18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
chada 2024-07-26, 18:42
DziQ1916 napisał/a:

Nie przeszkadza wam jak tir rozjedzie małe dziecko w Indiach a tu przeżywacie bo ojciec się hardcorowo bawi z dziecmi co z tym sadolem sie dzieje... skąd tych pisd tu nalazło na sadola? pewnie z j03monster...
wynocha za bycie mięczakiem na tiktoka tam nie ma takich filmów.



nikt tu nie jest mięczakiem tylko to jest gówno bezbeckie na miare tiktoka, sadol jest na filmiki jak tir rozjeżdża małe dzieci a nie jakiś pedał w nich swoimi plastikowymi kulkami strzela
Zgłoś
Avatar
NubzoR 2024-07-26, 18:46
Abibabe napisał/a:

Jak wspominałam macie tak dużo z nazistów że dla Twojego sumienia nie zrobiło by to nic morderstwo kobiety tudzież dziecka.
Tylko utrwalasz ten stereotyp we mnie.
Dziękuję mój drogi Niemcu z wyboru.
Wytłumacz mi w takim razie dlaczego mam myśleć inaczej o grupie etnicznej która będąc na łonie Rzeczypospolitej jako jedyna w swojej wyjątkowej gwarze ma wyrażenie pejoratywne oznaczające wszystkich Polaków nie pochodzących ze Śląska. Mając odwieczną wojnę (czasami na śmierć i życie) z mieszkańcami najbliższej krainy geograficznej.
Której duża część deklaruje głośno odrębność a nawet chęć oderwania się od naszej ukochanej Polski.
Wytłumacz mi to proszę i przekonaj mnie ze się mylę a zmienię moje zdanie oraz będę Was Ślązaków broniła!
Zrób to jeśli potrafisz albo zamilknij. Bo próba wymigania się od tego zadania płytkimi np. "nie mam zamiaru z gorolce niczego tłumaczyć" uznam za Twoją marną porażkę i tchórzostwo.
Wyzywam Cię!
Proszę Cię o takie samo odniesienie się do mojego wyzwania.
Możesz zaprosić znajomych do dyskusji jeśli to Cię przerasta.



Najpierw , to naucz się składać zdania poprawie dyskdebilko, a potem zadawj , bąrdź wdawaj się w dyskusje dobrze? Nawet napisałem , to w waszym pedalskim języku 'ą,ę' było mi ciężko ale chciałem abyś zrozumiała.

-Jak wspominałam macie tak dużo z nazistów że dla Twojego sumienia nie zrobiło by nic morderstwo kobiety tudzież dziecka.
-Co Ty wygadujesz za głupoty , poważna jesteś ? Patrząc na Twojego facebooka i widząc twe oczy przychodzi mi tylko jedno do głowy - jej oczy, to okno donikąd. Według mnie Ty nawet kłamiesz gdy śpisz, wysyłam Ci serdeczne buzi w czółko kulką !

[ Dodano 2024-07-26, 18:57 ]
minions napisał/a:

Ociec roku! Jeszcze na koniec petarda Achtung powinien im ciepnąć zamiast granata krzycząc Fire on the Hole!



Jak już, to fire IN the hole, nie ON . Z takich jak Ty , to wyciągam organy, by na nich grać
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-26, 18:59
NubzoR napisał/a:

Najpierw , to naucz się składać zdania poprawie dyskdebilko, a potem zadawj , bąrdź wdawaj się w dyskusje dobrze? Nawet napisałem , to w waszym pedalskim języku 'ą,ę' było mi ciężko ale chciałem abyś zrozumiała.
-Jak wspominałam macie tak dużo z nazistów że dla Twojego sumienia nie zrobiło by nic morderstwo kobiety tudzież dziecka.
-Co Ty wygadujesz za głupoty , poważna jesteś ? Patrząc na Twojego facebooka i widząc twe oczy przychodzi mi tylko jedno do głowy - jej oczy, to okno donikąd. Według mnie Ty nawet kłamiesz gdy śpisz, wysyłam Ci serdeczne buzi w czółko kulką !



