18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Śmiertelny chroch ;)
Wilczex • 2010-09-20, 21:55
25-letni mężczyzna przypłacił życiem niewinną zabawę w pluciu śliną na odległość. Dramat rozegrał się w miniony piątek około godziny 23.00.

W jednym z mieszkań przy ulicy Pułaskiego w Kaliszu odbywało się prywatne przyjęcie. Uczestniczyły w nim dwie kobiety i czterech mężczyzn. Dwaj z nich w pewnym momencie postanowili wyjść na balkon i spróbować, który z nich splunie dalej śliną. 25-latek przykucnął, a następnie wybił się. Zrobił to jednak tak mocno, że przeleciał przez balustradę i spadł z trzeciego piętra prosto na ziemię. Obrażenia jakich doznał okazały się śmiertelne. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do sekcji, która ma wykazać bezpośrednią przyczynę zgonu. Okoliczności wypadku ustala policja.
Zgłoś
Avatar
Curvatura 2010-09-22, 23:06
Jakiś asfalt go załatwił
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-09-23, 1:55 1
Lashlo napisał/a:

Wilczex, źródełko z łaski swej podaj



Wyręczę gloswielkopolski.pl/aktualnosci/309777,kalisz-tragiczny-final-zabawy-c...
Zgłoś
Avatar
Cruk 2010-09-23, 4:39
hahaha xD
O kurwa Kumple przechodzili tamtędy w jedną stronę to myśleli, że typek najebany leży, jak wracali to widzieli jak go pakują do wora xD Ale że tak kurwa kretyńsko zginął to ja pierdole ; o

Dodam że znajomi szukali nas po klubach i też nie byli w stanie trzeźwym jednak teraz się przekonałem, że nie blefowali ^^

PS. 3 piętro w kamienicy to jak 4 w bloku. To te stare kamienice na płaskiego mamy.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-09-23, 4:48
Cruk napisał/a:

3 piętro w kamienicy to jak 4 w bloku


Świetnie o tym wiedzą starsi ludzie którzy mają problemy z chodzeniem.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2010-09-23, 6:43
user4 napisał/a:


Mogli go najpierw udusić czy cus a potem wyjebać przez balkon



i jak ty to sobie wyobrazasz?! najpierw go udusili, a potem plul? przeciez to sie kupy nie trzyma
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-09-23, 9:02
prokuratura jak to ona pewnie ustali że przyczyną śmierci była niewydolność jelitowa i hemoroidy
Zgłoś
Avatar
Bartolomeo 2010-09-23, 9:15
@ gienek2

Prokuratura, jak to ona, nic nie ustali. Od ustalania takich rzeczy są patolodzy w zakładach medycyny sadowej. ZA dużo CSI i innych gówien.
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-09-23, 10:12 1
Przecież to proste - przyczyną zgonu była śmierć ofiary.
Zgłoś
Avatar
StaraSzafa 2010-09-23, 11:50
ach te cebularze*...

*cebularz = Kaliszanin
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-09-24, 10:00
no własnie ze dwa razy widzialem CSI to chyba tam jest wiecej tych patologów czy innych twoich kolegów po fachu. a mi sie wydaje ze ci z laboratoriow to im głownie pomagają choć wiadomo że oni zaczynają
Zgłoś