyś zaspokoił urażone, zakompleksione męskie ego "moje słowo będzie ostatnie, a mój penis największy o..."
Lecę żyć a Ty zostań sobie tutaj gnić, buziaczki 💋
PS. Na Harda wpadły Twoje zdjęcia, nie wiedziałam że jesteś fizjoterapeutą.



Niektórzy jebią kurestwem... Oj ten krzyk rozpaczy jak wspomniałem o ip i Twych zdjęciach hahahaha. Aż mi blant z ryja wypadł

Nie, nie uciekaj , to aby odpowiedz mi jak, to jest z tą elektrownią w Polsce - murzynek na rowerku czy węgiel napędza?

-Lecę żyć a Ty zostań sobie tutaj gnić, buziaczki 💋
Tobie też przesyłam serdeczne buzi w czółko kulką.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-07-28, 18:07 1
Abibabe napisał/a:

Ślązak to jednak mentalny szwab.
Oni to strzelanie do ludzi mają we krwi.
volksdeutsche z krwi i kości.



No coś w tym jest, a sam jestem ze śląska hahahahaha
Zgłoś
Avatar
Antymajka 2024-07-30, 22:49
NubzoR napisał/a:

Ty jebany nic nie warty gorolu , takich jak Ty, to nic innego ino za szłapy i go szamba ! Pierdolone cioty ą, ę, Wycałuj mój środkowy palec i giń.
edit
Specjalnie konto zrobiłem aby Ci to napisać i to jeszcze w Twoim zjebanym języku ą, ę haa tfuuu !
Normalno godka, a nie pedalskie ą, ę . Takim jak Ty wyrywam struny głosowe przez odbyt.



W porządku, ale Kaszubi też mają samogłoski nosowe. Poza tym ten kolo z nagrania mówi tak samo jak ludzie na głębokim Podkarpaciu. Gdyby nie to, że ktoś napisał, że to chłop ze Śląska, inaczej myślałbym, że jest z Podkarpacia
Zgłoś