A mogę poprosić jednak po polsku, ewentualnie możesz po niemiecku jeśli łatwiej(uczyłam się tego trochę) bo nie potrafię nic z tego co napisałeś zrozumieć.
Wiem, wspomniałeś że się starasz, dziękuję to miłe z Twojej strony.
Ale błagam Cię przeredaguj Twoją wypowiedź jeszcze raz na spokojnie, bez zbędnych uniesień będzie łatwiej. Melisa, stonowane światło, muzyka relaksacyjna, wygodny fotel przed oknem z widokiem na Twój urokliwy Śląsk. Dasz radę, wierzę w Ciebie.
Zgłoś
Avatar
NubzoR 2024-07-26, 19:06
Abibabe napisał/a:

A mogę poprosić jednak po polsku, ewentualnie możesz po niemiecku jeśli łatwiej(uczyłam się tego trochę) bo nie potrafię nic z tego co napisałeś zrozumieć.
Wiem, wspomniałeś że się starasz, dziękuję to miłe z Twojej strony.
Ale błagam Cię przeredaguj Twoją wypowiedź jeszcze raz na spokojnie, bez zbędnych uniesień będzie łatwiej. Melisa, stonowane światło, muzyka relaksacyjna, wygodny fotel przed oknem z widokiem na Twój urokliwy Śląsk. Dasz radę, wierzę w Ciebie.



Jak już wspomniałem wyżej naucz się pisać ! Potem daj znać , to możemy podyskutować ok ?

edit.
co strach cię obleciał jak wspomniałem o Twoim facebooku huh? Może udostępnie tutaj Twój profil, choć nie wiem czy bana nie dostanę.. Ale za to każdy zerknie z jakim pół-downem mamy do czynienia

edit. Narazie usunąłem linka do Twojego profilu, bo nie wiem czy ban będzie czy też nie.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-26, 19:17
NubzoR napisał/a:

Jak już wspomniałem wyżej naucz się pisać ! Potem daj znać , to możemy podyskutować ok ?



Pitu Pitu, nie mam nic do powiedzenia pusto w "kalafie" to się do drobiazgu czepne.
Człowieku!
Dałam tą Twoją wypocine którą naskrobałeś dwie linijki temu do przeczytania trzem osobom.
Informatyk po Polibudzie
Psycholog po UW
I Bohdanowi (był nauczycielem fizyki w Kijowie, niby teraz płytki układa ale bystry gość) bo może to ma coś wspólnego z ukraińskim.
I żadna z tych osób nie może zrozumieć co Ty chciałeś przekazać w tym komentarzu.
Przeczytaj go sobie na spokojnie i proszę wyjaśnij co Ci chodziło po głowie.
Z góry dziękuję
Zgłoś
Avatar
NubzoR 2024-07-26, 19:29
Abibabe napisał/a:

Pitu Pitu, nie mam nic do powiedzenia pusto w "kalafie" to się do drobiazgu czepne.
Człowieku!
Dałam tą Twoją wypocine którą naskrobałeś dwie linijki temu do przeczytania trzem osobom.
Informatyk po Polibudzie
Psycholog po UW
I Bohdanowi (był nauczycielem fizyki w Kijowie, niby teraz płytki układa ale bystry gość) bo może to ma coś wspólnego z ukraińskim.
I żadna z tych osób nie może zrozumieć co Ty chciałeś przekazać w tym komentarzu.
Przeczytaj go sobie na spokojnie i proszę wyjaśnij co Ci chodziło po głowie.
Z góry dziękuję



Proszę naucz się pisać. Ja pierdziele jeden język umiesz i jeszcze takie błędy walisz... No bez jaj.

ps. „kalafa” to pysk, morda a nie głowa heh doucz się a potem się wypowiadaj , bo jak na razie, to zero absolutne.

edit. zanim coś napiszesz, to sprawdź, to z 5 razy ok, bo jak na razie , to cisnę bekę z tego ;d
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-26, 19:57
NubzoR napisał/a:

Proszę naucz się pisać. Ja pierdziele jeden język umiesz i jeszcze takie błędy walisz... No bez jaj.
ps. „kalafa” to pysk, morda a nie głowa heh doucz się a potem się wypowiadaj , bo jak na razie, to zero absolutne.
edit. zanim coś napiszesz, to sprawdź, to z 5 razy ok, bo jak na razie , to cisnę bekę z tego ;d



"dyskdebilko, a potem zadawj , bąrdź wdawaj się w dyskusje dobrze?"
Poproszę o tłumaczenie. Bo mamy we czworo zagwostkę.
"kalafa" rzeczywiście masz paskudną i tępą Сука(to od Bohdana 😉) .
Jak chcesz się czepiać to: języka się uczysz a potem go znasz lub posługujesz się nim (od Psycholoszki).
Walisz - najwyżej głową w mur, błędy robisz (od informatyka)
My również "ciśniemy bekę z tego" co napisałeś i próbujesz jeszcze się pogrążać.
Straciłam nadzieję, zdechnij w kopalni z kolegami ruchając się ostatni raz nawzajem po zawale chodnika lub innej bezwartościowej tragedii w waszej murzyńskiej dziurze. A mama Madzi niby mieszkała w Sosnowcu ale urodziła się w Rybniku więc patologia jednak Śląska.
To ostatnie odemnie, buziaczki
Zgłoś
Avatar
NubzoR 2024-07-26, 20:12
Abibabe napisał/a:

"dyskdebilko, a potem zadawj , bąrdź wdawaj się w dyskusje dobrze?"
Poproszę o tłumaczenie. Bo mamy we czworo zagwostkę.
"kalafa" rzeczywiście masz paskudną i tępą Сука(to od Bohdana 😉) .
Jak chcesz się czepiać to: języka się uczysz a potem go znasz lub posługujesz się nim (od Psycholoszki).
Walisz - najwyżej głową w mur, błędy robisz (od informatyka)
My również "ciśniemy bekę z tego" co napisałeś i próbujesz jeszcze się pogrążać.
Straciłam nadzieję, zdechnij w kopalni z kolegami ruchając się ostatni raz nawzajem po zawale chodnika lub innej bezwartościowej tragedii w waszej murzyńskiej dziurze. A mama Madzi niby mieszkała w Sosnowcu ale urodziła się w Rybniku więc patologia jednak Śląska.
To ostatnie odemnie, buziaczki



Naucz się pisać dzieciaku pierdolony ;d

ps gdyby nie my hanysy, to Ty pizdo marzniesz w domu w zime, ha hahaha. A tak w ogóle, to jebaj w polszy na ukraińców jebany niewilniku!

Btw, wiem , że lubisz donozaury wiec twojego ojca dziś wyrucha pterodactyl z AIDS , a Twój dzieciak wjężdża w kryształ niczym w śnieżne zaspy hahaha

Odpocznij, wyluzuj, Bill Cosby skoczy po drinka.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-26, 20:37
NubzoR napisał/a:

Naucz się pisać dzieciaku pierdolony ;d
ps gdyby nie my hanysy, to Ty pizdo marzniesz w domu w zime, ha hahaha. A tak w ogóle, to jebaj w polszy na ukraińców jebany niewilniku!
Btw, wiem , że lubisz donozaury wiec twojego ojca dziś wyrucha pterodactyl z AIDS , a Twój dzieciak wjężdża w kryształ niczym w śnieżne zaspy hahaha
Odpocznij, wyluzuj, Bill Cosby skoczy po drinka.



Już niedługo będziecie zajadać tylko ten węgiel bo wszyscy będą mieli was dość , jeszcze parę lat i zostaniecie oddzielenie od polski, Niemcy wam grzecznie podziękują i postawią mur bo bardziej wolą syryjczyków od neonazistów, więc smacznego węgielka.
Moje oba domy pompa ciepła i panele grzeją a w kominku brzoza z Podkarpacia. Nikt was "hujnysów" (Bohdan jest bystry, bo to od niego) nie potrzebuje, tylko cała Rzeczpospolita dokłada do tego waszego małego (dosłownie) interesu.
Ludzie z Ukrainy mimo że nie wszyscy okrzesani to przyniosą i już przynoszą więcej korzyści niż wszyscy ze Śląska.
Żebyś Ty wiedział jak Bohdan pięknie mi kafelki w obu domach zrobił, jak majster zrobił odbiór po skończonej pracy to kazał mi dopłacić mu za całość bo za mało miał zakontraktowane jak za taką dobrze wykonaną pracę.
A po "hujnysie" co robił instalacje elektryczną trzeba było wszystko poprawiać, takich specjalistów rodzi wasza zgniła ziemia.
A Ty dzieci masz?
Zgłoś
Avatar
NubzoR 2024-07-26, 21:06
Abibabe napisał/a:

Już niedługo będziecie zajadać tylko ten węgiel bo wszyscy będą mieli was dość , jeszcze parę lat i zostaniecie oddzielenie od polski, Niemcy wam grzecznie podziękują i postawią mur bo bardziej wolą syryjczyków od neonazistów, więc smacznego węgielka.
Moje oba domy pompa ciepła i panele grzeją a w kominku brzoza z Podkarpacia. Nikt was "hujnysów" (Bohdan jest bystry, bo to od niego) nie potrzebuje, tylko cała Rzeczpospolita dokłada do tego waszego małego (dosłownie) interesu.
Ludzie z Ukrainy mimo że nie wszyscy okrzesani to przyniosą i już przynoszą więcej korzyści niż wszyscy ze Śląska.
Żebyś Ty wiedział jak Bohdan pięknie mi kafelki w obu domach zrobił, jak majster zrobił odbiór po skończonej pracy to kazał mi dopłacić mu za całość bo za mało miał zakontraktowane jak za taką dobrze wykonaną pracę.
A po "hujnysie" co robił instalacje elektryczną trzeba było wszystko poprawiać, takich specjalistów rodzi wasza zgniła ziemia.
A Ty dzieci masz?



Pompa ciepła? Kolejny eko świr ja pierdole ała. Widząc po Twoich zdjęciach na facebooku ,,to mieszkasz w bloku gdzie menelstwo sra na klatkach . Co za pech, oby pleśń ci zęby zjadła a japa w twoim łbie wygląda jak dziura w bajglu. Pierdolę co myśli o mnie twój garbaty koleżka!

Czytając twoje wypociny, to po kolana stoję w rzygach.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-26, 21:42
NubzoR napisał/a:

Pompa ciepła? Kolejny eko świr ja pierdole ała. Widząc po Twoich zdjęciach na facebooku ,,to mieszkasz w bloku gdzie menelstwo sra na klatkach . Co za pech, oby pleśń ci zęby zjadła a japa w twoim łbie wygląda jak dziura w bajglu. Pierdolę co myśli o mnie twój garbaty koleżka!
Czytając twoje wypociny, to po kolana stoję w rzygach.



To oczywiste że po kolana stoisz w wymiocinach po pas w odchodach a wszystko przykrywa piękna otulina z pyłu węglowego i smogu. Idealne środowisko. Dlatego nikt was nie lubi oraz nie żywi ochoty utrzymywania kontaktów.
To dlatego chcesz rozłąki z polską?

Co raz więcej nas, ludzi którzy wyszli z ciemnej ery "wungla".
A ciemnota zostanie w tyle i zdycha w pyle...

Widzisz Bohdan coś potrafi, ma wykształcenie a na wszelki wypadek fach w ręku, odstrzelił paru ruskich na froncie a oni mu tylko nogę zdołali . Mimo to pracuje i sam się z tego utrzymuje. Bystry, zacny, zdolny chłop i takich nam potrzeba.
A Ty co potrafisz? Charakter masz marny, to może zdolny jesteś, bo bystrością umysłu niegrzesz.
Zgłoś
Avatar
NubzoR 2024-07-26, 22:06
Abibabe napisał/a:

To oczywiste że po kolana stoisz w wymiocinach po pas w odchodach a wszystko przykrywa piękna otulina z pyłu węglowego i smogu. Idealne środowisko. Dlatego nikt was nie lubi oraz nie żywi ochoty utrzymywania kontaktów.
To dlatego chcesz rozłąki z polską?
Co raz więcej nas, ludzi którzy wyszli z ciemnej ery "wungla".
A ciemnota zostanie w tyle i zdycha w pyle...
Widzisz Bohdan coś potrafi, ma wykształcenie a na wszelki wypadek fach w ręku, odstrzelił paru ruskich na froncie a oni mu tylko nogę zdołali . Mimo to pracuje i sam się z tego utrzymuje. Bystry, zacny, zdolny chłop i takich nam potrzeba.
A Ty co potrafisz? Charakter masz marny, to może zdolny jesteś, bo bystrością umysłu niegrzesz.



-Co raz więcej nas, ludzi którzy wyszli z ciemnej ery "wungla".
no a elektrownie napędza murzyn na rowerku nie? Ja pierdole z kim ja sie wdałem w dyskusje...

-To dlatego chcesz rozłąki z polską?
kiedy takie coś powiedziałem/ napisałem??

Ja pierdole co za pustak. Siadam Ci dupą na mordzie i zjeżdżam głową po schodach!

edit.
co potrafie? A np wyszukać po ip takie gówno jak Ty . Nawet nie wiesz co o Tobie już wiem. Może jutro nagram coś o Tobie i wrzucę na internety co Ty na to ? Każdy zobaczy ten ryj ;d
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-26, 23:36
NubzoR napisał/a:

-Co raz więcej nas, ludzi którzy wyszli z ciemnej ery "wungla".
no a elektrownie napędza murzyn na rowerku nie? Ja pierdole z kim ja sie wdałem w dyskusje...
-To dlatego chcesz rozłąki z polską?
kiedy takie coś powiedziałem/ napisałem??
Ja pierdole co za pustak. Siadam Ci dupą na mordzie i zjeżdżam głową po schodach!
edit.
co potrafie? A np wyszukać po ip takie gówno jak Ty . Nawet nie wiesz co o Tobie już wiem. Może jutro nagram coś o Tobie i wrzucę na internety co Ty na to ? Każdy zobaczy ten ryj ;d



Dyskutuje się merytorycznie, posługując się wartościowymi argumentami, tworzy się konstrukcje z twierdzeń i źródeł dążąc do zmiany stanowiska oponenta.
Dyskutuje się z człowiekiem na poziomie .
Twój poziom jest poniżej gruntu, w kopalni.
Wiec zarzucasz mnie tylko czarnym gównem które nie ma żadnej wartości.
Poprosiłam Cię o logiczne argumenty bo jestem otwarta na inne poglądy.
Ty zasłaniając się byle jaką wymówką tworzysz majaki i ciskasz wulgaryzmamai na owym niskim poziomie.
Ja postawiłam twierdzenie argumentując je.
Napisz i uzasadnij choć jeden argument który mnie przekona że się mylę .
Inaczej pokazujesz że jesteś nikim i tym pozostaniesz aż do rozkładu.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-07-27, 11:45
M_A napisał/a:

Widzę że masz problem nie tylko ze Ślązakami.
Apropo nierządu - widać że brakuje ci porządnego ruchania babciu



Nie pisz synonimu gówna, z wielkiej litery.
Zgłoś
Avatar
NubzoR 2024-07-27, 13:38
Abibabe napisał/a:

Dyskutuje się merytorycznie, posługując się wartościowymi argumentami, tworzy się konstrukcje z twierdzeń i źródeł dążąc do zmiany stanowiska oponenta.
Dyskutuje się z człowiekiem na poziomie .
Twój poziom jest poniżej gruntu, w kopalni.
Wiec zarzucasz mnie tylko czarnym gównem które nie ma żadnej wartości.
Poprosiłam Cię o logiczne argumenty bo jestem otwarta na inne poglądy.
Ty zasłaniając się byle jaką wymówką tworzysz majaki i ciskasz wulgaryzmamai na owym niskim poziomie.
Ja postawiłam twierdzenie argumentując je.
Napisz i uzasadnij choć jeden argument który mnie przekona że się mylę .
Inaczej pokazujesz że jesteś nikim i tym pozostaniesz aż do rozkładu.



Wymyśl coś lepszego Ty poza życiem w internetach nic nie widzisz i cały czas wyzywasz innych, także nie dziw się potem jak ktoś odpowiada na Twoim poziomie wypowiedzi. Wciskasz mi słowa , których nigdy nie powiedziałem heh.
Także jak , to jest z tą elektrownią co? Murzynek napędza czy węgiel ??
Twoja pompa ciepła jest chuja warta bez prądu z elektrowni na węgiel hipokrytko pejsowata.

ps, schudnij, bo jak Cie zobaczyłem, to łeb mi rozjebało. Zajmij się sobą najpierw, a potem wyzywaj innych dobrze?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie